‌جاب‌‌‌‌یابی‌ سایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

جاب‌یابی

ورود | عضویت

جاب یابیسایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

شماره تلفن کار با جای خواب در دبی و امارات برای ایرانیان 2022

شرایط کار در دبی برای ایرانیان چگونه است؟

هرآنچه در مورد شرایط استخدام و "کار با جای خواب در امارات" و دبی اعم از اخذ ویزا، لیست پردرامدترین مشاغل مورد نیاز دبی، کاریابی های دبیو امارات و حداقل حقوق باید بدانید.

دبی یکی از مقاصد کار و مهاجرت ایرانیان است که از دیرباز بسیار مورد توجه بوده و با توجه به ارزش پول این کشور ایرانیان زیادی رویای کار در دبی را در سر دارند. در مطالب قبلی به "کار در ترکیه با جای خواب" پرداخته‌ایم و در این مقاله قصد داریم به تمام نکات کار در دبی به ویژه کار با جای خواب در این کشور بپردازیم.

بیشتر بخوانید - کار در اربیل عراق با حقوق بالا

 لیست مشاغل مورد نیاز امارات

نرخ بیکاری کشور امارات به چه میزان است؟

کشور امارات دارای اقتصادی مبتنی بر نفت و توریسم است و از جمله کشورهای ثروتمند آسیا محسوب می شود. یکی از نکات مثبت در مورد کشور امارات نرخ بیکاری پایین آن است. نرخ بیکاری در این کشور کمتر از 3 درصد است و همین مسئله باعث شده است که افراد زیادی به فکر مهاجرت ک اری به  این کشور و کار در دبی باشند.

بیشتر بخوانید ، استخدام مدرس زبان انگلیسی در عمان و امارات

امارات متحده عربی یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس است و مانند دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس از منابع نفتی فراوانی برخوردار است و سومین کشور تولید کننده نفت در خاورمیانه محسوب می شود. ابوظبی و دبی دو منطقه اصلی کشور امارت محسوب می شوند و بسیاری از ایرانیان برای کار در دبی به این کشور مهاجرت می کنند.

اقتصاد دبی

اقتصاد دوبی همچنان در حال رشد است و زیرساخت های اقتصادی باعث شده است که نیاز به نیروی کار در این کشور رو به افزایش باشد، به طوری که پیش بینی می شود روند افزایش مهاجران بی کار از کشورهایی چون ایران، یمن، افغانستان، پاکستان و سایر کشورهای منطقه خاور میانه به این کشور در سالهای آینده صعودی باشد.

شرایط دریافت ویزای کار در امارات

دریافت ویزای کار در امارات چگونه امکان‌پذیر است؟

اولین و مهمترین نکته برای  کار در دوبی به عنوان یک ایرانی آن است که شما باید قبل از سفر به دوبی ویزای کاری داشته باشید. هر مهاجری برای ورود به این کشور و کار در دبی به گذرنامه و ویزای کار با حداقل 3 ماه اعتبار نیاز دارد. در صورتی که شما قبل از ورود به این کشور پیشنهاد کاری داشته باشید و یا شاغل باشید تمام کارهای ویزا و گذرنامه توسط کارفرما انجام می‌شود.

حوزه‌های کاری پر طرفدار در دبی

برخی از حوزه های اقتصادی در دوبی نیروی کار بیشتری نیاز دارند و شاغل شدن در آنها در صورتی که تخصص لازم را داشته باشید سریعتر اتفاق می افتد. این حوزه ها عبارتند از:

- پالایش نفت و پتروشیمی
- مخابرات
- حمل و نقل
- گردشگری

حوزه های مختلفی صنعتی در دوبی همچنان به دنبال نیروی کار هستند و افراد بسیاری با تخصص های لازم می توانند برای کار در این کشور اقدام کنند.

ساعات کاری دبی

ساعات کاری این کشور در طول روز ۹ ساعت و جمعا در یک هفته ۴۷ ساعت است.
شروع ساعت کاری ۸:۳۰ یا ۹ صبح و پایان ساعت کاری ۱۷:۳۰ یا ۱۸ است.

شرایط کار در امارات و اخذ اقامت

شرایط کار در امارات و اخذ اقامت

همانطور که گفتیم برای این که بتوانید به راحتی در دوبی مشغول به کار شوید نیاز دارید تا ویزای کاری دریافت کنید. بنابراین پیدا کردن شغل قبل از مهاجرت یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام دهید.

سهم نیروی کار در دوبی بیشتر در انجام  پروژه ها به پتروشیمی، پالایش نفت، مخابرات، حمل و نقل هوایی و گردشگری می رسد و مشاغل مربوط در این حوزه از جمله مشاغل مورد نیاز در دبی است. کشور امارات در حال حاضر ببیشترین سرانه درآمد را در بین جهان عرب را دارد.

بیشتر بخوانید ، بهترین شغل در ترکیه برای ایرانیان

در حال حاضر بهترین شهری که تنوع صنایع دارد و وضعیت کار در این شهر مطلوب تر است، دوبی است. مجموعه ای از پروژه های صنعتی، تولیدی، ساخت و ساز و خدماتی در دبی در حال اجراست.

شما می توانید برای یافتن یک شغل متناسب با مهارت و توانایی های خود قبل از مهاجرت به دوبی با مراجعه به سایت های کاریابی این کشور در صدد یافتن شغل مورد نظر خود باشید.

میانگین حقوق کار در دبی

میانگین حقوق یک فرد آسیایی در دوبی برای یک شغل معمولی ۱۶۰۰ دلار در ماه است و این رقم برای یک شغل که نیاز به تخصص دارد تا 6800 دلار نیز افزایش پیدا می کند. از طرفی باید بدانید که هزینه های زندگی در دوبی بسیار بالا است و برای زندگی در این شهر باید به دنبال یک شغل پردرآمد باشید. برای مثال کارگری در دوبی به هیچ عنوان برای یک کارگر ایرانی به صرفه نیست و البته پیدا کردن همچین شغلی هم سخت به نظر می آید، چرا که کارفرمایان اماراتی بیشتر تمایل به استخدام افراد هندی و پاکستانی دارند، چرا که علاوه بر دستمزد پایینی که دارند، به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند.

شرایط گرفتن ویزای کار در دبی

برای این که به صورت قانونی کار در دوبی را آغاز کنید باید اقامت کاری داشته باشید و نیاز است که برای سپری کردن مراحل دریافت ویزای کار کارفرما به شما کمک کند چرا که شما مستقلا نمی توانید این کار را انجام دهید.  متقاضیانی که از کشورهای همکار خلیج فارس GCC به قصد کار به دبی سفر می‌کنند ملزم به اخذ ویزای کار دبی نیستند.

چگونه در دبی کار پیدا کنیم؟

در صورتی که فکر می کنید شرایط کاری در دوبی برای شما مناسب است و قصد دارید که به این شهر سفر کنید همانطور که گفتیم باید ابتدا به فکر یافتن شغل باشید. برای یافتن شغل در دبی دو راه اساسی وجود دارد که شما به بسته به شرایط خود می توانید یکی از این دو راه را انتخاب کنید و اقدام به کاریابی نمایید.

بیشتر بخوانید ، استخدام در هتل‌های ترکیه

روش اول این است که شما رزومه خود را بر اساس توانمندی ها تخصص و تحصیلات خود تهیه نموده و به ادارات کاریابی واقع در دوبی ارسال نموده تا آن ها با توجه به کارفرمایان متقاضی متخصص، برای شما شغل مناسب شما را پیدا کنند، البته خودتان هم می توانید شخصا برای کارفرماها رزومه ارسال نمایید. در ادامه آدرس چند بنگاه کاریابی دوبی را برایتان فهرست کرده ایم:

شماره تلفن کار در دبی و امارات

شماره تلفن کار در دبی و امارات

برای اینکه بتوانید در دبی و امارات مشغول به کار شوید ابتدا باید شماره تلفن موسسه‌ها و سایت‌های کاریابی دبی را داشته باشید. با مراجعه به سایت‌های زیر می‌توانید به شماره تلفن کاریابی‌های در دبی و امارات دسترسی داشته باشید.

- وب سایت دوبیزل
- وب سایت بیت
- وب سایت گلف تلنت

روش دوم هم این است که اگر شما در دبی دوست یا آشنایی دارید از او بخواهید برای شما کار پیدا کند و شما با ارسال مدارک و رزومه خود برای فرصت شغلی اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید ، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در کاریابی

مهمترین دلیل علاقمندی خارجی ها برای کار در دوبی دستمزد بالا و عدم پرداخت مالیات بر درآمد در این شهر است. امارات متحده عربی معاف از مالیات است. در بسیاری از هتل ها و باشگاه ها در دوبی مبلغی بین 10 تا 15 درصد هزینه اضافی بابت خدمات رسانی دریافت می شود و شما می توانید ۱۰ درصد به صورت حساب خود اضافه و پرداخت نمایید  و در نتیجه هیچ الزامی به پرداخت انعام نیست.

