‌جاب‌‌‌‌یابی‌ سایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

جاب‌یابی

ورود | عضویت

جاب یابیسایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

لیست مشاغل مورد نیاز کویت 2022 + کار با جای خواب و حقوق کارگر ساده

هر آنچه باید در مورد لیست مشاغل مورد نیاز کویت با جای خواب در سال 2022 بدانید.

در این مطلب قصد داریم به مهمترین سوالات کارجویان در خصوص کار و مشاغل مورد نیاز کشور کویت در سال 2022 که همواره مورد توجه بسیاری از ایرانیان بوده است بپردازیم.

بیشتر بخوانید - کار در اربیل و سلیمانیه با حقوق بالا

مشاغل مورد نیاز کویت در سال 2022

مقدمه

زبان رسمی مردم این کشور عربی و وجه رایج آن دینار کویت است و با کشور‌های عراق و عربستان دارای مرز خاکی و از راه خلیج فارس با ایران مرز مشترک آبی دارد. مساحت این کشور 17,818 کیلومتر مربع است و پایتخت آن شهر کویت می‌باشد. جمعیت کویت بیشتر از 4.1 میلیون نفر است که فقط 1,4 میلیون نفر آن ها شهروند این کشور هستند و 2,8 میلیون نفر دیگر اتباع خارجی هستند که در این کشور زندگی می‌کنند.

بیشتر بخوانید - شرایط اخذ ویزای کاری در کویت 2022

کویت دارای اقتصادی قوی و یکی از بزرگ ترین صادر کننده های نفت و گاز به سراسر دنیا می‌باشد. میدان نفت بورگان در جنوب این کشور، دومین میدان بزرگ خشکی در جهان است که بخش بزرگ تولید نفت این کشور را تامین می‌کند. کویت به دلیل جمعیت کم و تولید ناخالص ملی بالا، از درآمد سرانه بسیار خوبی برخوردار است و از همین رو مورد توجه بسیاری از متخصصان برای مهاجرت و کار در این کشور می‌باشد.

لیست مشاغل مورد نیاز کویت 2022

از دیگر مواردی که مهاجران کاری باید آن را بررسی کنند، لیست مشاغل مورد نیاز کشور مقصد می باشد. متقاضیان با دانستن تخصص و تحصیل خود و همچنین بررسی این مشاغل می توانند بهترین شغل را برای خود در کشور هدف پیدا کنند. به دلیل کم بودن نیروی کار ماهر، دولت کویت هر ساله با کمبود نیروی متخصص مواجه می شود و به همین دلیل لیست مشاغل مورد نیاز خود را ارائه می دهد. به دلیل نبود نیروی کار در بخش خدمات، بیشتر نیاز این کشور در این قسمت قرار دارد. متقاضیان می توانند با بررسی این لیست، برای کاریابی در کویت اقدام کنند و همچنین می توانند به سادگی پیشنهاد کاری مورد نیاز خود را دریافت کنند. در زیر، لیست مشاغل مورد نیاز در کویت را مشاهده می نمایید:

مشاغل مورد نیاز کشور کویت در سال 2022
معلم مدیر منابع انسانی
متخصص بازاریابی اینترنتی مدیر روابط عمومی
وکیل آشپز
تکنسین برق پزشک
مدیر فروش مسول پذیرش

میزان درامد و حقوق کار در کویت به دینار

طبق آخرین آمار سال منتشر شده در سال ۲۰۲۰ میلادی شخصی که در حال کار و زندگی در کویت است، متوسط سالانه (۱۵٬۲۰۰) دینار کویت درآمد دارد. این رقم چیزی حدود (۵۰٬۰۰۰) دلار آمریکا و یک میلیارد و صد و پنجاه (۱٬۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰) میلیون تومان ایران است. این عددها در حالی گفته می‌شود که در برخی از مشاغل خاص درآمد بسیار بیشتر از رقم مذکور خواهد بود. بیشترین درآمد سالانه در این کشور (۶۷٬۷۰۰) دینار کویت یعنی رقمی بیش از پنج میلیارد و کمترین درآمد را (۳٬۸۴۰) دینار کویت یعنی رقمی حدود دویست و نود میلیون تومان تخمین زده‌اند.

