جاب یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

() ورود/ثبت نام راهنما

جاب یابی

استخدام مهماندار هواپیما در سال 1400

با استفاده از لینک بالا میتوانید درخواست بررسی رزومه خود را جهت پذیرش این شغل ، به کارفرمای مربوطه ارسال نمایید.
برای ارسال رزومه خود به این کارفرما ، حتما میبایست به عنوان کارجو در سایت ثبت نام کرده باشید و حداقل یک رزومه فعال به ثبت رسانده باشید. رزومه شما توسط کارفرما بررسی شده و نتیجه به شما اعلام میشود.

تاریخ آخرین بروزرسانی : 26 تیر 1400

شرایط استخدام مهماندار هواپیما در سال 1400

مهمانداری هواپیما  یکی از مشاغل پردرآمد است که متقاضیان زیادی در رویای استخدام در این رده شغلی هستند. این که شرایط استخدام مهماندار هواپیما در ایران چیست؟ چه رشته‌هایی می‌توانند برای شغل مهمانداری هواپیما درخواست بدهند؟ مزایا و معایب مهماندار بودن چیست و خیلی از سوالات دیگر از جمله مواردی است که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت.

مهمانداری هواپیما یک شغل با پرستیژ اما سخت

اگر فکر می‌کنید که همه چیز شغل مهمانداری مثل لباس شیک و صورت‌های خندان مهمانداران اغواکننده است باید بگوییم سخت در اشتباه هستید. جالب است بدانید که مهمانداری در رده شغل‌های پرمخاطره دنیا قرار دارد. با این وجود این شغل خسته کننده و پر استرس بسیار پرطرفدار است.

یک شغل بدون برنامه ریزی دقیق

یک مهماندار هواپیما بر خلاف سایر مشاغل دیگر که در طول هفته سر کار می‌روند و آخر هفته‌ها در کنار خانواده هستند اصلا ساعت کاری مشخصی ندارد. ممکن است روزهای متوالی در سفر باشید و نتوانید حتی خانواده خود را ببینید. پس اگر به خانواده و دوستان خود وابستگی عاطفی دارید باید بگوییم استخدام به عنوان مهماندار هواپیما برای شما کمی سخت خواهد بود. نکته مهم بعدی این است که وقتی به عنوان یک مهماندار استخدام می‌شوید سبک زندگی شما همین خواهد بود، بنابراین باید خود را برای چندین سال سفرهای برنامه‌ریزی نشده آماده کنید.

اختلالات روحی و بدنی

یکی دیگر از مشکلات شغل مهمانداری هواپیما اختلال در ساعت بیولوژیک بدن است، سفر به کشورهای مختلف با اختلاف زمانی متعدد این اختلال را در بدن ایجاد می‌کند، ممکن است میزان خواب، سیستم گوارش، اشتها و مکانیسم بدنی شما دچار مشکل شود. البته این مشکل به مرور زمان حل شدنی است و جای نگرانی ندارد.

مخاطرات سفر هوایی

حتما می‌دانید که سفر با هواپیما مخاطرات خاص خود را دارا است، بنابراین ممکن است حتی اگر خود شما ترسی از  پرواز و مخاطراتش نداشته باشید، خانواده شما مدام در استرس و اضطراب باشند.

نماینده ایرلاین در مقابل انتقادها

ممکن است در طول سفر مسافران هر نکته منفی و نارضایتی که دارند به شما منتقل کنند. حتی تاخیر در پروازها را به پای شما می‌نویسند و ممکن است رفتار بدی در طول سفر با شما داشته باشند. شما به عنوان مهماندار مجبور هستید که صبور باشید، باید اعصاب آرامی داشته و بتوانید مسافران را نیز به آرامش دعوت کنید.

چطور مهماندار هواپیما شوم؟

اگر با وجود تمام سختی‌هایی که گفتیم هنوز سودای مهماندار شدن دارید. شما را به مطالعه ادامه مقاله دعوت می‌کنیم. در مورد شرایط استخدام مهماندار در ایرلاین‌های ایران نکاتی وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. این شرایط بعضا عمومی و برخی از آنها نیز شرایط اختصاصی است.