حداقل حقوق و لیست مشاغل مورد نیاز امارات ( دبی ) 2022

حقوق کار در دبی و امارات، در زیر برخی مشاغل و متوسط حقوق دریافتی که بیشترین متقاضی کار را دارد مشخص شده است.

لیست مشاغل مورد نیاز امارات حقوق مشاغل
طراح ارشد گرافیک 6.440 تا 8.600 درهم
عکاس 2.000 تا 6.440 درهم
متخصصان تجارت الکترونیکی 3.213 تا 24.300 درهم
تکنسین آزمایشگاه پزشکی 4.250 تا 25.500 درهم
پزشکان عمومی 16.800 تا 70.000 درهم
پرستار 8.400 تا 26.000 درهم
تحلیل گران مالی 13.800 تا 26.700 درهم
مهندس مکانیک 9.770 تا 19.300 درهم
مهندس هوافضا 13.800 تا 28.300 درهم
مهندس الکترونیک 5.000 تا 7.000 درهم
مهندس نفت 7.000 تا 20.500 درهم
مهندس شیمی 8.870 تا 19.900 درهم
معلمان 9.000 تا 15.000 درهم
مدیر رستوران 7.000 تا 15.000 درهم
سرپرست خدمات هتل 11.000 تا 34.000 درهم
سرپرست غذا و نوشیدنی 3.000 تا 6.000 درهم
کارکنان نظافت 2.000 تا 3.000 درهم
متخصصان منابع انسانی و استخدام 6.500 تا 23.000 درهم
متخصصان هوش مصنوعی 19.700 تا 35.000 درهم

در ادامه به چند مورد از مشاغل مورد نیاز امارات را به شما معرفی می‌کنیم.

حداقل حقوق کار در ارامات و دبی

مربیان شخصی و حرفه‌ای، فریلنسرهای محتوای دیجیتال، هنر، طراحی، نویسندگی، عکاسی، متخصصان بازاریابی و رسانه‌های اجتماعی، پرسنل پزشکی و بهداشتی، کارکنان پشتیبانی بهداشت، متخصصان تجارت الکترونیکی، متخصصان توسعه تجارت و فروش، روزنامه نگاران آنلاین، مترجمان، متخصصان بازرگانی، توسعه دهندگان نرم افزار، متخصص مالی، تحلیل گران مالی، مهندسان نفت و فرآیند شیمیایی، اکثر رشته های مهندسی و معلمان، متخصصان مهمان نوازی و جهانگردی، دستیار مدیر، متخصصان منابع انسانی و استخدام و متخصصان هوش مصنوعی

بیشتر بخوانید ، کار در کویت با جای خواب

در ادامه به معرفی برخی تخصص های مورد نیاز در دوبی می پردازیم که شانس بیشتری برای اشتغال متخصصان در این زمینه ایجاد می کند.

- مهندسی IT و نرم افزار، طراحی گرافیک

یکی از برترین تخصص های مورد نیاز برای کار در دوبی و به طور کلی تمام دنیا، مهارت ها و دانش های مربوط به علوم کامپیوتر است. شرکت های بزرگی در دبی هستند که نیازمند متخصصان علوم کامپیوتر هستند. با گسترش اینترنت و آنلاین شدن بسیاری از فرآیندها، شرکت ها در صنایع مختلف، تمایل و البته نیاز شدیدی به وارد شدن به دنیای تکنولوژی و بهره برداری از فرصت های نهفته در آن دارند. بنابراین موقعیت کار برای متخصصان علوم کامپیوتر در دوبی بسیار عالی است. میانگین حقوق این تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار درهم است.

کارشناس معماری و مهندسی

ساخت و ساز و طراحی و معماری در دوبی از مشاغل بسیار پر رونق هستند که نیروی کار زیادی نیاز دارند. ساختمان ها، برج ها، مراکز خرید و مراکز تفریحی، هتل هایی با امکانات فوق العاده و بسیاری از طرح های عمرانی دیگر کار معماران و مهندسانی در دوبی  است و این پروژه ها همچنان ادامه دارد تا دوبی به بهترین شهر توریستی دنیا تبدیل شود. پس اگر در یکی از رشته های معماری و مهندسی ساخت و ساز مهارت دارید می توانید سریعا در دوبی مشغول به کار شوید. میانگین حقوق این تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بین ۱۰ تا ۲۵ هزار درهم است.

بازاریابی و تخصص در رسانه ها و شبکه های اجتماعی

اگر در بازاریابی و مدیریت رسانه ها و شبکه های اجتماعی، تخصص و تجربه دارید، می توانید به راحتی در دوبی کار پیدا کنید. همانطور که گفته شد، دبی هر لحظه در حال رشد در صنعت گردشگری است و هدفش جلب توجه هرچه بیشتر مردم دنیا و تبدیل آنها به مسافرانی است که دبی را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایند.

بیشتر بخوانید ، کاریابی در ترکیه برای ایرانیان

بنابراین طبیعی است که می خواهد در رسانه های مختلف مانند شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و وبلاگ ها و … خود را در دید مخاطبان بگذارد. همینطور توسعه گردشگری باعث رشد صنایع دیگری هم می شود که تنها با متخصصان بازاریابی در دبی می توانند به رشد و پیشرفت خود ادامه دهند. میانگین حقوق این عنوان شغلی در دوبی  بین ۱۱ تا ۳۴ هزار درهم می‌باشد.

نمایندگی فروش و ارتباط با مشتری

در دوبی مراکز خرید و فروشگاهی بسیاری وجود دارد که نمایندگی برندهای معروف و بزرگ دنیا را در اختیار دارند  مسلما برای رونق این مراکز به کسانی که بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند و به فروش به محصولات کمک نمایند، احتیاج است. بنابراین اگر توانایی انجام این کار پر درآمد اما سخت را در دبی دارید، کار در دبی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. میانگین حقوق این کار در دبی بین ۵ تا ۲۵  هزار درهم است.

آشپزی و مهارت‌های مرتبط به آن

یکی از جاذبه های گردشگری دوبی که باعث شده است به یک شهر توریستی جذاب تبدیل شود طیف گسترده غذاها و نوشیدنی هایی است که می توان در دبی تهیه کرد. اگر تجربه و علاقه کافی به کار در رستوران و کافه و … دارید، فرصت های مالی خوبی در انتظار شما خواهد بود. میانگین حقوق برای آشپزی در دوبی بیش از ۸ هزار درهم است.

 مشاوره املاک در دبی

تجارت املاک در دوبی یکی از مشاغل پردرآمد است، چرا که دوبی همچنان در حال توسعه و پیشرفت است و  این صنعت همچنان در حال پیشروی و سودآوری است. در صورتی که در این زمینه مهارت کافی داشته باشید مشاوره املاک در دبی می تواند، درآمد خوبی نصیب شما خواهد بود. میانگین حقوق این عنوان شغلی مورد نیاز برای کار در دبی بیش از ۳۰ هزار درهم است.

خدمات درمانی

زیرساخت های دوبی در حال توسعه و تقویت خدمات درمانی است، به همین دلیل و به علت کمبود افراد متخصص در این حوزه کار پزشکان، پرستاران، دندان پزشکان و داروسازها در دبی کاملا تامین است. میانگین حقوق افراد شاغل در این بخش بیش از ۲۷ هزار درهم است.

کار در هتل‌های بین المللی دبی

صنعت هتل داری دوبی بسیار بزرگ و همچنان در حال توسعه است. بهترین کار با جای خواب در دوبی مشغول به کار شدن در هتل های این شهر است. شما می توانید با آغاز به کار در هتل از امکانات ویژه ای چون، سرویس رفت و آمد رایگان، غذای رایگان، محل اسکان و حقوق متناسب برخوردار شوید. میانگین حقوق کارکنان هتل در  دبی بیش از ۸ هزار درهم است.

منابع انسانی، پردرامدترین شغل در دبی

متخصصان منابع انسانی یکی از پردرآمدترین مشاغل دوبی محسوب می شوند. . مهارت برقراری تناسب در کمیت و کیفیت نیروی کار و طراحی برنامه توسعه سازمانی، کارشناسان منابع انسانی را در دبی به یک شغل بسیار عالی رسانده است. میانگین حقوق این عنوان شغلی در دبی بیش از ۱۴ هزار درهم است.

 کارهای دفتری و منشی گری

استخدام به  عنوان کارمند دفتری و منشی در شرکت های تجاری بزرگ دبی فرصت اشتغال در این بخش را برای علاقمندان فراهم کرده است. همچنین افرادی که تخصص کافی در رسپشنی دارند، همواره مورد نیاز مراکز مختلف خرید و تفریحی، هتل ها و مراکز سرمایه گذاری و دیگر موقعیت های کاری در دبی هستند. میانگین حقوق کارمند دفتری و منشی در دوبی بیش از 7 هزار درهم است.