حقوق کارگر ساده و قیمت کار در کویت

بررسی متوسط سطح درامد هر شغل یکی از اصلی‌ترین مسائل برای مهاجرت کاری، در کشور مقصد می‌باشد. متقاضیان با بررسی این میزان متوجه می‌شوند که آیا کشور انهتخاب شده شرایط خوبی برای مهاجرت و کار دارد یا خیر،با توجه به ارزش دینار کویت نسبت به دلار آمریکا می‌تواند مقصد خوبی برای ایرانیان باشد چراکه میزان درآمد یکی از مهمترین دلایل کاریابی در کویت و مراجعه بالای ایرانیان به سایت‌های کاریابی کویت است.

بیشتر بخوانید - لیست پردرامدترین مشاغل مورد نیاز ترکیه 2022

با توجه به درآمد 320 به عنوان کمترین و 5,640 دینار کویت به عنوان بیشترین درآمد متوسط درآمد در این کشور 1,320 دینار است که حدود 50 درصد کارمندان در این کشور کمتر از این میزان درآمد دارند. البته، میزان درآمد در این کشور بر اساس نوع کار، میزان تخصص و سابقه کار، محل کار و همچنین سن متقاضی متغیر است و‌ می‌تواند کمتر یا بیشتر از میزان های گفته شده باشد.

میزان درآمد برخی از مشاغل در کویت

عنوان شغلی متوسط درآمد
کار گز ساده 4,800 دینار
مدیر املاک 6,800 دینار
حسابدار 6,700 دینار
مدیر منابع انسانی 6,000 دینار
مدیر روابط عمومی 5,900 دینار
مدیر محیط زیست 5,100 دینار
متخصص فناوری اطلاعات 5,100 دینار
مدیر عامل 5,000 دینار
زمین شناس 4,000 دینار
مهندس برق 4,900 دینار
مدیر توسعه بازار 3,700 دینار

قوانین مرخصی و قانون کار در کویت

مقررات کاری در این کشور مشمول قوانین مرخصی دیگری نیز می‌شود. به‌عنوان نمونه؛ کارگری که دو سال مداوم در یک شرکت کار کند می‌تواند، درخواست مرخصی حج کند. کارفرما موظف است؛ مرخصی با حقوق برای وی در نظر بگیرد، مشروط بر اینکه قبلاً عمل حج و زیارت کعبه را انجام نداده باشد. همچنین در صورت فوت خویشاوندان نزدیک (والدین، پدربزرگ و مادربزرگ، فرزند، نوه یا خواهر و برادر) کارگر حق دارد سه روز کامل مرخصی همراه با حقوق بگیرد. همچنین زن کارگر مسلمان، که شوهرش فوت‌شده باشد، خواهد توانست از چهار ماه و ده روز مرخصی همراه با حقوق استفاده کند.

استخدام کارگر ساده در کویت 2022

تعطیلات رسمی کویت

هنگام کار دراین کشور باید این نکته در نظر گرفته شود که کارگران و یا کارکنان در این کشور علاوه بر 30 روز مرخصی با حقوق، دارای 13 روز تعطیلی رسمی نیز هستند. در بیشتر شرکت‌ها پنج شنبه و جمعه روز تعطیل است؛ اما در شرکت‌های بین‌المللی معمولاً شنبه و یکشنبه را به‌عنوان روز تعطیل انتخاب می‌کنند. البته ناگفته نماند، که برخی دیگر از این شرکت‌ها جمعه و شنبه را تعطیل اعلام می‌کنند؛ اما اغلب برای شرکت‌های بین‌المللی تعطیل کردن روز شنبه انتخاب محبوب‌تری است. زیرا روز شنبه اکثر شرکت‌های بین‌المللی دنیا تعطیل هستند. درنتیجه شرکت‌ها ازلحاظ اقتصادی ضرری به خاطر تعطیلی متحمل نمی‌شوند.

روزهای تعطیل رسمی در این کشور

- عید سعید هجرت: یک روز
- معراج پیامبر (ص): یک روز
- عید سعید فطر: سه روز
- روز عرفات: یک روز
- عید سعید قربان: سه روز
- سال‌روز میلاد پیامبر: یک روز
- روز ملی کویت که در 25 فوریه است: یک روز
- روز آزادی که در 26 فوریه است: یک روز
- سال نو مسیحی یا گرگوری (میلادی) که در یک ژانویه است: یک روز

بیشتر بخوانید - کار در دبی با جای خواب 2022

ناگفته نماند در صورتی که کارگر به درخواست کارفرما در یکی از روزهای تعطیل به انجام کار بپردازد؛ کارفرما موظف است پاداشی 2 برابر دستمزد کارگر به او پرداخت کرده و یک روز مرخصی همراه با حقوق به وی دهد.

