جاب‌یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱:۲۷ ب.ظ درباره ما تماس با ما

جاب یابی

سامانه درج و ثبت آگهی استخدام در سایت‌های معتبر

با استفاده از لینک بالا میتوانید درخواست بررسی رزومه خود را جهت پذیرش این شغل ، به کارفرمای مربوطه ارسال نمایید.
برای ارسال رزومه خود به این کارفرما ، حتما میبایست به عنوان کارجو در سایت ثبت نام کرده باشید و حداقل یک رزومه فعال به ثبت رسانده باشید. رزومه شما توسط کارفرما بررسی شده و نتیجه به شما اعلام میشود.

تاریخ آخرین بروزرسانی : 25 دی 1400

بهترین روش درج و ثبت آگهی استخدام چیست؟

ثبت آگهی استخدام رایگان در سایت‌های معتبر اینترنتی، کانال‌های تلگرام، شبکه‌های اجتماعی، روزنامه‌ها، دسترسی به بانک اطلاعات رزومه کاری یا سامانه‌های درج آگهی استخدام؟

با ثبت آگهی استخدام در سامانه جاب‌یابی در کمترین زمان ممکن نیروی مورد نیاز خود را جذب نمایید


آشنایی با انواع روش‌های نوین استخدام و جذب نیرو

یکی از چالش‌های پیش روی هر کسب و کار، سازمان یا شرکت استخدام نیروی کار ماهر در زمینه‌های مورد نیاز است. یافتن نیروی کار مستعد، مسئولیت پذیر و متخصص ممکن است یک پروسه وقتگیر و طولانی باشد. بنابراین اکثر کارفرمایان به دنبال یافتن راهی برای اتصال به کارجویان مرتبط با زمینه‌های شغلی مورد نیاز خود هستند. ما قصد داریم راه ساده‌ای برای انجام این فرآیند چالش  برانگیز به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید..

نکات مهم در استخدام نیروی کار

نکات مهمی که در استخدام نیروی کار باید بدانید

بسیاری از کارفرمایان در واقع نمی‌دانند که برای استخدام نیروی مورد نظر خود چه اقداماتی باید انجام دهند. برای اینکه بتوانید برای تصدی ردیف شغلی مورد نظرتان نیروی مناسب استخدام کنید و مجبور نشوید به دلیل استعفا یا اخراج کارمندان مدام آگهی استخدام ثبت کنید، بهتر است در کارجویانی که برای شما رزومه ارسال می‌کنند به دنبال این ویژگی‌ها باشید: مسئولیت‌پذیری، شخصیت، نوع گفتار و رفتار، صداقت در گفتار، زبان بدن و تاثیری که اولین دیدار روی شما میگذارد.

درج آگهی استخدامی مرتبط با رزومه ‌های کاری

اگر تصمیم گرفته اید با درج و ثبت آگهی استخدام یک کارجوی مناسب استخدام کنید، راه‌های زیادی برای جذب رزومه‌های کاری وجود دارد، شما می‌توانید به بنگاه‌های کاریابی مراجعه کنید، یا آگهی استخدام خود را در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار همانند روزنامه همشهری ثبت کنید یا اقدام به ثبت آگهی استخدام در شبکه‌های اجتماعی مختلف نمایید. یکی از راه‌های پربازده نیز درج آگهی استخدام در اینترنت است.

روش درج و ثبت آگهی استخدام در سایت‌های معتبر

در حال حاضر سایت‌های معتبر بسیاری در زمینه انتشار آگهی استخدام و جذب رزومه کارجویان در زمینه‌های مختلف شغلی و تحصیلی مشغول فعالیت هستند. شما می‌توانید به عنوان کارفرما اقدام به ثبت آگهی شغلی خود در این سایت‌ها کرده و از این طریق به بانک رزومه‌های مرتبط با رده شغلی خود دست پیدا کنید.

ثبت آگهی استخدام

برای ثبت آگهی استخدام اینترنتی چه کار باید کرد؟

معمولا پروسه ثبت آگهی استخدام اینترنتی این گونه است که از شما خواسته می‌شود تا در سایت عضو شده و اطلاعات خود را تایید کنید، بعد از ایجاد یک حساب کاربری می‌توانید آگهی شغلی مورد نظر خود را مطابق با خواسته‌ها و نیازهای سازمان تدوین کنید. فراموش نکنید که روش‌های تماس و دریافت رزومه‌های کاری را در آگهی استخدام مشخص کنید. بعد از انجام این کار و ثبت آگهی استخدام باید منتظر باشید تا هربار رزومه‌های شغلی مرتبط با ردیف شغلی مورد نظر را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید - در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

باید رزومه‌های شغلی را از جهات مختلفی که در ادامه به آنها می‌پردازیم بررسی کنید و افرادی که به نظر شما برای احراز این شغل مناسب هستند به مصاحبه دعوت کنید.