شرایط فیزیکی در استخدام مهماندار

مطمئنا مهمترین مسئله در استخدام مهماندار هواپیما همین شرایط فیزیکی است. منظور از شرایط فیزیکی، فیزیک مناسب اندام و البته قد است. حداقل قد در ایرلاین‌های مختلف متفاوت است، اما اصولا شرایط قدی برای آقایان بین 175 تا 190 سانتی‌متر و برای استخدام خانم‌ها حداقل 165 سانتی‌متر است.

شرایط عمومی استخدام مهماندار

- داشتن حداکثر 26 سال سن برای استخدام
- سلامت جسمانی و روانی
- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافی دائم برای آقایان
- دارا بودن حداقل مدرک دیپلم
- دارا بودن گواهینامه مهمانداری از یک موسسه معتبر

وظایف مهماندار هواپیما چیست

وقتی به عنوان مهماندار هواپیما استخدام می‌شوید باید وظایف زیر را انجام دهید:
- شرکت در جلسه مربوط به پرواز و زمانبندی
- بررسی موجود بودن مواد و وسایل به اندازه کافی و درست کارکردن تجهیزات ایمنی
- خوشامدگویی به مسافران و هدایت آنها به سمت صندلی‌هایشان
- آموزش نحوه استفاده از تجهیزات ایمنی به مسافران
در حین سفر وظایف او عبارتند از :
- اطمینان یافتن از راحتی مسافران و پاسخ سریع و به موقع به درخواست‌های آنها
- پذیرایی از مسافران با غذا و نوشیدنی
- دادن اطلاعیه‌های خلبان به مسافران
- اطمینان یافتن از بکارگیری درست روش‌ها و تجهیزات ایمنی توسط مسافران در شرایط اضطراری
- پس از اتمام سفر نیز کارهای زیر را باید انجام دهد :
- اطمینان یافتن از خروج ایمن همه مسافران همراه با وسایل شخصی‌شان
- نوشتن گزارش پرواز شامل هر اتفاق غیر معمول
- ثبت کلیه سفارشات مواد غذایی و نوشیدنی مورد نیاز برای پروازبعدی
- بین پروازها مهماندار فرصتی برای استراحت و بررسی مقصدهای پرواز بعدی خود خواهد داشت.

شرایط آموزش مهمانداری چگونه است؟

پایه آموزش شامل 720 ساعت کلاس‌های تئوری و عملی است که متشکل از 300 ساعت زبان انگلیسی عمومی و420  ساعت آموزش‌های تخصصی مهمانداری خواهد بود. کلاس‌های عملی دوره شامل Mock Up ، Emergency workshop و First Aid workshop بوده و آموزش های عملی Sept شامل تخلیه سریع هواپیما، پرش از سرسره، آماده کردن کابین هواپیما در صورت وجود دود، تمرینات اطفاء حریق و نجات مسافرین در صورت ditching (فرود روی آب) که همگی به‌صورت تمرینات عملی با استفاده و بهره گیری از امکانات پیشرفته در مرکز آموزش رسمی خلبانی صورت می‌گیرد.

دوره‌های آموزش ایمنی شامل :

- مدیریت در تخلیه سریع مسافران در شرایط اضطراری
- نحوه استفاده از سرسره و قایق‌های نجات
- مبارزه با آتش در طول پرواز
- حفظ بقاء در جنگل، دریا، بیابان، قطب
- کمک‌های اولیه (احیاء قلبی- ریوی ، استفاده از AED)
- رویه‌های مربوط به فرود اضطراری در خشکی یا آب
- شرایط اضطراری در زمان کم شدن فشار هوای داخل کابین هواپیما

مدارک مورد نیاز برای استخدام مهماندار

کسانی که متقاضی استخدام به عنوان مهماندار هواپیما هستند باید حداقل مدرک دیپلم رشته‌های تجربی، ریاضی، انسانی، هنرستان و همچنین مدرک کاردانی مهمانداری باشند. در کنار داشتن این مدارک متقاضیان باید در دوره‌های خاص مهمانداری در موسسات آزاد یا موسساتی که زیر نظر برخی شرکت‌های هواپیمایی اداره می شوند شرکت کرده و این دوره ها را با موفقیت پشت سر بگذارند، وجود مدرک پایان دوره این موسسات در رزومه کاری الزامی است.