شرایط  کار و هزینه‌های زندگی در کویت

در پاسخ به پرسش زندگی در کویت چگونه است؟ باید گفت با توجه به سطح درآمد بالا و نرخ تورم و مالیات پایین در کویت هزینه‌های زندگی به نسبت درآمد در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و قدرت خرید مردم در کویت بالاست. نرخ کالاهای گوناگون از جمله کالاهای خوراکی و بهداشتی همواره پایین و با بالاترین کیفیت ارائه می شوند. به سخن دیگر درآمد نفتی این کشور بطور مستقیم به سفره های مردم این کشور آورده می شود و به دلیل همین پخش ثروت برابر، قدرت خرید برای توده مردم بالا می رود. با این وجود زندگی در کشورهای دیگر بیشتر به سبک زندگی و طرز تنظیم خرج و درآمد یک فرد و یا خانواده بستگی دارد. پرسش زندگی در کویت چگونه است؟ برای هر فرد پاسخی خاص دارد. برای نمونه می توان در ویلا های لوکس ساحلی زندگی کرد و هم می توان در آپارتمانی در شهرهای کم جمعیت و یا حومه شهرهای بزرگ ساکن شد. این موضوع در دیگر موارد از جمله خوراک، تحصیل و رفت و آمد نیز صدق می کند. بطور کلی زندگی در کویت نسبت به ایران، 36 درصد گران تر است.

برخی از مهم‌ترین هزینه‌های زندگی در کشور کویت

سبد کالای خوراکی بها
1 لیتر شیر 0.44 KWD
1 عدد نان سپید 500 گرمی 0.36 KWD
1 کیلوگرم برنج 0.72 KWD
12 عدد تخم مرغ 0.62 KWD
1کیلوگرم پنیر محلی 1.89 KWD
1 کیلوگرم مرغ 1.23 KWD
1 کیلوگرم گوشت 3.21 KWD
بطری آب 1.5 نیم لیتری 1.25 KWD

هزینه‌های حمل نقل در کویت

حمل و نقل بها
بلیط یک طرفه مترو 1.25 KWD
تاکسی (در هر کیلومتر)  1 KWD
1 لیتر بنزین 0.10 KWD
خودروی سواری (تویوتا کرولا) 5.233 KWD

هزینه اجاره خانه و آپارتمان در کویت

خانه میانگین اجاره بها
آپارتمان 1 خوابه مرکز شهر 259.19 KWD
آپارتمان 1 خوابه حومه شهر 202.97 KWD
آپارتمان 3 خوابه مرکز شهر 571.67 KWD
آپارتمان 3 خوابه حومه شهر  412 KWD

سخن پایانی

کابران گرامی، در این مطلب تمام سعی خود را کرده‌ایم تا اطلاعات مورد نیاز شما عزیزان را در خصوص کار و زندگی در کشور کویت گردآوری و در اختیار شما قرار دهیم، شما نیز میتوانید تجربیات کاری و یا زندگی در کشور کویت را از طریق نظرات در اختیار سایر هموطنان قرار دهید.

سوالات متداول

مشاغل مورد نیاز کویت در سال جدید کدامند؟

در حال حاضر مشاغل متعددی مانند مدیر امور مالی، مدیر فناوری اطلاعات، مهندسی برق ،املاک و مستغلات، کارشناس بازاریابی و ... از جمله مشاغل هستند که مورد نیاز کویت می‌باشند.

مزایای زندگی در کویت چیست؟

زندگی در کویت مزایایی همچون هزینه زندگی به نسبت ارزان، امکان دریافت حقوق و درآمد بالا بدون مالیات، حمل و نقل آسان، آموزش مناسب از جمله مزایای زندگی درکویت می‌باشد.