چگونگی یافتن کار با جای خواب در دوبی

بسیاری از کارفرمایان مشاغل در دوبی نیروی کار مورد نیا خود را از طریق آژانس های کاریابی استخدام می کنند. باید گفت که یکی از بهترین روش های یافتن کار با جای خواب در دوبی استفاده از آژانس های کاریابی است.  برخی از بهترین آژانس های برتر عبارتند از:

- شرکای جیوارو (مشاغل بازاریابی و ارتباطات)
- ESP International (کنفرانس ها ، رویدادها ، مهمان نوازی)
- MCG و شرکا (مشاغل روابط عمومی ، انتشارات ، بازاریابی و ارتباطات)
- رابرت موری (مشاغل توسعه ، ساخت و ساز ، مهندسی و بخش دولتی)
- BAC خاورمیانه (مشاغل مهندسی ، بازاریابی و مدیریت)

به یک نکته مهم توجه داشته باشید، بهتر است از خدمات کاریابی هایی استفاده کنید در انتها از کارفرما کمیسیون می گیرند نه از جوینده کار.

کدام کارها با جای خواب ارائه می شوند

پیدا کردن کار با جای خواب در دوبی می تواند هزینه اسکان را از سایر هزینه های شما کسر کند. بنابراین کاملا طبیعی است که بیشتر افراد جویای کار به دنبال مشاغل با جای خواب در دوبی هستند. اگرچه این مشاغل طیف گسترده ای ندارند اما مشغول به کار شدن در هتل ها، مراکز خدماتی، کار به عنوان کارگر ساختمانی و یا پرستاری کودک و سالمند در دوبی از جمله مشاغلی هستند که با جای خواب و بعضا با سرویس رفت و آمد و یا غذای رایگان ارائه می شوند. بنابراین اگر به دنبال کار با جای خواب در دوبی هستید می توانید مهارت خود را در یکی از زمینه های شغلی که نام برده شد ارتقاء بخشیده و در این زمینه رزومه کاری قابل قبولی  داشته باشید.

بیشتر بخوانید ، شرایط دریافت ویزای کار در کویت

یک نکته مهم در مورد کار کردن در دوبی وجود دارد و آن این است که بازار کار دوبی از نظر کار برای مهاجران تقریبا یک بازار اشباع است و کار پیدا کردن بسیار رقابتی است. ضمن این که شما باید یا مهارت بسیار بالایی داشته باشید و دارای یک رزومه قوی باشید و یا کانال های جستجوی مشاغل را به خوبی بشناسید تا بتوانید در دوبی کار پیدا کنید.

چگونه ویزای کار در دوبی بگیریم

ویزای کاری امارات به دو نوع تقسیم می شود:

ویزای کاری جاب آفر یا پیشنهاد شغلی JOB OFFER : متقاضیان اصلی دریافت این ویزا در ابتدا باید یک کارفرما در خاک کشور امارات پیدا کنند، که به نیروی کاری آنها اعلام نیاز نماید. در این صورت متقاضی اصلی باید با موسسات کاریابی یا سایت های بین المللی کاریابی ارتباط برقرار نماید تا بتوانند پروفایل های مخصوص خود را تشکیل دهند و بتواند با کارفرما ها ارتباط بگیرند. در این حالت، کارفرماها با بررسی شرایط متقاضی اصلی می تواند برای او پیشنهاد شغلی ارسال نمایند و فرد زمانی که این پیشنهاد را دریافت کرد می‌توانند برای اخذ ویزا اقدام نمایند و برای کار در امارات در این کشور حضور پیدا کنند.

بیشتر بخوانید ، کار در هتل های مشهد با جای خواب

کارفرماها باید به اداره کار و مهاجرت امارات اثبات نمایند که چرا قصد استخدام یک نیروی خارجی را دارند.

ویزای جاب سیکر یا جستجوی کار JOB SEEKER در دبی

بر اساس این ویزا متقاضیان اصلی می‌توانند در خاک این کشور حضور پیدا کنند و به طور مستقیم به کاریابی بپردازند. معمولاً زمانی که برای این ویزا در نظر گرفته می‌شود ۶ ماه تا یک سال می باشد و افراد در صورتی که بتوانند شغل مورد نظر خود را که مرتبط با تخصص و مهارت آنها باشد را دریافت نمایند، می توانند ویزای جستجوی کاری خود را به ویزای کاری تبدیل نمایند اما در حال حاضر کشوری مانند امارات، چنین ویزاهایی را برای ایرانی ها صادر نمی نماید و افرادی که قصد کار در امارات را دارند تنها می‌توانند از ویزای جاب آفر یا پیشنهاد شغلی استفاده نمایند. مدت زمان این ویزاها بستگی به مدت قراردادی دارد که کارفرما با متقاضی کار می بندند.

اسناد و مدارک مورد نیاز کار در امارات

متقاضیان کار در امارات قبل از هرگونه اقدام باید نسبت به تکمیل کردن مدارک خود اقدام نمایند. مدارک مورد نیاز متقاضیان کار در امارات برای دریافت ویزای کاری این کشور، باید دو نوع از مدارک را آماده نمایند. یک نوع از مدارک مربوط به شرایط هویتی متقاضی می باشد که شامل پاسپورت و فرم هایی می باشد که از طریق سفارت قابل دستیابی می‌باشد. نوع دوم مدارک، مدارک مربوط به رزومه و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی متقاضی است. متقاضی اصلی برای اینکه بتواند شانس ویزای خود را بالا ببرد باید تمامی مدارک را طبق اصول و کاملاً مرتب و منظم تهیه شود. این مدارک شامل موارد زیر است:

- پاسپورت (حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد)
- ترجمه آخرین مدرک تحصیلی
- ارائه نامه تمکن مالی
- ارائه سابقه کاری ( به صورت سابقه بیمه ای و یا نامه کاری )
- تکمیل فرم های مربوط به سفارت
- بیمه نامه مسافرتی

سوالات متداول

شرایط کار و استخدام در دبی چیست؟

برای کار در دبی و امارات باید جاب آفر که همان پیشنهاد شغلی است را داشته باشید.

حقوق کارگر ساده در دبی چقدر است؟

میانگین درآمد کارگر ساده یا پیشخدمت در دبی چیزی در حدود 2100 درهم است.

چگونه به آگهی‌های استخدام در دبي و امارات دسترسی داشته باشیم؟

شما می توانید از طریق عضویت در جاب یابی و یا ارتباط با سایت‌های کاریابی در امارات با کارفرمایان ارتباط برقرار کنید و روال کار را طی نمائید.

لیست مشاغل مورد نیاز امارات و دبی کدامند؟

مشاغل زیر شاخه علوم پزشکی مانند پزشکی، پرستاری و..، مشاغل مهندسی مانند مکانیک، نفت و..، همچنین مشاغل مربوط به حیطه گردشگری از پرتقاضا ترین مشاغل این کشور هستند.

  • موقعیت , سراسر کشور
  • حقوق توافقی
  • مدرک تحصیلی مهم نیست

اطلاعات تماس

    ارسال رزومه برای این آگهی
تاریخ انقضاء : 14 مهر 1405
استخدام های استان استخدام های روز