شرایط پزشکی در استخدام مهماندار

وقتی همه دوره‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشتید، نوبت به تست‌های پزشکی می‌رسد، در استخدام مهماندار هواپیما سلامت کامل بدنی شرط اول است. بنابراین پیش از استخدام مهماندار از آنها آزمایشات مختلفی مثل خون، ادرار، نوار مغزی، قلبی، عکس قفسه سینه، تست‌های شنوایی و بینایی و تست BMI انجام می‌شود و نتایج آنها را در رزومه قرار دهند.

شرکت در آزمون استخدامی مهماندار

وقتی همه مدارک شما آماده شد، می‌توانید در آزمون‌های ورودی ایرلاین‌های مختلف شرکت کنید. شرایط استخدام و آزمون در ایرلاین‌های مختلف متفاوت است، معمولا بعد از آزمون استخدامی نوبت به مصاحبه حضوری می‌رسد. هرچقدر ایرلاینی که انتخاب می‌کنید بزرگ‌تر و معروف‌تر باشد شرایط استخدامی آن نیز مشکل‌تر خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم که کتاب‌های مختلف حوزه مهمانداری را مطالعه کنید و اطلاعات به روزی داشته باشید. مهمترین نکته این که تسلط به زبان‌های خارجه مخصوصا انگلیسی یک  امتیاز مثبت محسوب می‌شود. البته در بسیاری از ایرلاین‌ها تسلط به یک زبان خارجی یک الزام و از شرایط استخدام مهماندار هواپیما است.

دوره‌های آموزش ایمنی

وقتی تمام مراحل فوق را با موفقیت پشت سر بگذارید، نوبت به طی دوره آموزش ایمنی می‌رسد، برای مهماندار شدن باید مدرک این دوره را نیز کسب کنید. در این دوره باید در مورد مدیریت تخلیه سریع مسافران در شرایط اضطرار، نحوه استفاده از سرسره و قایق‌های نجات، اطفای حریق در شرایط آتش سوزی و از این قبیل موارد، اطلاعات کامل کسب کنید. بعد از پشت سر گذاشتن این دوره نوبت به طی دوره های بازآموزی می‌رسد، در این دوره اطلاعات شما به روز می شود و با شرایط ایرلاین آشنا می‌شوید. وقتی تمام این مراحل پشت سرگذاشته شد لباس فرم به شما اعطا می‌شود و رسما به عنوان مهماندار هواپیما شروع به کار می‌کنید.

مهارت های مورد نیاز برای استخدام به عنوان مهماندار هواپیما

برای این که به عنوان مهماندار هواپیما در یک ایرلاین استخدام شوید، باید مهارت‌های زیاد کسب کنید که در این بخش به آنها اشاره می‌کنیم.

روابط عمومی بالا

شما به عنوان مهماندار باید روابط عمومی خوبی داشته باشید تا بتوانید با افراد مختلف و رفتارهای گوناگون مواجه شده و آنها را مدیریت کنید.

صبر و تحمل زیاد

صبور بودن لازمه شغل مهمانداری است، ممکن است در طول پرواز با مسافران ناراضی و عصبانی روبه‌رو شوید، باید بتوانید خود را کنترل کرده و در آرامش با آنها صحبت کنید.

تسلط به زبان انگلیسی

همانطور که اشاره کردیم دانستن یک زبان خارجه به ویژه زبان انگلیسی بسیار حائز اهمیت است.

مدیریت بحران

شما به عنوان یک مهماندار باید بدانید که وظیفه شما تنها پذیرایی از میهمانان هواپیما نیست بلکه باید بتوانید در شرایط اضطراری آرامش را به مسافران انتقال دهید و همچنین بتوانید شرایط را کنترل کرده و اعتماد مسافرین را جلب کنید.