  • موقعیت , سراسر کشور
  • حقوق توافقی
  • مدرک تحصیلی مهم نیست

اطلاعات تماس

    ارسال رزومه برای این آگهی
تاریخ انقضاء : 9 آبان 1405
استخدام های استان استخدام های روز

استخدام استان‌ها

دیدگاه ها

سعیدتاسیسات کار
28 اردیبهشت 2023 پاسخ به این دیدگاه
سجادرئیسیبا درود،سجاد هستم با 32سال سن،استادکار حرفه ای در قالب بندی و آرماتوربندی هستم،از بچگی کارم بوده یعنی این کار تو خونم هست،حداقل 10سال تو انواع شرکت ها کارکردم،هرنوسازه ای بدونی کار کردم،ممنون میشم واسم کار پیدا کنید با سپاس فراوان
27 اردیبهشت 2023 پاسخ به این دیدگاه
علیرضا کاردرکویت پیام دادم کارگرساده می خواهید
23 اردیبهشت 2023 پاسخ به این دیدگاه
احمدمن 35 سال هست تو کویت زندگی میکنم برخی از ویژگیها که فرمودید فقط برای خود کویتیها هست نه برای نیروی کار خارجی اون جدول درآمد هم که اعلام کردید اگر میانگین حقوق سالانه نیروی کار خارجی باشه درسته چون در اینجا کویتی یا کارمنده یا اگه شغل آزاد داشته باشه کار فرماست کارگر نیست
15 فروردین 2023 پاسخ به این دیدگاه
علی : سلام احمد جان امید وارم حالت خوب باشه من شماره ای ازشماندیدم شمارموبرات میزارم واتساپ پیام بده ممنون میشم فقط چندتا سوال داشتم
مجتبی محسنی : سلام مرد مردونه اگه درامد برقکاری ساختمان خوبه خبر بده من بیام توروخدا ممنون میشم
ساخل : میشه برای کار اومد کویت نیروی ساده یا پزیرش نمیگیرن؟
ابراهیم ,سلام بنده جوشکار فول تست هستم آیا امکان مهاجرت دارم ممنون میشم کمک کنید
10 فروردین 2023 پاسخ به این دیدگاه
علیسلام من راننده لدر هستم دنبال کار درکویت
04 فروردین 2023 پاسخ به این دیدگاه
علیسلام من ۲۷ سالمه و کاردانی مکانیک خودرو دارم و تعمیر کار خودرو هستم ،به نظرتون امکان اشتغال در کویت برای من هست؟۰۹۳۹۱۱۸۱۱۴۳
02 فروردین 2023 پاسخ به این دیدگاه
سلام من کارگر بنا هستم محتاج کار هستم اگه میشه منم ببرین با خودتون متاهل هستم ۲ تا بچه دارم
28 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
محسنسلام وقت بخیر من راننده بیل مکانیکی هستم دنبال کار در کویت.
25 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
حمید کیاهی سلام وقت بخیر من تعمیرکار لوازم خانگی هستم مثل یخچال فریزر و لباسشویی آیا کشور های حوزه خلیج فارس نیازی به تکنسین لوازم خانگی دارند؟
23 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
پناهراننده پایه یک هستم دنبال کار در کویت ۰۹۰۳۴۳۹۵۱۹۱
22 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
محسن حسنوند : سلام رفتی کویت می خوام بپرسم خوبه چون منم پایه یک بین المللی دارم دوست دارم برم کویت
سلام عرض ادب من رستمن قهوه های روز دنیا هستم اگر درزمینه کافه و تولید قهوه باش من میتونم اعلام همکاری کنم و در رشته پرورش اندام هم 15سال فعالیت میکنم از نیروی جسمانی خوبی برخوردارم09023809673تماس
20 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدیسلام راننده بیل مکانیکی هستم، گواهینامه پایه یک و ویژه رو دارم و متقاضی کار در کویت. شماره تماس 09156550779
19 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
مجتبی جوانجوشکارهستم باسابقه ی کاری ۳۰ سال دنبال کاردرخارج ازکشور یاشرکت های بزرگ داخلی هستم شماره تماس ۰۹۱۲۶۶۱۰۴۷۶
18 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
سیاوشمن مهندس عمرانم جاده سازی پل و خیابان سازی و فضا سبز لازم بود خبرم کنید۰۹۱۹۷۸۹۵۵۹۳
17 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام پرویز هستم اگر کسی را خواستید ک در کار کار تولید اعم از تولید رنگ ساختمانی و زیر مجموعه های رنگ ساختمانی ،تولید دستمال کاغذی ،لیوان کاغذی ،سفره یکبار مصرف ،تولید نایلون ،آماده همکاری هستم صفر تا صد ۰۹۱۲۶۶۵۳۰۰۵
17 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
جوادسلام من کاردانی مکانیک خودرو کارشناسی فناوری اطلاعات دارم آشپز هستم در حال حاضر جوشکاری برق مسلط هستم متولد ۶۲ هستم جویای کار در کویت هستم