استخدام استان‌ها

دیدگاه ها

بهرنگباسلام وعرض ارادت. بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد برق_الکترونیک هستم. درزمینه مدیریت شیفت کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف، رانندگی با مدرک پایه یک باسابقه ٣سال فعالیت، مربیگری در زمینه پرورش اندام وبدنسازی با دارا بودن مدرک مربیگری درجه ٣ وهمچنین عناوین قهرمانی بدنسازی طی چندین دوره می‌باشم. متقاضی کار در دبی سازگار ومطابق با هرکدام از تخصصهای بنده باشد، هستم.
06 خرداد 2023 پاسخ به این دیدگاه
محمد پارسا جلالیسلام من پارسا هستم رشته من برق خودرو هست میخوام برم دبی الان آمدم ترکیه وبی کار هستم چون اکر بیام ایران برگشت دیکه نیست چون سربارم
04 خرداد 2023 پاسخ به این دیدگاه
27سالمه گچکار کار بلد خوشحال میشم اگ دوبی کار کنم درخدمتم
13 اردیبهشت 2023 پاسخ به این دیدگاه
محمد محمدسلام من سیمبان برق شبکه هوایی و برقکار صنعتی و برقکار خانگی جوشکاری ولوله کشی ساختمان کار میکنم خیلی دوست دارم خارج کار کنم 09364295778
11 اردیبهشت 2023 پاسخ به این دیدگاه
مهدی ظهریس.مهدی ظهری هستم.متآهل داریه دو فرزند.خیلی مشتاقم یه لقمه نون حلال برا زنو بچم در بیارم.گچکار و گچبرم با 15سال سابقه کار.دوس دارم کار کنم در دبی ولی نمی‌دونم چه جوری باید اقدام کنم لطف کنید راهنمای کنید ممنونم.09379008730
22 فروردین 2023 پاسخ به این دیدگاه
: استا جان خوبی هنوز پیگیری بری دوبی
ابراهیم الله یاری عارفیسلام ابراهیم اله یاری عارفی هستم ۲۴ ساله اشپز غذاها ایرانی وبرق کار میباشم‌ ۰۹۳۹۸۳۷۱۸۱۸
29 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
داریوشنیروی فنی جوشکار تعمیر ماشین آلات معدنی کمپرسی وراهسازی ساخت وتعمیر درصورت بودن کار برای من راهنمایی کنید
14 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
علیبنده مکانیک خودرو وکارشناسی ارشد فنی. سن ۵۱سال سابقه بیش از۳۰سال دارم. سابقه کار درکشور کویت دارم.زبان عربی صحبت میکنم. متخصص اتومبیلهای آمریکایی ژاپنی کره ای وغیره هستم.09131150313
11 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
علیرضاتمن : چرا کویت نماندی
مجید قصاب کریمی اینجانب در ضمیمه کشتار و فرآوری گوشت وابسته بندی گوشت مهارت داشته و در ضمیمه خرید دام زنده بیشتر ۲۰ سال تجربه دارم در صورت امکان راهنمایی کنید
10 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
فریدمعمار حرفه ای ساختمان بامدرک دانشگاهی مرتبط ،هم اکنون پیمانکار ومجری سقف کاذب هستم ،اگه لطف کنید راهنمایی کنید ۰۹۱۹۵۱۹۷۲۸۳
09 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
سمیراسلام من ۳۵سالمه مجردم و در املاک کار میکنم تهران اگر دوبی بشه میخام املاک کار کنم
06 اسفند 2022 پاسخ به این دیدگاه
سیدابوالفضل فولادی : خوبه ولی بیشتر تحقیق کن
بهنامبا سلام راننده پایه یکم هستم با سابقه ۲۰ سال کار خیلی دوس دارم برم دبی کار کنم ۰۹۳۶۴۳۰۳۰۴۵
28 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
عرفانسلام من گواهینامه پایه یک و گواهینامه ویژه داپتراک و در حال حاضر اوپراتور تراکم دو معدن معتبر و دارای گواهینامه جرثقیل به دنبال کار در دبی هستم سن ۳۰ سال هستم 09173644937
25 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
فاطمهمن طراح لباسم ۲۱سالمه میخوام بدونم اصلا اونجا شرکت طراحی لباس با سابقه یکساله تا دوساله استخدام انجام میدن؟
25 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
افشین بنی اسدسلام خیلی دوست دارم برم دوبی کارکنم ونون حلالی به خانواده ام بدم ایاامکان پزیرهست ممنون اگه ج بدید09016885032
23 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
افشین بنی اسدمن راننده پایه یک هستم با25سال سابقه اماده کاردرامارات هستم مثلت به زبان عربی هستم ممنونم اگه منوبپزیرید
23 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
توحید کامیاببنده بهترین طراح واجرای فضای سبز ازصفرتاصدکارهستم اگرکسی نیازمندبه چنین استادکاری میباشد. من درخدمت شان هستم
20 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
داود کرمیباعرض سلام و خسته نباشید بنده جوشکاری برق و جوشکاری co2 هستم ایا امکان کار در دبی را دارا هستم
20 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
داود کرمیباعرض سلام و خسته نباشید بنده جوشکاری برق و جوشکاری co2 هستم ایا امکان کار در دبی را دارا هستم
20 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
امیر نجاتی سلام . بنده ۳۲ سال سن دارم . دیپلم . کارت معافیت کفالت . دارای ۱۲ سال سابقه کار دارم در شرکت بازرگانی و تحصیداری و فروش و ارزی کار کردم . علاقمند هستم نو دبی مشغول کار بشم . با تشکر tel :09128522053
17 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
sssسلام . بنده فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی و لیسانس IT هستم . نزدیک به چهار سال سابقه کار به عنوان مدیر امور بازرگانی رو دارم. مهارت های زبان انگلیسی (writing ، speaking , . . . ) رو مشکلی ندارم و دو ترم هم آلمانی خوندم . تجربه کار اداری و دفتری هم دارم . دوره های زیر رو هم طی کردم، آیا دبی می تونم کار پیدا کنم؟ 30 ساله ، مجرد و دارای کارت پایان خدمت هستم. در حوزه صنایع غذایی و لوازم خانگی فعالیت دارم. – مهارت های بازرگانی و تجارت بین الملل – تهیه و تدوین طرح های بازاریابی و فروش – مدیریت برند و برندسازی – مبانی بازاریابی و فروش – مدیریت تبلیغات – برنامه ریزی استراتژیک بازار – مدیریت استراتژیک صادرات – مهارت دیجیتال و عملیات تجارت آنلاین – مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی – حسابداری بازار کار – مهندسی شبکه های کامپیوتری ccna – داخلی – +compTIA network
17 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
حسن قربانیسلام .من شعل و حرفه ام دکل بند مخابرات هستم .نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی روی ارتفاع دکل با تجربه ۱۵ سال در تهران و شهرستان با یابقه بیمه را دارم .برای اشتغال در دبی چکار کنم .شماره تماس من ۰۹۱۵۲۵۹۷۶۳۳
11 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
قاسم منصوریسلام بعنوان نگهبان سرایدری و رانندگی حمل و نقل سابقه کاری دارم می توانم در امارات یا دوبی کارکنم ؟ در ضم صد درصد زبان عربی بلدم
08 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
امیرکوشکیمی خوام در امارات یابادیگارد بشم یا در رستوران کارکنم چون سابقه کاری خوبی هم دارم...البته بادیگارد بودن هم علاقه دارم تعریف از خودم نباشه توانی در حفاظت و بادیگاردبودن بالاهست..درضمن دارای روابط عمومی خیلی بالا درفروش و جذب ..چون الان درحال حاضر مدیر یه مجموعه رستوران ملل هستم در تهران منطقه2 سعادت آباد هستم..ازخودم تعریف نباشه روابط عمومی قوی بالا درفروش بازاریاب و جذب طرف مقابل دارم
06 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
سعید من نجار مبل هستم، 16سال سابقه کار دارم، واسه من دبی کار پیدا میشه یا خیر
04 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
احدهستماحدهستم ۴۵ سال دارم آشپز غذاهای ایرانی
03 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
شاهرخ سلام ۲۰ سالمه رنگ کار دکوراسیون چوب هستم میخام در دوبی مشغول به کار بشم ولی نمیدونم چجوری
03 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
آرشسلام نویسنده سئو کار هستم و تخصص برندینگ دارم و در کل درباره هر محصولی که کارفرما بخواد میتونم طوری بنویسم که در مدت قابل توجهی سایت بیاد بالا و رتبه بگیره ضمنا نویسنده کتاب هم هستم و میتونم در مدت کوتاهی کتاب دلستان در انواع کودکانه یا بزرگسال بنویسم. علاقه مند به دورکاری هستم در صورت تمایل به استخدام نویسنده در دبی لطفا به ایمیل بنده پیام بدید Sbrq199@gmail.com
01 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
نصرتیسلام وقت بخیر ببخشید مزاحم شدم کارگر ساده هستم دنبال کار درکشور دبی هستم بیشتر کارخداماتی نظافت انجام میدم ممنون میشم راهنمایی کنید
31 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
محبوبه سلام من در زمینه کیک های کافی شاپی و تولد و شیرینی و فینگر فود و خوراک فعالیت میکنم خیلی مشتاقم که کارم رو در امارات ادامه بدم اگر در این زمینه کسی همکاری من رو بخواد و کارم اوکی باشه اگربرای اقامت و اجازه کار ثبت شرکت لازم باشه انجام میدم 09179205023