درج آگهی استخدام رایگان در تلگرام

تلگرام یکی از پربازده ترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر است، ثبت آگهی استخدام در کانال تلگرامی این امکان را فراهم می کند تا آگهی در کمترین زمان ممکن توسط همه اعضای کانال تلگرامی مشاهده شود، به این ترتیب شانس دیده شدن آگهی شما توسط کارجویانی که به دنبال مشاغل مشابه هستند بسیار بیشتر خواهد بود. ضمن این که استفاده از کانال تلگرامی به عنوان بستر نمایش آگهی استخدامی، امکان دیده شدن به دلیل تمایل بیشتر کارجویان به استفاده از شبکه های اجتماعی پر کاربردی چون تلگرام بیشتر خواهد بود. اگرچه آخرین آگهی های استخدامی ثبت شده در سایت و سایر شبکه های اجتماعی نیز نمایش داده می شود، اما با توجه به این که تلگرام یک شبکه اجتماعی تحت موبایل است کاربران دسترسی سریعتری به آگهی ها خواهند داشت.

آگهی استخدام خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای این که یک آگهی استخدام مفید و کارا ثبت کنید، باید به نکاتی توجه داشته باشید که آگهی استخدام شما را به یک آگهی درخواست نیرو مهم و بولد تبدیل می‌کند. در این بخش این نکات را به شما معرفی می‌کنیم که با پیاده‌سازی آنها در آگهی استخدام شرکت خود می‌توانید نتیجه بهتری در استخدام نیروی کار داشته باشید.

درج آگهی استخدامی مرتبط با رزومه

در آگهی‌های استخدام کسب و کار خود را واضح و دقیق معرفی کنید

در اکثر آگهی های استخدام استفاده از واژه‌هایی مثل "یک شرکت معتبر"، "یک شرکت بین المللی"، " یک استارتاپ بزرگ"، " گروه مالی X" یا .... بسیار رایج است در این نوع معرفی‌ها هیچ خبری از اطلاعاتی مثل نام دقیق شرکت، نوع فعالیت، زمینه اشتغال و ... نیست و به این ترتیب کارجو دقیقا نمی‌داند که رزومه کاری خود را برای چه شرکت و با چه مشخصاتی ارسال می‌کند.

هیچ فرقی نمی‌کند که برای درج آگهی استخدام از چه منابعی استفاده می‌کنید، روزنامه، تراکت، سایت کاریابی یا هر منبع دیگر، مهم این است که اطلاعات یاد شده در آگهی استخدام منتشر شده شما وجود داشته باشد تا افراد جویای کار امکان بررسی دقیق شرایط شغلی و حیطه فعالیت شرکت شما را داشته باشند.

در ثبت آگهی‌های استخدامی خلاصه‌ای از شرح وظایف را بیان کنید

بسیاری از کارفرمایان در ثبت آگهی استخدام تنها به عنوان کردن ردیف شغلی بدون پرداختن به شرح وظایف بسنده می‌کنند. این ابهام ممکن است باعث ارسال رزومه‌های کاری غیرتخصصی شود. پیشنهاد ما این است که حتما در آگهی استخدام خود به شرح مختصری از وظایف و مهارت‌هایی که برای این رده شغلی نیاز است بپردازید تا کارجویان متخصص‌تری برای شما رزومه ارسال کنند. هرچه فیلترهایی که در این بخش می‌گذارید بیشتر باشد، مطمئن‌تر کارمندی که استخدام می‌کنید دارای شرایط ایده‌آل بهتری خواهد بود.

حقوق و مزایای استخدام

در مورد حقوق و مزایای استخدام شفاف عمل کنید

مشخص کردن یک مقدار حدودی یا مبهم نگه داشتن مقدار دقیق حقوق و مزایا از جمله اشتباهاتی است که اکثر کارفرمایان در زمان درج آگهی استخدام آن را مرتکب می‌شوند. این کار باعث می‌شود که افراد جویای کار نتوانند سطح توقعات خود را در این زمینه با شرایط شغلی شما مطابقت دهند. مشخص کردن دقیق و روشن مقدار حقوق و مزایا باعث می‌شود که افراد جویای کار که این شرایط را قبول دارند به شما مراجعه کنند، بنابراین در وقت و زمان شما و کارجویان صرفه‌جویی شده و شما با افرادی که این مقدار حقوق و مزایا را قبول دارند روبه‌رو می‌شوید.