آراستگی و اندام متعادل

شاید چشم‌گیرترین شرایطی که از میهمانداران می‌بینیم همین آراستگی ظاهری است. شما به عنوان یک مهماندار باید اندام متناسبی داشته باشید و همیشه مرتب و آراسته باشید.

بازار کار مهمانداری هواپیما

بیش از 80 درصد فارغ‌التحصیلان رشته مهمانداری هواپیما در این شغل استخدام می‌شوند، بنابراین حتی اگر شرایط سختی برای استخدام مهماندار تعریف شده است در صورتی که در این رشته تحصیل کنید می‌توانید امیدوار باشید که 80 درصد شانس استخدام در شغل مورد علاقه تان را دارید.

حقوق مهماندار در ایران چقدر است؟

در ابتدای استخدام به عنوان مهماندار حقوق شما 3 میلیون تومان در ماه است. افرادی که سابقه کار بالاتری دارند معمولا  بین 6 تا 7 میلیون تومان درآمد ماهانه دارند. البته اگر بتوانید در ایرلاین‌های خارجی استخدام شوید حقوق ماهانه بیشتری خواهید داشت و مطمئنا حقوق شما بالای ده میلیون خواهد بود.

بیشترین حقوق و مزایا مربوط به کدام ایرلاین است؟

حقوق مهمانداران هواپیما در ایرلاین‌های مختلف متفاوت است، شرایط مالی، چارچوب خدمات، مدیریت و قوانین ایرلاین از جمله مواردی است که در تعیین حقوق ماهانه مهماندار موثر هستند. در حال حاضر شرکت هواپیمایی آسمان به دلیل رسمی بودن و هواپیمایی ماهان با داشتن بالاترین تعدد پرواز بیشترین حقوق‌ها را به مهمانداران خود می‌دهند.

مزایا و معایب شغل مهمانداری چیست

اگر می‌خواهید به‌عنوان یک مهماندار شروع به کار کنید، بهتر است مزایا و معایب این شغل را بدانید و بررسی‌های بیشتری انجام دهید.

مزایای استخدام مهماندار

- مسافرت به بیشتر شهرهای کشور و دنیا
- دارا بودن سرویس رفت و برگشت
- بلیط رایگان پروازی برای فرد شاغل و اعضای خانواده
- پرستیژ شغلی بالا
- بیمه تامین اجتماعی

معایب استخدام مهماندار

- زمان کاری نامشخص و بدون برنامه
- حضور در محل کار در تعطیلات
- مشکلات سختی کار و فشار هوا در هواپیما
- خطرات سوانح هوایی

امکان ترفیع و پیشرفت در شغل مهمانداری وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد، در صورتی که به عنوان مهماندار استخدام شوید، به مرور با بالاتر رفتن تجربه و سابقه کاری شما گرید بالاتری می‌گیرید و ارتقای شغلی دریافت می‌کنید. درجه یا همان گرید مهمانداران روی سردوشی یا آستین آنها مشخص است.

ساعت کاری یک مهماندار چقدر است؟

ساعت کاری مهمانداران بین 90 تا 120 ساعت در ماه است. البته در ایرلاین‌های مختلف این ساعت کار متغیر است و ممکن است در بعضی شرایط ساعت کاری تا 130 یا 140 ساعت در ماه نیز افزایش پیدا کند.

برای مهماندار شدن چقدر باید هزینه کنم؟

همانطور که اشاره کردیم برای مهماندار شدن باید دوره‌های مخصوصی را در موسسات آموزشی طی کنید. موسسات آموزشی مثل معراج، کیش ایر و هما کلاس‌های آموزش مهمانداری برگزار می‌کنند. اگر علاقمند به شغل مهمانداری دارید باید در این کلاس‌ها شرکت کرده و مدرک بگیرید. هزینه شرکت در کلاس‌ها بین 8 تا 10 میلیون تومان است.

آشنایی با شرکت های هواپیمایی ایران

در ایران شرکت های هواپیمایی زیادی در حال فعالیت هستند که برخی از آنها پروازهای داخلی و برخی دیگر نیز پروازهای بین المللی دارند. شناخت این ایرلاین ها به شما کمک می کند تا اخبار استخدام مهماندار هواپیما مربوط به هرکدام از آنها را جداگانه پیگیری کنید.