28 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
حبیب سلام قربان کار شما در چه زمینه هست
26 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
ولی اله جمالی : مهندس مکانیک طراح ماشین های صنعتی و ابزار های تولید محصول سی سال سابقه
حبیب سلام حبیب زاهدی هستم 40ساله صاحب دو فرزند هستم دنبال کار در امارات میگردم فروشندگی حرفه ای آشپز فست فوت حرفه ای خلاصه آچارفرانسه درزمینه ساختمان فعالیت دارم خدا خیرتون بده09162665461حبیب زاهدی
26 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
عرفان عظمیسلام. خسته نباشید. من لیسانس مهندسی معماری دارم. میخام تو دبی استخدام بشم. حالا چه در زمینه رشتم باشه یا نه مهم نیست. ممنون
25 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
afsaneسلام دنبال کارگری ساده در اربیل عراق و دبی هستم لطفاً اطلاع رسانی کنید
21 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
حسین : بنده حسین بشیری هستم از استان فارس برا هر کاری باشه در خدمتم
محمدعباسپور : سلام منم درخدمتم نجاربودم دست به آچار ولی هرکاردرتوانم باشه انجام میدم کار عارنیست
محمدعباسپور : سلام منم نجارم پدیا به آچار وحاظرم هرشغلی در توانم باشه انجام بدم ومشتاقم ۰۹۳۳۵۵۰۶۳۳۷
موسا : رو منم حساب کن اینم شماره ۰۹۱۹۲۳۰۵۷۸۹قد ۱۹۰وزن۹۰
موسا : رو منم حساب کن اینم شماره ۰۹۱۹۲۳۰۵۷۸۹قد ۱۹۰وزن۹۰
موسا : رو منم حساب کن اینم شماره ۰۹۱۹۲۳۰۵۷۸۹قد ۱۹۰وزن۹۰
موسا : رو منم حساب کن اینم شماره ۰۹۱۹۲۳۰۵۷۸۹قد ۱۹۰وزن۹۰
هادی : سلام اماده همکاری عستم آقا 28 ساله متاهل با یک فرزند. خودم تنها میخوام بیام کار کنم. آچار فرانسه هستم در کار های صنعتی
mostafaسلام من ۳۵سالمه مجرد هستم تاسیسات کار هستم یه جورایی اچار فرانسه تو همه زمینه ها فعالیت داشتم. خدمات اپارات خودرو کارواش سیستم موتورخانه ای تاسیسات ساختمانی . ارایشگری. نوازنده کیبورد.وهرکاری که تو مجوعه کاری قرار بگیرم یاد میگیرم استعداد فوق دارم قصد مهاجرت دارم برای همیشه.به کشور امارات و کشورهای المان روسیه انگلیس در صورت تمایل خواهشمندم اطلاع رسانی کنید 09191891988
17 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
حسینسلام نقاش ساختمان هستم ۴۲ سالمه ۲۵ سال سابقه کاردارم جویای کار در دبی و ترکیه هستم
16 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
محسن توتازهیسلام اهل سیستان و بلوچستان هستم میخام در دبی کارکنم هرکاری باشه میکنم سن ۲۱سالمه گواهینامه رانندگی دارم شماره تماس ۰۹۳۳۶۱۴۳۶۵۰
15 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
محسن توتازهیسلام اهل سیستان و بلوچستان هستم میخام در دبی کارکنم هرکاری باشه میکنم سن ۲۱سالمه گواهینامه رانندگی دارم شماره تماس ۰۹۳۳۶۱۴۳۶۵۰
15 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
محسن توتازهیسلام اهل سیستان و بلوچستان هستم میخام در دبی کارکنم هرکاری باشه میکنم سن ۲۱سالمه گواهینامه رانندگی دارم
15 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
hendinasabelahe@yahoo.comالهه هستم متقاضی کار در امارات و کویت و عمان و ترکیه دارای مدرکی فوق لیسانس شیمی آلی با سابقه کار بالای 20 سال در صورت تمایل به استخدام خواهشمند است اعلام فرمایید. متشکرم
09 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
مصطفی ملکی مصطفی با سلام خدمت شما عزیزان من مترجم زبان انگلیسی و فرانسه به صورت حرفه ای هستم در دانشگاه تهران تحصیل کرده ام ولی متاسفانه ادامه ندادم و مدرک ندارم در هتلهای تهران کار کرده ام و در قلم چی مدرس زبان بوده ام چندین کتاب را ترجمه کرده ام ودر سایت فیلیمو کار ترجمه را انجام داده ام متاهل میباشم در حال حاضر نیاز به کار در دبی همراه با جای خواب دارم .
06 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
رضاربیعیسلام من قصد مهاجرت دارم برای کار ـ کار شهرداری هرچی بشه کار می کنم چکار باید بکنم تا بتوانم کار گیرم بیاد دیپلم دارم
06 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
منوچهربا سلام خدمت شما عزیزان من دارای دو شغل حرفه ای ده سال گل فروشی برای خودم بوده و الان ۹ سال کار حرفه ای نقاشی خودرو را در تهران با کیفیت بالای دارم ولی دوستدارم در دبی کار کنم با سپاس فرا ان از شما که این متن وقت گزاشتید خوندید یا حق
04 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
ناصرپاکرسرشت سلام من راننده پایه یک وراننده جرثقیل وراننده تاورکرین هستم کواهینامه مه دیتگاها رادارم هرکشوری باشه حاضرم برم کارکنم
04 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
ناصرپاکرسرشت راننده جرثقیل همه دستگاهاه وراننده وتاورکرین باروزمه کاری بیست پنج سال کارسه سال کشورعراق بودم گواهینامه بینلل مللی پایه یک جرثقیل وگواهینامه تاورکرین دارم حاضرم درکشورامارات دبی کارکنم
03 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
کریم علی زاده من دارای مدرک کارشناسی حقوق هستم،ودارنده پروانه مشاور املاک و دارنده پروانه تخصصی املاک از اتحادیه ودادگستری هستم. دنبال کار در امارت میباشم،
20 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مرتضی .سلام و سپاس فراوان اینجانب .قصاب ماهر در زپینه صفر تا صد کار را بلدم سنتی و فانتزی .و قادر به همکاری هستم
20 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مرتضی .سلام و سپاس فراوان اینجانب .قصاب ماهر در زپینه صفر تا صد کار را بلدم سنتی و فانتزی .و قادر به همکاری هستم
20 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
آرش انسانبا سلام سر آشپز هستم.۱۴ سال سابقه کار در حوزه آشپزی ملل و فست فود و ایرانی.راه اندازی ۳پروژه موفق در تهران قابل استعلام.در حال حاضر در حال راه اندازی کافه رستوران هستم قابل استعلام. مدارک بین الملی از آلمان و کانادا و ایران قابل استعلام. قادر به همکاری با رستوران های خارج از ایران هستم. با سپاس و تشکر.
20 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
حمیدمن پیمانکار و جوشکار اسکلت هستم ایا میتونیم تو دوبی یا امارت کاری پیدا کنم
19 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
احمد سوختانلو : سلام حالتون خوبه شما دبی مشغول به کارهستین راضی هستین
امیر سلام وقت بخیر بنده برقکار هستم 12 سال در زمینه ساختمانی،نیمه صنعتی، صنعتی و دروبین مداربسته، سیستم های صوتی، دزدگیرو اعلان حریق کار کردم. اکیپ 4 نفره هستیم.هر تعداد نیرو در این زمینه بخواهید داریم. 09217458658
18 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
کامران سلام من پشت دستگاه کات و پی وی سی کار میکنم (ام دی اف)میخواستم ببینم میتونم در دبی کار پیدا کنم
16 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
احسانسلام من راننده تریلی هستم با انواع تریلی های روز دنیا هم کار کردم. برای حمل و نقل.و میخام به دبی مهاجرت کنم.واین کشور رو خیلی دوست دارم.آیا کار مورد نیاز من هست
11 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
منصوربا درود و عرض خدا قوت مهندس ناظر راهسازی و آسفالت و ساختمانسازی هستم با حدود 20 سال سابقه کار- جویای کار در امارات عربی متحده هستم. با تشکر از توجه شما
11 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
امیدسلام عرض ادب من استا کار آرماتوربند و قالبندو دوازده نوع سازه بتونی با نقشه بلدم دنبال کار در دبی هستم ممنون میشم راهنمایی کنید 09172022862
11 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
ابوالفضل رحمانیان سلام.راننده پایه یک هستم با ۲۰ سال ثابقه کار مجرد ۴۲ سال دارم.با تریلر تانکر کمپرس کفی انواع تریلرها کار کردم.درخدمتم شماره تماس 09335034580
11 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام من کارشناس ارشد اقتصاد هستم بااین مدرک کار پیدا میشه
07 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام ام دی اف کار هستم ۳۱ سال سن
05 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
آرشمن مربی سگ با مدرک از سازمان kci هستم آیا دبی میشه کار پیدا کرد
04 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدی ازادیسلام مهندس دکوارسیون داخلی هسم باطراحی روز دنیا سابقه کار۸ سال ۰۹۰۳۷۰۵۰۸۷۵