انتظارات زیاده خواهانه در استخدام

بسیاری از کارفرمایان انتظار دارند کارمندی که قرار است استخدام کنند، آچار فرانسه باشد، باید توجه داشته باشید که اگر برای هر ردیف شغلی یک کارمند متخصص و با مهارت بالا استخدام کنید مطمئنا نتیجه بهتری خواهید گرفت. هزینه کردن در این زمینه به معنای توسعه و پیشرفت کار شما خواهد بود.

نکاتی که در روز مصاحبه شغلی باید به آن توجه کنید

کارفرمایان عزیز باید بدانند که مصاحبه شغلی به منظور دیدار رودررو و صحبت‌های شفاهی به منظور شناخت کافی از شخص متقاضی ردیف شغلی و مهارت‌های او ترتیب داده می‌شود. در این روز سرنوشت‌ساز برای کارجو کارفرما باید به نکاتی توجه شود که می‌تواند سرنوشت ردیف شغلی موردنظر را رقم بزند. در این بخش به مواردی می‌پردازیم که روز مصاحبه می توانید آنها را کشف کنید:

نمونه سوالات آگهی استخدام

نمونه سوالات استخدامی مد نظر خود را از قبل آماده کنید

برای این که بتوانید از مصاحبه شغلی نتیجه مناسب را حاصل کنید بهتر است قبل از روز مصاحبه سوالاتی که برایتان اهمیت دارد را تهیه کرده و آماده کنید تا در روز مصاحبه از کارجو در مورد آنها سوال کنید. این سوالات می‌تواند در خصوص ویژگی‌های رفتاری، مهارت‌ها، تخصص‌ها و علاقمندی‌های شغلی وی باشد. این سوالات باید به خوبی شرایط کارجو را ارزیابی کند و اطلاعات دقیقی را برای کارفرما فراهم آورد.

پتانسیل بلند مدت کارمندان را در نظر بگیرید

برای این که راندمان کاری شرکت را افزایش دهید، باید تا حد ممکن از جابجایی کارمندان و تغییر پست‌ها جلوگیری کنید.  بسیاری از مشاغل نیازمند آموزش‌های جانبی هستند، بنابراین اگر می‌خواهید هزینه آموزش‌های مداوم به کارمندان مختلفی که استخدام می‌کنید کمتر کنید به فکر استخدام کارمندانی باشید که بتوانید در بلندمدت روی آنها حساب باز کنید.

کارفرمایان باید در رزومه کارمندان و روز مصاحبه به دنبال افرادی باشند که از نظر تخصص و تحصیلات، قدرت یادگیری و مهارت‌های حرفه‌ای متناسب شغل پیشنهادی باشند. بهتر است اگر شخصی را مناسب احراز رده شغلی خود می‌یابید در مورد همکاری طولانی مدت با او صحبت کنید.

افراد مشتاق و علاقمند به استخدام را جدا کنید

یکی از معیارهای استخدام کارمندان حرفه‌ای برای کارفرمایان میزان انگیزه و علاقمندی به رشد و پیشرفت در آنان است. بهتر است در زمان مصاحبه از کارجو بخواهید که به تفصیل در مورد سوابق شغلی خود، مهارت‌ها، برنامه‌هایی که برای شغل مورد نظر دارد و همچنین میزان علاقه او به یادگیری و همکاری‌های تیمی صحبت کند.

معمولا افراد مشتاق و با انگیزه می‌توانند به خوبی با شرایط مختلف شغلی کنار آمده و انگیزه پیشرفت زیادی برای رسیدن به موفقیت دارند.

استخدام اشخاصی که دارای روحیه همکاری تیمی هستند، می‌توانند بحرانها را مدیریت کنند و مهارت‌های فردی زیادی  دارند به کارفرما کمک می‌کند تا شرایط کاری را بهبود بخشد.

تناسب شخصیت فرد با محیط کار را در نظر داشته باشید

زمان مصاحبه کاری سعی کنید شخصیت کارجو را کاوش کنید. تناسب نیروی کار با محیطی که در آن کار می‌کنند باعث بالا رفتن راندمان کاری فرد می‌شود. تناسب شخصیت فرد با شغل مورد نظر بر اساس دانش، مهارت و توانایی‌های فردی سبب می‌شود که استخدام موفق‌تری داشته باشید.