شرکت هواپیمایی ماهان

هواپیمایی ماهان با 3300 کارمند، یکی از معتبرترین و امن‌ترین خطوط هوایی کشور به حساب می‌آید. این شرکت هواپیمایی در هر روز پروازهایی به  52 مقصد در اروپا، آسیا و خاورمیانه دارد.

شرکت هواپیمایی ایران ایر

این ایرلاین، اولین شرکت هواپیمایی ایران است که کار خود را از سال 1321 هجری شمسی آغاز کرده است. هواپیمایی ایران ایر در حال حاضر به حدود 30 مقصد داخلی و بیش از 25 مقصد بین المللی پرواز به صورت ثابت و فصلی انجام میدهد.

شرکت هواپیمایی وارش

شرکت هواپیمایی وارش در مهر ماه سال 1396 با اولین پرواز رسمی خود از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد فرودگاه دشت ناز ساری کار خود را آغاز نمود . به پشتوانه‌ تجارب فراوان در صنعت هوانوردی و با مرکزیت شهر ساری ، مازندران را به استان های صاحب ایرلاین افزود. از اهداف اولیه شرکت هواپیمایی وارش، رشد و توسعه‌ زیرساخت‌های صنعت هوایی استان مازندران و  اشتغال‌زایی در این استان  ونیز پوشش پروازهای داخلی بوده و در این راستا از نیروهای متخصص و مجرب در کنار نیروهای جوان و پر انرژی بهره می‌گیرد.

شرکت هواپیمایی ساها

شرکت هواپیمایی ساها در سال 1369 توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران به جهت جابه‌جایی پرسنل این ارگان تاسیس شد . نام ساها را بر اساس عبارت ( سرویس ارتباط هوایی ارتش ) برای این ایرلاین برگزیدند . این شرکت هواپیمایی در ابتدا فقط وظیفه جابه‌جایی افراد نظامی و عوامل ارتشی را بر عهده داشت و با بهره‌گیری از 5 فروند هواپیمای بوئینگ 707 کار خود را آغاز نمود.

شرکت هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین توسط بخش خصوصی در سال 1372 پایه گذاری شد و با 4 فروند هواپیما یاگ 42 کار خود را آغاز نمود . این شرکت شهر تهران و فرودگاه بین‌المللی مهر آباد را مرکز عملیاتی خود قرار داد و در سال 1379 با خرید 5 فروند هواپیمای توپولف 154 ناوگان خود را توسعه و مسیرهای بین‌المللی را به ناوگان خود افزود.

شرکت هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش در سال 1370 و با دو فروند هواپیما اجاره ای و به جهت توسعه فعالیت‌های اقتصادی و گردشگری شهر کیش از طریق برقراری ارتباط با مراکز استان‌ها و نیز کشورهای حاشیه خلیج فارس در غالب یک شرکت سهامی خاص تابعه سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت خود را آغاز نمود . پس از طی دوره تاسیس و راه‌اندازی، از اواخر سال 1372 با تغییر استراتژی و رویکرد شرکت، به کارگیری متخصصان کارآزموده و رعایت اصل صرفه جویی و فعالیت مداوم سبب شد تا شرکت در مدت کوتاهی ضمن رفع مشکلات، به پیشرفت‌های قابل ملاحظه ای در زمینه بازرگانی، عملیات، فنی، خدمات فرودگاهی و پشتیبانی دست یابد که تحقق چنین اموری، بستر مناسبی را در جهت رشد و سازندگی فراهم آورد.

شرکت هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر با بهره‌گیری از هواپیماهای دور برد و برد متوسط در ناوگان خود با ارائه بیش از 3000 صندلی ، امکان پرواز به کلیه فرودگاه‌های داخل کشور و فرا منطقه‌ای را دارا می‌باشد و همچنین با به کارگیری نیروی انسانی جوان در کنار نیروهای با تجربه و واقف به علم روز با شعار ابرها را فرش راهتان خواهیم کرد آماده خدمت رسانی و پذیرایی از مسافرین می‌باشد.