03 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
كوروشسلام من ارايشگر هستم ٣٢ سالمه ١٥ سال سابقه كار دارم و خانومم ناخون كار حرفه اي هست قصد محاجرت به دبي داريم
31 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
رضا سلام داداش من آشپز هستم من شیره درست میکنم در حد تیم ملی مخصوصا با سوخته بافور
28 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
: داداش شما از شیره گیری به عرق گیری تغییر وضعیت بده حتما تو دبی واست کار اوکی میشه
Sahar من ۱۰ سال مشغول کار زیبایی هستم لاین هایی مختلف .رنگ .میکاپ .تاتو .و فیبروز وغیره ‌و دوست دارم یه شغل خوب برام اوکی بشه برای کار واقامت
28 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
Aboozar : سلام روز بخیر.لطفا تماس بگیرید 09172670079
Aboozar : سلام روز بخیر.لطفا تماس بگیرید
عسکری رجنیباسلام عسکری رجنی هستم شاطر نان روغنی تقاضا کار در امارات دارم
26 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
محسن کرمیکاربنایی
25 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
فاطمهسلام من 34 سالمه با 10 سال سابقه در حمل و نقل بین المللی و همین طور فعالیت در زمینه میکروبلیدینگ ... جویای کار در دبی.09198939402
24 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
علی شجاعیسلام بنا هستم یامعمار قصد مهاجرت به امارات دارم
21 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
ممنون از اطلاعاتتون
20 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
امید قادریسلام من ۳۴ سالمه ۱۵ ساله کارمند اداری هستم قبلا در اغذیه و رستوران کار میکردم درامدم کمه برای هر کاری در رستوران کافه کافی شاپ برق کشی ساختمانی هم نیمه ماهرم اگه کاری داشتین تو دبی یا هر کشوری که درامدش خوب بود خواهشن به فکر باشین از نظر سلامت تا حالا خدارو شکر لب به هیچ نوعی نزدم فن بیانم عالی
18 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
طیبهمن ارشد کامپیوتر دارم دو سال سابقه کاری سئو و بهینه سازی سایت در ایران دارم زبان انگلیسی خیلی عالی ندارم نیاز به مراجعه به مترجم گوگل دارم آیا امکان یافتن کار خوبی هست برای من؟
15 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدی سلام نقشه کش تاسیسات ساختمان هستم با 25 سال سابقه جویای کار در دبی مرسی
10 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
تابشسلام عرض ادب خدمت شما تابش صاحب هستم ۲۴ سالمه پاسپورت دارم بچه افغانستان به دلیل تصرف کردن طالب مجبور به ترک کشور شدم فعلن ایران استم مدارک تحصیلی دارم ازرشته حقوق فارغ شدم به زبان هایی هندی پاکستانی صد درصد بلدم شغلم جوشکار کامبیزک عکاسی را درست حسابی بلدم مبلمان هم استادم ودرهتل هایی عروسی افغانستان سرگارسون بودم من ازامارات متحده خواهش مندم مرا قبول کند جویا کار دردبی هستم. انشالله ناامیدم نکنید منتظر خبر تون استم
08 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام از اینکه میبینم این همه ادم میخان از کشور خودشون برن و حاضرن تو کشور دیگه ایی هر کاری کنن ک خودمم یکی ازشون هستم قلبم درد میگیره و بی نهایت ناراحت میشم امیدوارم کار برای همه ی عزیزان پیدا بشه و ب امید روزای بهتر
07 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
حسین هستم۲۴ سال در زمینه کابینت فعالیت دارم.جویای کار در اما ات هستم
31 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
یاسر : سلام الان در کجا مشغول کاار هستی
سجادسلام من راننده پایه یک هستم وتجربه در حد کمک آشپز هم دارم جویای کار در دوبی ۰۹۱۳۹۸۴۴۲۱۵
30 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام ببخشید یه شماره لطف کنید بدید که بهاتون تماس بگیریم ممنون
28 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام خسته نباشیدهمسرم معلم ابتدایی (استخدام اموزش وپروش)هست وخودم شیمی وریاضی تدریس میکنم جویای کار در دبی هستیم ممنون میشم راهنماییم کنید
27 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
امير حسن پورسلام من امير حسن پور هستم ٣٧ سال دارم در ساختن كابينت نصب و اجرا مهارت كافي دارم متقاضي كار در امارات هستم
24 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
ابوذرس مهندس آی تی و کامپیوتر هستم میخوام برم واسه کاردردبی
24 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
حمیدسلام من جوشکار هستم ونیاز بکار در خارج از کشور
22 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
معصومه سلام معصومه هستم بهترین اشپز سابقه کار آشپزی مهد کودک مایلم در کشور امارات همکاری کنم
20 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
: بیا با هم بریم منم اسپرم مخصوصا شیره بافور خوب درست میکنم
سرینآشپز خانم هستم، با ادویه ابداع خودم غذای سنتی، یه رستوران معتبر اما ادویه رو بعد بتونم به نام خودم ثبت کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. به تنهای راه بالفعل کردنش رو نمیدونم. سپاس
17 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
Abbas Rahimzadehعباس رحيم زاده هستم ٢٦ ساله متاهل مدرك فوق ديپلم حسابداري مسلط به زبان عربي كامل ممنون ميشم كار در هتل ويا منشي گير اورديد به من اطلاع بديد 09014487142
12 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
Javadسلام من ۲۹ سالمه دنبال یه همسفر هستم که بریم دبی اگر کسی هست میخاد بره به این شماره پیام بده ۰۹۱۹۸۶۹۶۰۰۳
11 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
Bahman : سلام سلطان خوبی هم سن سال هستیم داداش من پایه ام اینم شمارم تماس بگیر صحبت کنیم درموردش۰۹۱۹۱۳۵۳۵۴۶
ایمان اکبری : سلام. این. شماره. تماس. بگیر من پایه هستم. بریم. خارج. کار کنیم
فریدسلام من فرید هستم‌و ۲۷ سال در زمینه مدیریت کسب و کار و شرکت داری کار کرده ام‌و با فرهنگ سازمانی ثبت شرکت در وندور لیست وزارت نفت و سایر وزارتخانه ها و شرکت های پتروشیمی و پالایشگاه و فروش تجهیزات و کالاهای مختلف به ایران ( شرکت ها و بازار ) آشنایی کامل دارم. مسلط به کامپیوتر و اینترنت برای امور مربوطه هستم و متقاضی کار در دبی هستم. ممنون میشم در این زمینه کمکم کنید
10 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمد : باسلام خدمت شما بنده درزمینه ثبت شرکت در دبی به فردی مثل شما نیاز دارم تا بتونه ی طرح تو زمینه تولیدات پتروشیمی یا هر چیزی که زود بازده باشد سرمایه‌گذاری داشته باشم شما اگه پیشنهاد بهتری دارید درخدمتتون هستم
سلام علی هستم راننده پایه یک با 23سال تجربه و سابقه جویای کار در دبی هستم
06 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
محسنسلام راننده پایه یک تریلی هستم جویای کاردردبی 34سالمه.۰۹۱۹۴۹۷۴۱۶۴
06 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مجیدسلام _ شغل من تاسیسات ساختمان هستش 41 ساله و مجرد هستم _ ساکن مشهد آیا شرکت شما برنامه ای برای اعزام مشاغل فنی هم داره؟ ممنون میشم اگه جواب منو هم بدید 09197976884 با تشکر
04 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام خانم هستم آشپز وباریستا هستم متقاضی کاردردبی هستم
03 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سعید : منم میخام واس کار برم دبی اگ بشه کمک هم باشیم تو کار پیدا کردن
: سلام میخام به دبی برم میتونیم به هم کمک کنیم برای رفتن
بهنام امامیمن رابیتس کارم طراح نما رومی کلاسیک مدرن و همه ی طرح های مختلف و طراحی سقف های داخلی اماده هستم در دوبی کارکنم
02 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
ثنا مقیمیبا سلام عرض، ادب خانم 35ساله هستم با فن بیان بالا و ایده های به روز در مغازه داری دیزان منزل از، 0تا 100 کار و واقف به کار. منشی دفاتر معتبر وحتی فروشندگی کالا های برند
27 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
Ashkan سلام،من بنای سنگ جدول ،سنگ مالون،سنگ لاشه،سنگ ورقه ای،بلوک سفال هستم آماده کار در کشورهای عربی هستم
26 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
میرصالح موسویسلام من تخصص دارم در تولیدی عدسی حالا عدسی چیست مخازن فشار قوی بالا و پاینش گرد هست و من به ان گردی ها عدسی میگویند که من تخصص دارم در ایران ده سال حدودا کار کردم یک اسم دیگش لبه زنی مخازن فشار قوی برای پالایشگاه ها هست ایا امیدی هست ۰۹۱۹۹۰۷۵۰۷۵