05 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
: همه کارو و هیچ کاره
سلام اونجا شیرینی پز نمی‌خوان یک اکیپ بفرستیم اونجا
05 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
سهراب سلام.. من نقاش اتومبیل به صورت کاملاً حرفه ای هستم .. با سابقه 25 سال کار حرفه‌ای در تهران ..مجرد 35 ساله.. از 10 سالگی دارم کار میکنم..زبان انگلیسی چندان بلد نیستم .. میتونم در کویت کار پیدا کنم؟
01 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
مونا حمودیهاسلام ۳۵سالمه کارگر ساده جویای کار در کشور کویت هستم لطفا درخواست منو قبول کنید خدا حفظتون کنه
01 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
مصطفی : اگه مایلی بیا باهم بریم کویت بعنوان زوج کاری و عاشقانه
: شماره تماستوبذارزد
محب فتحی سلام مهندس نفت بهره برداری هستم ،تعمیر کار الکترونیک
27 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
امین سلام بنده ۲۰ سال کارم سوپر مارکت میخوام ببینم میشه کویت سوپر مارکت بزنم ممنون ۰۹۱۲۸۳۹۸۸۶۴ تماس
27 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
احمد امانیسلام جوشکار Co2 هستم جویای کار در کشور کویت هستم
25 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
علیرضارضوانیسلام من جوشکارc2 هستم میخواهم در کویت کار پیدا کنم لطفا درخواست من رو قبول کنین
21 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
حسنسلام.من کاردانی متالورژی دارم باسابقه۱۰سال سرپرستی وکارشناس کنترل کیفیت درکارخانه فولاد،علاقمندشدیدکاردر کشورهای همسایه باحقوق بالا می باشم.باتشکر
17 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
فاضل سلام فاضل هستم ۳۷ ساله کارگر ساده و دنبال کار در کشور کویت هستم هر کاری باشه انجام میدم سبک یا سنگین فرقی نمیکنه فقط کار باشه ممنون.
14 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
امینمن cnc کار حرفه ایی فلزات،خم کار وبرش کار با پرس برک‌ هستم و آماده کار در کشور کویت میباشم و رزومه کاری بالا وبسیار قوی هم دارم
12 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
هادی خلیفات سلام دنبال کار هستم شماره واتساپ 09369069029 ، کارگر ساده و همه کار هستم
28 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
هادی خلیفات سلام وقت بخیر کارگر ساده هستم هر کجا باید میام فقط جا خواب داشته باشید شماره واتساپ 09369069029
28 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمدکاظمیبا عرض سلام... سنگکار و کاشی سرامیک کار هستم کار هم گیرم نمیاد اگ کسی میتونه در خارج کشور استخدامم کنه مثل کویت اروپا... ممنون میشم 09963274730 اینم شمارمه
28 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
عرفان سلام من شغلم سیم کشی ساختمان هست ۱۰ سال سابقه سیم کشی ساختمان دارم سنم ۲۲ اگر در کویت برام کار هست لطفاین تماس بگیرد ۰۹۱۴۶۱۸۵۱۷۸
14 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
: از ۱۰ سالگی سیم کش ساختمان بودی
محمدسجادمرادیسلام هرکی تونست بره ب منم بگه ممنونم ۰۹۳۹۳۴۲۷۴۹۲
10 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمدسجادمرادیمن پدرم کویت کارکرده درجوانی وقتایی ک ازادکارمیکرده خوب بوده ولی برده بودنش توی شرکت خیای ضرربراش داشه بود اون شرکت مثلا خیارکیلویی پنج تومن توبازاررو ب اینامیگفته کیلویی ده هزاربفروشین مقدارمشخصیم میداده که بایدتاپایان روزفروش میرفته ولی خب پدربزرگم ایناویزای شخصی داشتن براخودشون اونجاکارکرده بودن خیلی خوب بوده براشون
10 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
صدیقه محمدسلام لیسانس زبان وادبیات فارسی گرایش دبیری دارم ومیتوانم عربی تدریس بدم 09924458258