شرکت هواپیمایی آسمان

در سال 1359 وپس از انقلاب اسلامی با ادغام  4  شرکت هوایی  هور آسمان ، ایر سرویس ، پارس ایر  و ایر تاکسی شرکت  هواپیمایی آسمان  با هدف ایجاد شبکه گسترده پروازی داخل کشور ، از جمله مناطق محروم تشکیل و آغاز به کار نمود . شرکت هواپیمایی آسمان به منظور پوشش و خدمات رسانی هر چه بهتر شبکه پروازی خود ، اقدام به ایجاد سه مرکز پروازی به ترتیب در تهران ، شیراز و مشهد کرده است که در هر یک از این سه مرکز ، خدمه پروازی و آشیانه‌های تعمیر و نگهداری مستقل دارند تا از این طریق ضمن جذب و آموزش نیروی متخصص بومی ، پروازهای روزانه از استقلال کافی برخوردار باشند.

شرکت هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج یکی از شرکتهای هواپیمایی خصوصی در ایران به شمار می آید که در سال 1389 با گرد هم آوری مدیرانی با تجربه و پرسنلی جوان و متخصص و همچنین ناوگانی مدرن با میان گین سنی پایین با هدف ایجاد اطمینان ازفضایی ایمن به همراه آسودگی و راحتی خیال برای مسافرین در طول سفر در بستر جدیدی از اراوه خدمات و احترام به مشتری و با بهره گیری از بهترین کادر خلبانی و مهندسین فنی در جهت خدمت رسانی با استاندارد های بالای فنی و عملیاتی و منطبق با استاندارد های سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس و خدمت رسانی را آغاز نمود .

شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1384 با ثبت در منطقه آزاد اروند و با ورود دو فروند هواپیمای توپولوف فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1386 با ورود دو فروند هواپیمای بویینگ MD رنگ و بویی دیگر گرفت. اولین پرواز بین المللی زاگرس در سال 1387 با پرواز در مسیر تهران – دمشق انجام شد.

شرکت هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان در سال 1384 توسط خلبان اصغر عبداله پور و با مشارک منطقه ویژه اقتصادی سرخس و شرکت سهامی توس گستر تاسیس شد و مرکز عملیاتی خود را در شهر مقدس مشهد بنا نمود. در مهر ماه سال 1385 و با اخذ مجوز های لازم از هواپیمایی کشوری و با ورود اولین هواپیمای خود از نوع BSE 146-300  به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد رسما پروازهای خود را آغاز نمود و هواپیماهای دیگر خود را در آبان ماه همین سال به ناوگان کشور افزود.

اطلاعات تماس

  • اعتبار خبر تا تاریخ : 30 اردیبهشت 1402
  • موقعیت : سراسری , سراسر کشور

پیش نیازهای شغلی

  • پیش نیازهای شغلی : ندارد
  • وضعیت تاهل : مهم نیست
  • حقوق ماهانه : توافقی
  • تحصیلات : -