25 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
میرصالح موسویسلام من تخصص دارم در تولیدی عدسی حالا عدسی چیست مخازن فشار قوی بالا و پاینش گرد هست و من به ان گردی ها عدسی میگویند که من تخصص دارم در ایران ده سال حدودا کار کردم یک اسم دیگش لبه زنی مخازن فشار قوی برای پالایشگاه ها هست ایا امیدی هست
25 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام من رشته خقوق دارم ۱۰ ساله بیکارم اگه نیاز داشتی تو هرزمینه ودارای ۶فرزندم نمیدونم چ کار کنم دارم دیونه میشم
24 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
Amirامیر هستم ۱۷سال تو شغل املاک هستم و مشهد در منطقه خوب دفتر دارم با ۱۰نیرو کاری میخام برای کار بیام دبی راهنمایی بفرمایین
24 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام و عرض ادب بنده کارگر چاپ هستم و 11سال سابقه کار با ماشین های چاپ را دارم 31 سال سن دارم .ساکن تهران. و مجرد هستم ایا میشود در چاپخانه در امارات مشغول به کار شوم ممنون
21 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
ناهیدسلام من میکروبلیدینگ کار هستم ۲۶ سال سن دارم چطور میتونم داخل سالن ها همکاری کنم
19 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
نیما : سلام من نوازنده هستم کاردردوبی نیاز دارم
محمدیآشپز ایرانی درجه۱ ۳۷ سال سن و ۱۶ سال سابقه کار در مکان‌های تاپ و ۵ستاره آماده همکاری در خارج از کشور هستم.ممنون.
19 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
باطریساز و مکانیکم ۲۰ سالمه چطور میتونم برم دبی برا کار 09391286586
18 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
سجاد عابدیسلام ۲۴ ساله هستم فروشندگی و هتل میتونم کار کنم و همچنین ۵ سال عطاری کار کردم
15 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
Amirامیر هستم ۱۷سال تو شغل املاک هستم و مشهد در منطقه خوب دفتر دارم با ۱۰نیرو کاری میخام برای کار بیام دبی راهنمایی بفرمایین
14 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
Amirامیر هستم ۱۷سال تو شغل املاک هستم و مشهد در منطقه خوب دفتر دارم با ۱۰نیرو کاری میخام برای کار بیام دبی راهنمایی بفرمایین
14 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
مرضیهسلام همسر من ۳۷سالش هست لیسانس امینی داره زبان هم بلده وکامپیوتر هم وارد هست ب طورکامل لطفاً اگر امکانش هست یه کارواسش پیدا کنید خیلی گرفتاریم
13 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
مرضیهسلام همسر من ۳۷سالش هست لیسانس امینی داره زبان هم بلده وکامپیوتر هم وارد هست ب طورکامل لطفاً اگر امکانش هست یه کارواسش پیدا کنید خیلی گرفتاریم
13 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
عاطفه۲۸ سالمه . مشهد کافه دارم . چجوری باید برم دبی برای کار ؟
13 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
: سلام چکاری بلدی
محمد۰۹۳۳۹۲۱۰۵۸۳ : تماس بگیر
: شما باید مجوز بگیرید برای کار از سفارت خانه
حجت سلام چاه کن هستم کار پیدا میشه
13 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
: سلام‌اقا‌حجت‌چند‌سال‌سابقه‌چاه‌کنی‌داری‌‌
مارال۲۶سالمه تو رستوران و فست فود مشغول بودم میخاستم در دبی کار کنم
11 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
: سلام اگر خواستید میتونم کمکتون کنم
رضاکار در رستوران نانوای الموتور بندی کار کردموگچکاری شماره ۰۹۱۷۵۳۲۱۳۸۴
11 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
Hashem karimi مهندس برق هستم جویای کار در دبی هستم اگه کسی هست که کار برام پیدا کننه ممنون میشم 09215428735
10 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
مجتبیبا سلام بنده ۳۴سالمه و حرفه من طراحی اجرا نصب و راه اندارزی سیستمهای تهویه مطبوع خانگی و صنعتی هستم نمایندگی الجی و چندتا برند دیگه د ایران تهران را دارم با۱۵سال سابقه ایا برای کار میتونم به دبی بیام اگه کسی هست لطفا راهنمایی کنه از طریق ایمیل یا مسیج۰۹۱۲۲۱۱۵۷۰۴
10 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
علیسلام من آشپز هستم در انواع کباب های ایران 60مدل کباب بلد متخصص هستم دراین زمینه تا الان کشور عمان شهر مسقط مشغول هستم و دوست دارم برم دبی اگ موردی هست در خدمتم .09195292540این شماره ایران اینم شماره عمانی من.78681985
03 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
سعید نادریبا سلام و عرض ادب. مهندس عمران، عضو نظام مهندسی، دارای پروانه اشتغال نظارت و اجرا، پایه ۳، ۱۰ سال سابقه. لطفاً راهنمایی بفرمایید جهت اشتغال در امارات.
31 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
بختيار از تاجكيستانالسلام عليكم. من يك جوشكار هستم. در انتقال اب كار كردم. اگر بتوانيد براي مهاجرت به دبي راهنماي كنيد. ممنون
28 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
علی گنج پرور جوشکار حرفه ای تانکر لوله کشی نفت گاز نما شیشه ساختمان اهن کشی آسانسور درو پنجره اهنی ومن از کجا میتونم کار در دوبی رو پید کنم ممنون میشم کمکم کنید۰۹۱۴۴۳۳۱۶۷۶
28 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
رحیم سعیدیان سلام 39 سالمه .کارشناسی کشاورزی علوم دامی دارم گواهینامه پایه دو دارم عاشق کار کردن در زمینه استخدام در هتلها و کارهایی پردرآمد. از کار کردن و آموختن لذت میبرم سعی میکنم زبان انگلیسی رو تقویت کنم ممنون برام فعال باشین .سلامتی برای همه تون
27 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
حمید سلام خسته نباشید یه جوان 27 ساله مجرد کار در دبی میخوام مکانیک هستم ممنون 09035712142
27 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
رضا سعداوی25 سن دارم مجردم قد 173 ظرفشور هستم ظرف می‌شورم در حد تیم ملی تو دبی ظرفشور نیاز ندارن 09364548437
27 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
بختایر عبدالقهاریالسلام علیکم ببخشید ما میتوانیم از تاجکیستان به کشورهای عربی برای کار برویم.‌ من یک جوشکار هستم اگر بتوانید راهیابی کنید.ممنون
26 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
حسین امینیسلام من یک جوان ۱۹ ساله هستم مجرد کار در دبی میخوام شاطر نان فانتزی هستم ممنون ۰۹۰۱۲۷۵۳۶۵۸
23 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
حسن حاجی بگلو سلام کارگردررستوران هستم وتجربه دارم چجوری میشه به امارات برم واسه کارخواهش میکنم دراین باره بهم کمک کنید.ممنون ازتون ۰۹۱۰۸۸۵۱۱۵۰
21 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
فریبرز شاهوردی کارگر ساده هستم ۲۳ سالمه
21 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمد بهارلومن ی آشپزم اشپز میخوان؟
18 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
معصومه : سلام میتونم در کار آشپزی دستیارتون باشم معصومه هستم
حسنسلام من مجرد هستم35 سالمه اشپز ایرانی پز هستم ولوله اب فضلاب فعالیت دارم درصورت نیاز به همکاری راهنمایی کنید ممنون میشم 093594052
15 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
امیرحسینسلام خسته نباشید من سنم ۲۲ سالمه و تو کار مکانیک جلوبندی شغل دارم و دوست دارم در خارج کار کنم
15 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
فرامرزسلام من چهل سالمه و 17 سال تو کار مواد شوینده خودرویی و کار نجاری و میز و رزین و جوشکاری و کارای فنی بلد هستم. میشه راهنماییم کنیم لطفا ک اونجا بازار کاربرای من هست یا نه؟
15 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
سجاد کار در هتل و رانندگی جوان 32ساله از ایران مجرد و ظاهری خوب و متعهد به کار
15 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
حامدسلام من فوق لیسانس حسابداری و سابقه ۲۱ سال کار دارم و زبان انگلیسیم خوبه. آیا کاری برای من در دوبی هست؟
14 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
حامدسلام من فوق لیسانس حسابداری و سابقه ۲۱ سال کار دارم و زبان انگلیسیم خوبه. آیا کاری برای من در دوبی هست؟
14 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
مرتضی عاسلام بنده 36سال دارم کار قصابی و جوشکاری برق نصابی اسکلت ارتفاع مشکلی ندارم نمونه کارم میل پرچم طالقانی جوشکاری پل طبیعت نصب پلهای جاره پردیس .....ممنون میشم راهنمایی کنید برای کار در دبی امارات