06 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمدسلام.من یازده سال درکویت بودم.درامدهایی که گفتید اشتباه استوخیلی کمتراست.وقوانینی که گفته شداگرهم باشدهیچ وقت برای بیگانگان اجرانشده.ومردم کویت بسیارمغرورومتکبرهستندوحق کارگر راراحت پامال می کنندمثل خودبنده. ولی ازنظرخوراک وپوشاک ولوازم زندگی بجزاجاره مسکن باکیفیت عالی وبسیارارزانتراز ایران است.توصیه ی من به دوستانی که مایل به کاردرکویت هستندبه حرف کسی اعتمادنکنندوبامدرک وقراردادرسمی که قابل پیگیری درمحکمه باشدبروید.وسعی کنیدامسکن به عهده کارفرماباشد.کارهای فنی نسبت به کارهای ساده ارجعیت دارد.ولی درکل کشورهای بهتری برای کارباهزینه ی کمتروجوددارد مانندعراق وارمنستان و....موفق باشید
05 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمد امینسلام من سنگکار وبرنا هستم علاقه مند کار دارم در کویت 09908545822
30 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام من سنگکار وبرنا هستم علاقه مند کار دارم در کویت 09908545822
30 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام من آشپز کشتی بودم واستاد کار کامل رنگ آمیزی ساختمان وهمچنین راننده لطفا راهنمایی کنید.
23 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدیمیخواهم به عنوان یک کارگر ساده به کویت بروم کارخودم شغل من یراق فروشی هستش میخواهم در انجا به این کارمشغول شوم.
17 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
علی پهلوانعلی پهلوان هستم مدرک برق ساختمان صنعتی بیست سال سابفه مسعول تاسیسات دو کارخانه هم بوده ام جوشکاری سنگ فرز خلاصه دست به اچار خوبی هستم مایل به کا در کویت هستم
11 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
پویالیسانس برق الکترونیک برام کار هست ؟
10 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
احمدسلام من من تخصص تیرچه و بلوک دارم دنبال کار در کویت هستم
09 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مرتضی فرخی پور بسم تعالی مرتضی هستم از کتر افتاده بیش از سی بار پرونده بستری در بیمارستان بخش روح روان رادارم واخرین با در تاریخ ۲۲/۴/۱۴۰۰به شماره پرونده ۱۲_۳۱_۳۸_در بیمارستان فارابی کرمانشاه بستری وازکار افتاده وبیکار هستم واحتاج مبرم به پول برای دارو ومعیشت دارم چون از هیچ جا حقوق ومستمری نمی گیرم این نوشته را برای لجنه های کویت هرکدام که مقدور به وصل یا خیرین بده کارم حدود بک مییلون تومانیا برای دفتر حجت اسلام مهری در کویت استمداد مدد دارم
04 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
رضاسلام خسته نباشید والا من سه سالی هست دنبال کارمیگردم ولی چیزی فعلا گیرم نیومده کارگر نانوایی یا ساده جویای کار در خارج 21سالمه اگه بود ممنون میشم بهم خبرشو بدید09120477559
03 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
اوجیجویای کار هستم در کویت ..کارگر ساده
28 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدینیروی فنی 09307855652 جویای کار
21 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
نیماسلام کار فسد فود کار هستم پیتزا زدن و ساندویچ زدن صفر تا صد متقاضی کار در کشور کویت هستم ولی موسسه ی اعزام نیروی کار در این زمینه پیدا نمیشه که واقعا جذب نیرو کنن و معمولا در ابتدا تقاضای پول می کنن و وقتی صحبت از اعزام نیرو و پرداخت حقوق یک ماه اول کار در کشور مقصد میشه قبول نمی کنن و کارمزد رو قبل از اعزام نیرو تمام و کمال می خوان و نمیشه بهشون اعتماد کرد
16 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
مظاهر احمدی سلام من کارگر ساده ام قصد کار در کشور کویت رو دارم
14 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
علی درخشانسلام استاد کار کاشی اجرنمااحتیاج ندارند
14 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمد امینسلام بنا هستم قصدکار درکویت دارم
11 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمدسلام کارگرساده هستم قصدکاردرکویت دارم۰۹۹۳۱۶۶۴۲۴۹
11 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمد نادریخسته نباشید من مدرک کامپیتور بین الملل درجه دو دارم و اریشگری رو بلدم ولی مدرکشو ندارم و جاهای معتبری هم کار کردم ۰۹۱۰۹۴۶۰۹۰۴