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

پریچهر بنده ارشد هوشم و 37 سالمه و 165 قدمه شرایط استخدام دارم
20 آذر 2021پاسخ به این دیدگاه
Elnazسلام وقت بخیر بنده19سالم هست قد170تا امسال دیپلم رشته صنایع غذایی میگیرم از هنرستان، میخواستم بدونم امسال میتونم ثبت نام کنم برای کلاس مهمانداری؟ زیاد تسلط به زبان انگلیسی ندارم، سفرهای داخلی احتیاج به تسلط در زبان خارجی هست؟
18 آذر 2021پاسخ به این دیدگاه
Hana21 ساله هستم و میخوام گواهینامه مهمانداری بگیرم تمامی شرایط رو دارم به نظرتون میتونم استخدام بشم؟؟
14 آذر 2021پاسخ به این دیدگاه
بهراد مسیحسلام بنده مدرک کاردانی دارم و 37 سالمه و 168 قدم هستش آیا واجد شرایطر استخدام هستم یا خیر؟
14 آذر 2021پاسخ به این دیدگاه
زهرانجاتسلام بنده زهرا نجات ۱۹ سالم هست دیپلم تجربی دارم قد بالای ۱۶۵ چجور میتونم ثبت نام کنم؟
13 آذر 2021پاسخ به این دیدگاه
Pqri.لیسانس زبان و ارشد روانشناسی ،۳۰ ساله هستم ایا من میتونم شرکت کنم؟
09 آذر 2021پاسخ به این دیدگاه
فاطمه سلام. من رشته ام مدیریت هتلداری دیپلم گرفتم 20 سالمه. و مهمانداری رو خیلی دوستدارم امیدوارم یه روزی برسم موفق باشم. مهمانداری تو دانشگاهم هس یانه؟ یا فقط باید بریم موسسه ثبت نام کنیم؟
03 آذر 2021پاسخ به این دیدگاه
fatemeh Eslamiسلام بنده دیپلم کاردانش هستم ۲۱ سالمه یعنی میتونم ثبت نام کنم
01 آذر 2021پاسخ به این دیدگاه
Sarah درود بر شما ۴۰ ساله هستم و دارای مدرک کارشناسی ادبیات و زبان انگلیسی و بشدددددت به این شغل و حوزه های آن علاقه مندم و قد من ۱۵۳ سانتیمتر است .
29 آبان 2021پاسخ به این دیدگاه
محمد : سلام جناب متاسفانه سن شما خیلی زیاده
سلام مریم حسینی هستم ۱۹سالمه میتونم ثبت نام کنم چجوری
25 آبان 2021پاسخ به این دیدگاه
fatemeh Eslamiسلام بنده دیپلم کاردانش هستم ۲۱ سالمه یعنی میتونم ثبت نام کنم
24 آبان 2021پاسخ به این دیدگاه
fatemeh Eslamiسلام بنده دیپلم کاردانش هستم ۲۱ سالمه یعنی میتونم ثبت نام کنم
23 آبان 2021پاسخ به این دیدگاه
هانیه : سلام دوست عزیز. بله میتوانید در صورتی که مشکلی در شرایط نداشته باشید از هر رشته ایی میتوانید اقدام نمایین
جابر محبی نیا به این کارهای دارم
21 آبان 2021پاسخ به این دیدگاه
تاجیکمن واقعا عاشق این شغل هستم وارزو دارم که بهش برسم برام دعاکنید تابتونم به این حرفه دست پیدا کنم
16 آبان 2021پاسخ به این دیدگاه
مهدیهمن خیلی به این رشته علاقه دارم الان 14سالمه برایش ارزوهادارم دعاکنیدبه ارزوم برسم باتشکر
11 آبان 2021پاسخ به این دیدگاه
نفسسلام باید اول بزنم چ رشته ای؟
04 مرداد 1400پاسخ به این دیدگاه
: از هر رشته ایی میشه رفت
سارا من واقعا این شغل را دوست دارم والان ۱۲ سالمه دارم به این شغل فکر می کنم و براش رویا ها دارم برام دعاکنید بتونم به آرزوم برسم همچنین شما به ارزوتون و شغل مورد نظرتون برسین
15 تیر 1400پاسخ به این دیدگاه
عسل حمید چگونه و کجا باید دورهارو بگذرونم؟
13 تیر 1400پاسخ به این دیدگاه
: باید ب زبان اینگلیسی مسلط باشین و اینکه دیپلم داشته باشین حالا از هر رشته میتونید برای شروع اقدام کنید
اگه قد 158 باشه نمیشه ؟
10 تیر 1400پاسخ به این دیدگاه
حسن محبیکجا باید دوره های آموزشی رو گذروند
15 فروردین 1400پاسخ به این دیدگاه
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز

بستن پنجره

برای پیشنهاد دادن رزومه خود ، ابتدا میبایست وارد سایت شوید.
چنانه پیشتر حساب کاربری خود را در جاب یابی افتتاح کرده اید ، میتوانید از طریق لینک پایین ، وارد حساب خود شوید.
اگر عضو سایت نیستید ، از لینک ثبت نام ، اقدام به نام نویسی و ساخت حساب کاربری کرده و اولین رزومه خود را به ثبت برسانید.