14 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
علیسلام وقت بخیر من شغلم سقف کشسان یا همون سقف سعبدی هست آیا این شغل تو دبی به کارشون میاد؟؟
14 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
ahmad parseبا سلام بنده ۳۲ سالمه و جوشکار اسکلت ساز هستم جوشکاری در ارتفاع ۱۰۰ متر کار کردم چجوری باید اقدام کنم لطف کنید راهنمایی کنید. ممنون میشم 09012995182
12 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
علی .مسلام من راننده پایه یکم باچندسال سابقه کار درشرکت.جهت کاردرامارات راهنمایی بفرمایید.
08 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
Rezaسلام من برق کشی و لوله کشی ساختمان انجام میدم لطفا راهنماییم کنید
08 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
الههسلام من تو حوزه دیتا ساینس کار میکنم . ارشد هم دارم . انگلیسیم فول هست .میشه امارات کار پیدا بشه؟
07 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
: سلام با شماره ۰۹۱۹۷۳۷۲۲۰۸ تماس بگیرید جهت کار
سیاوش سلام من راننده پایه یک تریلر کامیون هستم راهنمایی میکند ۰۹۳۳۶۸۰۱۳۷۶
06 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
سیاوش سلام من راننده پایه یک کامیون هستم راهنمایی میکنید ؟ ۰۹۳۳۶۸۰۱۳۷۶
06 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
احمدیسلام من قصاب ماهر هستم ایاکار دردبی هست که برم
02 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
علیسلام من مکانیک دستگاه‌های راهسازی و معدنی هستم. مدرک درجه دو مکانیک سواری را هم از فنی حرفه ایی گرفتم آیا من میتونم اقدام برای کار در دوبی یا کویت کنم
30 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
تنهاسلام من 10سال تعویض و تعمیر لاستیک کامیون و سواری هستم اگه دوست دارید بیام دبی راهنماییم کنید باتشکر ممنون منتظرم 09393876747
27 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
امین جمالی زادهبت سلام کارشناس ارشد شیلات(تکثیر و پرورش آبزیان) هستم جویای کار در دبی هستم آیا کاری متناسب با حرفه بنده هست با تشکر 09173673997
26 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
علمن آرایشگر مهاری هستم قصد مهاجرت دارم آیا دبی جای خوبی برایم خواهد بود
23 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهران افشاریسلام من جوشکاری و نقاشی ساختمان و مشاور املاک بصورت حرفه ای فعالیت داشتم تقاضای کار دارم سپاس
21 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهران افشاری سلام بنده در رشته های جوشکاری و مشاور املاک و نصب شیشه های اپارتمان مهارت دارم و تقاضای کار در دبی دارم تشکر سپاس09309124047
21 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهران افشاری سلام من ۳۰ ساله هستم ساکن جزیره کیش جوشکاری و مشاور املاک و نصاب شیشه اپارتمان هستم تقاضای کار در دبی دارم تشکر سپاس 09309124047
21 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
شهریار عزیزی سلام وعرض ادب. تقاضای کار در دبی رو دارم. آشپز هستم ممنون میشم منو راهنمایی کنید
19 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مریمسلام من عکاس هستم کار برای من پیدا میشه؟؟
18 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
عکسباران : سلام من هم عکاس هستم اگر تمایل داری بریم دبی به این شماره تو واتساپ پیام بده09178975549
سعید : سلام عکاس هستین مریم جان
سیروس کیانی سلام بندلوله کش اب فاضلاب هستم با۱۷سال سابقه کاری ۳۲ساله هستم جویای کارازطرف کارفرماهستم چه درایران وچه دردبی وکشورهای عربی اقدام بکارمیکنم منتظرپاسخ کارفرماهستم
18 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
علی .اوستاد کار بناه هستم .برای کار بناهی در دوبی باید چه کار کنم. به کی مراجعه کنم
17 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
یاسین سلام صافکار هستم مدرک صافکاری دارم می خوام در بی فعالیت داشته باشم چگونه باید اقدام کنم شرایط می‌فرمائید
07 خرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
حیدرسلام با مدرک جوشکاری ساختمانی با گواهینامه فنی حرفه ای وQC ومدرگ مربی گری ورزشهای رزمی با سابقه ۱۵سال وبا ۳۳سال سن آیا میتوانم در کشور های همسایه کار پر درآمدی پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید
14 اردیبهشت 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام با مدرک جوشکاری ساختمانی با گواهینامه فنی حرفه ای وQC ومدرگ مربی گری ورزشهای رزمی با سابقه ۱۵سال وبا ۳۳سال سن آیا میتوانم در کشور های همسایه کار پر درآمدی پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید
14 اردیبهشت 2022 پاسخ به این دیدگاه
: جوشکار
برهان خوسهسلام دنبال کار هستم در دبی یا امارات پر انرژی باهوش وقوی
09 اردیبهشت 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام متقاضي كار در دلي مي باسم فوق ليسانس معماري با تجربه كار اجرا
26 اسفند 2021 پاسخ به این دیدگاه
محمد حسین قادریانسلام بنده کاردان بهداشت عمومی هستم الان هم به صورت شرکتی مشغول به کار هستم. برای رشته تحصیلی بنده در دبی کار پیدا میشه؟ اگه باشه درآمد تقریبی چنده؟
22 اسفند 2021 پاسخ به این دیدگاه
Dariusسلام من ام دی اف کارم چجوری در امارات کار پیدا کنم سپاس فراوان از حسن توجه شما عزیزان
14 اسفند 2021 پاسخ به این دیدگاه
حامدثابت عهد : سلام وعرض ادب استاد کارmdfهستم باسابقه کاری۱۷سال برای کار درامارات چطور باید اقدام کنم شرایط میفرمایید ممنون میشم
Dariusبا سلام من طراحی داخلی هستم در کشور امارات ماهانه به من چقدر حقوق میدن به طور متوسط سپاس از حسن توجه شما عزیزان همواره شاد باشید
12 اسفند 2021 پاسخ به این دیدگاه
حسین جباریسلام من برای کار آمدم دبی الآنم دبی هستم کارم دکوراسیون داخلی هست میخواستم راهنماییم کنید
31 دی 2021 پاسخ به این دیدگاه
اذین : سلام شماره تلفن خود را بگذارید.به دنبال نیروی کار هستم
اذین : سلام شماره تلفن خود را بگذارید.به دنبال نیروی کار هستم
ناصر حیدریالان دبی هستم ،جای مسکن و خورد خوراک هم دارم ،فقط کار می خواهم
24 دی 2021 پاسخ به این دیدگاه
ابراهیم الله یاری عارفی : سلام
محمد : سلام. برادر کار اگ پیدا کردین ممنون میشم منو هم راهنمایی بفرمایید با تشکر . ۰۹۰۱۳۰۹۵۹۵۶
علیرضا احمدی : نمی تونی کار پیدا کنی؟
: سلام بنده تو کار تجارت هستم اگه خواستین میتونیم باهم همکاری کنیم وشما برای ما گوشی اپل از دبی خرید کنین وبفرستین ایران
سید علی : سلام داداش من بچه جنوبم‌ بوشهری هستم تو دبی کار گیر میاد اگه کار پیدا کردی ب منم ی خبری بده 09302047298 خدا خیرت بده
علیرضا بیگ آقاسلام متقاضی کار در دوبی یا سایر کشورهای عربی هستم کارهای فنی و هرکار باشه برای نان حلال جهت خانواده آماده به کار هستم باتشکر از لطف شما
03 دی 2021 پاسخ به این دیدگاه
gheys mohamadiسلام کار برای کشور امارات باکدوم شرکت میتونیم درتماس باشیم یاچجوری ویزای کاری دریافت کنیم
17 آذر 2021 پاسخ به این دیدگاه
محمدسلام.کار برا کشور امارات با کدوم شر کت میتومیم تماس باشیم.
14 آذر 2021 پاسخ به این دیدگاه
محمدسلام.کار برا کشور دوبی با کدوم شر کت میتومیم تماس باشیم.
14 آذر 2021 پاسخ به این دیدگاه
محمد مغانیبنده شغل ازاد هستم دوست دارم در دبی فعالیت داشته باشم
12 آذر 2021 پاسخ به این دیدگاه
Mahboobehمن واقعا نیاز دارم برای کار به امارات بیام
07 آذر 2021 پاسخ به این دیدگاه
مجتبی : سلام جویای کار در دبی هستم شغلم شیرینی پزی کیک های فانتزی چیز کیک کافی شاپ
Mohsen : سلام کار تو رستوران بلدی ببرمت
Bahman : سلام خوبی چن سالتونه چه کاری بلدین
Bahman : سلام خوبی چن سالتونه چه کاری بلدین
Bahman : سلام خوبی چن سالتونه چه کاری بلدین
نعمت حقیقی : شغلت چی هست محبوبه
: من روکوب مبل ونجاروخیاط هستم به کاردردبی نیازدارم
: داعم می خای بری اونجا؟ یا می خای بعد چندسال برگردی ایران؟
امین : چنانچه رشته تحصیلی شما حسابداری باشد جهت استخدام در دبی نیازمندیم
ذخیره پست

استخدام استان‌ها

بستن پنجره

برای ارسال درخواست همکاری ابتدا وارد سایت شوید
چنانچه حساب کاربری ندارید برای ایجاد آن ثبت نام کنید

اطلاعات خود را وارد کنید

×