11 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
رسول قدیمیتکنسین برق صنعتی وتخصصی بیمارستان و ساختمان اشنا به تمام امورات فنی وتصفیه اب
08 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
اسماعیل مویدنیا سلام وعرض ادب:من جوشکار co2 وبرق هستم و فنی کار و تعمیرات کهنه کاری دستگاهای سنگین پروژه معادن کارخانجات و ماسه شوئی با(۲۵)سال سابقه و۱۶سال بیمه اتاق سازی کمپرسی وتریلی هستم :خواهشمندم دیدگاه مرا بخوانید من دنبال مشاغل در کشورهای عرب خلیج فارس هستم :با تشکر از همکاریتان منتظر جوابم
08 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
ابراهیم سرخیمن شاطر نانوایی سنگکم با ۱۶سال سابقه کاری
07 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
علی بخشیباسلام من معلم عربی هستم و در مدارس میتوانم عربی تدریس کنم آیا برای مت در کویت کار هست؟
06 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
سیروسمن جوشکار برق هم سرازیر و هم سربالا و هم خطلوله گاز نفت هستم با 15سال سابقه و رزومه و مدرک جوشکاری
27 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سیروسمن جوشکار برق سرازیر و سربالا و خطلوله هستم با 15 سال سابقه کاری در پتروشیمی و پالایشگاه کار کردم با رزومه کاری و تسفورم جوشکاری 09139757082
27 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
: سلام اتباع افغانی هستم و12 سال سابقه کار دارم مدرک جوشکاری Co2 دارم ودر ضمن کارت اشتغال به کار را هم دارم جویای کار در کویت را دارم 09197578959
سعید تقی زادهشرایط اخذ ویزای کار و اقامت در کشور کویت
19 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
محسن سلیمانی سلام فنی کار هستم مدرک جوشکاری ومدرک سیم پیچی تک فاز وسه فاز دارم .در حالا حاظر کارگاه تولید صنایع فلزی دارم مسلط به جوش برق ارگون c.o2 سیم پیچی وتعمیرات استاد کار هستم. تو هر زمینه ای استاد کارم .دنبال کار کشور خارجی هستم لطفا کمکم کنید .ممنون09927999642
18 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمد منظور ..مروت..سلام من میتونم در بخش مختلفی کار کنم کناف یا دیوار های آماده برق کاری سنگ کاری و کاشی کاری برنایی 09304623166
11 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
حمیدبا سلام من ۲۷سالمه تمام سرمایه خودمو هزینه کاری کردم ک بهم جواب نداد و الان وضعیت مالی خیلی بدی دارم .خیلی کاری هستم و دنبال کار تو کویت میگردم شغل اصلی شیرینی پزیه ولی کارگر ساده هم میام۰۹۳۸۰۴۱۶۰۸۸
09 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
رضا بهرامی سلام مکانیک لودر و دستگاه های راه سازی هستم و جویای کار در خارج کشور هستم... 09193643885
07 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
فلاحسلام کاشی کار هستم دنبال کار کشور های عربی۰۹۱۸۹۰۷۲۲۹۰
02 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام لیسانس حقوق ودارای گواهینامه پایه یک وبه مدت ۵سال فروشگاه پلاسکو داشتم دنبال کاردرکویت هستم اگرکارکارگرساده باشه درخدمتم لطفا کمکم کنیدچون وضعیت مالی بدی دارم۰۹۱۴۲۸۱۵۱۸۸
01 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام من شاطرم و استاد کار نان تنوری عربی میپزم و تاحدودی تسلط به زبان عربی هستم آیا کار برایه من در کویت هست باتشکر 09168425913
30 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
مرتضیاوستاکار سنگ کار رومی کارممنون میشم راهنمایم کنید
29 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
بهزاد سلام من گچ کار ساختمان با مکانیک خودرو دنبال کارم تو کشور کویت یا قطر با درآمد بالا لطفا راهنماییم کنید 09393212988
28 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام من نقاش ساختمانی ورنگ زن کناف هستم دنبال کاربادرامدخوبم فرق ندارن کجای دنیاباشه لطفاراهنمایییم کنید