نباید فراموش کنید که مصاحبه شغلی به همین منظور ترتیب داده می‌شود و باید در آن به احراز و صداقت مطالبی که در رزومه نگاشته شده و همچنین ارزیابی شخصیت کارجو بپردازید.

استخدام کارجو

برای استخدام به افراد جاه‌طلب میدان دهید

استخدام افراد بلندپرواز و ریسک‌پذیر به شما کمک می کند تا موقعیت های بهتری را در زمینه کاری خود خلق کنید. این کارمندان از تلاش و کوشش برای رسیدن به اهداف سازمانی هراسی ندارند و خیلی سریع خود را با آنچه برای رسیدن به هدف اهمیت دارد وفق می دهند.

تعاملات اجتماعی کارجو را در نظر بگیرید

اگر میخواهید یک استخدام موفق داشته باشید، بهتر است در زمان مصاحبه به اجتماعی بودن شخصیت متقاضی توجه کنید، معمولا افرادی که برون‌گرا هستند و تعاملات اجتماعی قوی‌تری دارند در موقعیت‌های شغلی مختلف موفق‌تر عمل می‌کنند.

هزینه ثبت و درج آگهی استخدام

هزینه ثبت آگهی استخدام در اینترنت چقدر است

این مسئله بستگی به سیاست‌های سایت کاریابی که در آن آگهی ثبت می‌کنید دارد. معمولا هزینه ثبت آگهی استخدام بستگی به مدت زمان نمایش، تعداد عناوین شغلی در نمونه متن آگهی استخدام و مسائلی از این دست دارد. بسیاری از سایت‌های کاریابی ارائه خدمات ثبت آگهی استخدام را برای کارفرمایان طبق پلن‌های تعریف شده با هزینه‌های مختلف در نظر می‌گیرند و کارفرمایان می‌توانند از خدمات ثبت آگهی استخدام در اینترنت بهره‌مند شوند.

سوالات متداول

ثبت آگهی استخدام در سایت جاب یابی چه مزایایی دارد؟

ارسال آگهی به رزومه‌های مرتبط، نمایش آگهی در گروه و استان مورد نظر کارفرما، دسترسی به رزومه‌های مرتبط با تخصص مورد نظر کارفرما، نمایش آگهی در ویژه‌های سامانه و شبکه‌های اجتماعی محبوب و سایر مزایا

درج آگهی استخدام اینترنتی چه مزایایی برای کارفرما دارد؟

با درج آگهی استخدام اینترنتی فقط با چند کلیک ساده نیروی مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان ممکن جذب خواهید کرد.

  • موقعیتسراسری , سراسر کشور
  • حقوقتوافقی
  • مدرک تحصیلیمهم نیست

اطلاعات تماس و پیش نیازها

  • تلفن / همراه-
  • واتساپ-
  • تلگرام-

ایمیل- - -

وضعیت تاهلمهم نیست

پیش نیازهای شغلیندارد

این خبر/آگهی تا تاریخ 20 مهر 1405 اعتبار دارد.

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

مینا من ب ساخت ماکت و اسباب بازی های چوبی علاقه دارم
13 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
فاطمهمن میخوام دربسته بندی جوراب یا تبلیغ لباس داشته باشم
03 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدی : سلام وقت بخیر ، لطفا از طریق ایمیل سامانه اقدام فرمایید
شکفته مشایخسلام خسته نباشید من درباره بسته بندی زرشک علاقه زیاد دارم
28 آبان 2021 پاسخ به این دیدگاه
محسن عباسیسازهای فلزی البرز ساخت ساز انواع درب وپنجره والپست زیر قیمت بازار کرج
02 آبان 2021 پاسخ به این دیدگاه
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز

- کار اینترنتی در منزل با گوشی

 

- استخدام شرکت نفت عسلویه

 

استخدام مهماندار در ایرلان های خارجی

 

- شماره تلفن کار در منزل بسته بندی

 

بستن پنجره

برای پیشنهاد دادن رزومه خود ، ابتدا میبایست وارد سایت شوید.
چنانه پیشتر حساب کاربری خود را در جاب یابی افتتاح کرده اید ، میتوانید از طریق لینک پایین ، وارد حساب خود شوید.
اگر عضو سایت نیستید ، از لینک ثبت نام ، اقدام به نام نویسی و ساخت حساب کاربری کرده و اولین رزومه خود را به ثبت برسانید.