25 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
جلال سلام.لیسانس مدیریت صنعتی .فوق لیسانس بازرگانی.گواهینامه پایه یک با جرثقیل و لیفتراک .چهار سال سابقه مرتبط برق صنعتی و ابزار دقیق تو پروژه ها پالایشگاهی.تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی و H-vak
22 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
بهرام زینالی باسلام کناف کار هستم با سابقه کار بالا دنبال شغلی در کویت میگردم سپاسگزارم
20 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
حسن خرم روزسلام من نقاش خودرو هستم دنبال فرصت شغلی کار در کویت میگردم
11 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
: عرب ها ماشینشان را رنگ نمیکنن. دور میندازن
Sepideh kamkar سلام وقت بخیر کار در امارت میخواستم ۱۲سال تجربه کار در خانه سالمندان دارم و میخوام در هتلی جای کار کنم کارگر ساده
10 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدی محمدی : ایرانی‌ها را اذیت می کنند
حامد عبدیسلام من جوشکاری برق و جوشکاری co2هستم از تبریز و پانل ساندویچی کار هم هستم ورق فولادی هم کار کردم ودنبال کار هستم و اشتیاق زیاد دارم در کویت کار کنم راهنمایی میکنید مدرک دیپلم
30 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
حامد عبدیسلام من جوشکاری برق و جوشکاری co2هستم از تبریز و پانل ساندویچی کار هم هستم ورق فولادی هم کار کردم ودنبال کار هستم و اشتیاق زیاد دارم در کویت کار کنم راهنمایی میکنید مدرک دیپلم
30 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
احمدرضامن قناد هستم جویای کار در کویت.باسابقه بالا و دارای مدرک قنادی
30 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
شاپورقادریشغل‌من‌استاد‌کاره‌نمای‌کومپوزیت‌وکرکره‌برقی‌هستم‌اگه‌کاری‌باشه‌درخدمت‌هستم.شماره‌تماس‌۰۰۹۶۴۷۷۰۳۱۶۰۳۹۸
29 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
رجب سلیمانی فرفوق لیسانس دامپزشکی جویای کاردامپزشکی درکویت هستم لطفاراهنمایی کنید۰۹۱۳۰۶۷۲۰۰۷
28 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
جواد بازوبندیمن نیاز به کار هستم کشاورزی رو کاملا بلد هستم پرسکاری هستم و کارگر ساده هستم و شدیداً نیاز به کار دارم
28 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
حمید : سلام من کارگاه کشتارگاه مرغ هستم با سابقه 18 سال آیا برای من کار در کویت هست یا خیر ممنون میشم راهنمایی کنید
محمود احمدی من ۳۴ سالمه دنبال کار کارگری ساختمان میگردم ممنون میشم راهنمایی کنید در کویت .
27 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدی جمشیدیمن نیاز به کار در کشور های عربی هستم گواهینامه کشاورزی باغبانی جوشکاری هستم
25 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
سید ماشااله باباییبرا كار در كويت جكار بايد كرد برقكار حرفه اي برق صنعتي هستم و جوياي كار خارج
08 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
ع.خسلام خسته نباشید ممنونم از مطالب خوب و جامع شما ،الان میشه ویزای کویت گرفت؟
09 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
Omid Mahnoudiسلام و خسته نباشید ببخشید یک سایت میگه درامدماهیانه کارگر ۳۰۰ دینار یک سایت میگه ۱۲۰۰ دینار! بلاخره میزان درامد یک کارگر با مخارجش تو ماه چقدره؟لطفا راهنمایی کنید...ممنون
25 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
: سلام ، جدول حقوق مداوم تغییر میکنه ، همه چی بستگی دبه نوع مشاغل داره
محمود واحدیاین سایت خیلی خوبه دسخوش باصفا
02 بهمن 2021 پاسخ به این دیدگاه
محمد هاشمیبسیار مفید و عالی بود.سپاسگزارم.
22 دی 2021 پاسخ به این دیدگاه
ابی : در در کویت هیچ خبر نیست و همه اینها دورغه کی رفته کی دیده
ذخیره پست

استخدام استان‌ها

بستن پنجره

برای ارسال درخواست همکاری ابتدا وارد سایت شوید
چنانچه حساب کاربری ندارید برای ایجاد آن ثبت نام کنید

اطلاعات خود را وارد کنید

×