‌جاب‌‌‌‌یابی‌ سایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

جاب‌یابی

ورود | عضویت

مشاغل و ایده های پولساز برای دانشجویان با درامد عالی

"ایده‌های پولساز برای دانشجویان"

داشتن یک منبع درآمد در دوران دانشجویی می‌تواند به معنای آرامش و اعتماد به نفس بالاتر در این دوره از زندگی باشد. مطمئنا برخورداری از یک رفاه نسبی در این دوران می‌تواند باعث آرامش ذهنی دانشجو باشد.

در واقع داشتن کار پاره وقت دانشجویی اینترنتی و یا یک شغل دانشجویی دورکاری به معنای آزادی عمل در زمان و مکان انجام شغل است، انجام کار در دوران دانشجویی باعث تقویت مهارت و تجربه کاری دانشجو می‌شود، در صورت علاقمندی به زمینه اشتغال، دانشجو می‌تواند بعد از فارغ التحصیلی آن را ادامه دهد، همچنین یک رزومه موفق و سابقه کار برای او محسوب شده و زمینه اشتغال بعد از اخذ مدرک را برای او فراهم می‌آورد.

آشنایی با شغل‌های اینترنتی و ایده‌های پولساز برای دانشجویان

می توان گفت که بهترین شغل‌ها برای دانشجویان، مشاغل اینترنتی، دورکاری یا همان مشاغل فریلنسر است، این مشاغل به گونه ای هستند که دانشجو می تواند به خوبی اوقات کاری و درسی خود را بدون تداخل هماهنگ کند. مشاغل دورکاری  معمولا به صورت اینترنتی و پروژه‌ای هستند. در این بخش شما را با برخی از این کارهای دانشجویی آشنا می‌کنیم.

مترجم دورکار

در صورتی که مهارت زبانی شما بالا باشد، می توانید از این مهارت برای ترجمه به صورت دورکاری استفاده کنید. در حال حاضر امکان فعالیت به عنوان مترجم دورکار برای کسانی که به صورت پروژه‌ای فعالیت می‌کنند، در زمینه‌های مختلفی چون ترجمه مقاله، پایان نامه، کتاب و ... فراهم است.

بیشتر بخوانید - کار در منزل با گوشی بدون سرمایه

ادمین سایت اینترنتی

از جمله مشاغل دورکاری مناسب برای دانشجویان مدیر سایت اینترنتی است، مشاغلی چون مدیریت وب سایت، پیج های اینستاگرامی یا مدیریت کانال ها در شبکه های اجتماعی از جمله مشاغلی است که می توان به صورت دورکاری انجام داد، معمولا داشتن مهارت و تخصص در زمینه آی‌تی و آشنایی با وردپرس، جوملا، پی اچ پی و ... از جمله امتیازاتی است که شانس استخدام شدن در این رده شغلی را افزایش می‌دهد.

کارشناس تولید محتوا

در حال حاضر کار به عنوان کارشناس یا تولید کننده محتوا برای سایت های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی از جمله مشاغل پر درآمد در سراسر دنیا است، تسلط به اصول نگارشی، دانستن قواعد دستور زبان و تمرکز و خلاقیت‌های ذهنی در کنار مهارت نوشتن به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک تولید کننده محتوا مشغول به کار شوید، البته نباید از امتیازاتی چون آشنایی با مباحث سئو، شناخت الگوریتم های موتورهای جستجو، روش های جستجو، کپی رایتینگ و ... در این زمینه غافل بود.

طراحی سایت و برنامه نویسی

بسیاری از شرکت‌های بزرگ برای استفاده از استعدادها و توانمندی های افراد در سراسر کشور سعی می کنند از نیروهای دورکار در این زمینه استفاده کنند. استفاده از امکان دورکاری کارمندان سبب می‌شود تا فرصت استفاده از استعدادهای درخشان بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی برای مدیران فراهم باشد. بنابراین استخدام طراح سایت یا برنامه نویس دورکار از جمله مشاغلی است که دانشجویان توانمند در این عرصه می‌توانند از آن استفاده کنند.

بیشتر بخوانید - کار دانشجویی چی خوبه؟

تدریس خصوصی

بسیاری از دانشجویان توانایی تدریس خصوصی دروس و مهارت های مختلف را دارند، آموزش آنلاین از جمله مشاغلی است که در زمینه تدریس خصوصی به صورت دورکاری می تواند از گزینه های منبع درآمد در دوره دانشجویی باشد. در حال حاضر استفاده از نرم افزارهای مختلف ارتباطی این کار را بسیار ساده کرده است. همچنین وب سایت‌های آنلاین زیادی به استخدام نیرو می‌پردازند تا ویدئوها، پادکست‌ها و فایل‌های صوتی آموزشی را با کمک آنها تهیه کنند.

بازاریاب و کارشناس فروش آنلاین

بازاریابی در شبکه های اجتماعی و اینترنت نیز از جمله مشاغلی است که می‌توان به صورت دورکاری انجام داد، ضمن این که درآمد خوبی هم دارد، در صورتی که به روش های بازاریابی تسلط داشته باشید این کار می‌تواند درآمد سرشاری برای شما به همراه داشته باشد. مشاغل فریلنسری در این حوزه برای دانشجویان؛ موقعیت مناسبی برای کسب تجربه کسب و کار و آشنایی با رسانه‌ها و اپلیکیشن‌های رسانه اجتماعی است.

بهترین روش برای یافتن کار دانشجویی

با تعدادی از کارهای دانشجویی که می توان آنها را به صورت دورکاری انجام داد، آشنا شدید، حال این سوال مطرح است که از کجا می‌توان کار دانشجویی پیدا کرد یا به عبارت دیگر به دنبال منبعی برای پیدا کردن آگهی‌های استخدامی دورکاری هستید.

بیشتر بخوانید - شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم ها

منبعی که برای این کار انتخاب می‌کنید باید به روز بوده و کارفرمایان زیادی در ان به ثبت آگهی استخدام دانشجو پرداخته باشند. در این سایت‌ها اصولا بخشی به ثبت  آگهی‌های استخدامی دورکاری یا کار دانشجویی اختصاص دارد و شما با مراجعه به آن بخش تمام مشاغلی که امکان همکاری به صورت دورکاری دارند را می‌یابید. در این صورت می توانید با ثبت رزومه در این سایت‌ها و ارسال آن برای کارفرما اولین قدم برای شاغل شدن در مشاغل فریلسنری را آغاز کنید.

در حال حاضر اکثر سایت‌های کاریابی آنلاین دارای بخش مشاغل دورکاری هستند. بنابراین پیدا کردن شغلی که با توانایی، مهارت و تخصص شما تناسب داشته باشد کار خیلی سختی نیست.

بیشتر بخوانید - شغل آزاد مناسب برای آقایان

استفاده از امکانات سایت های کاریابی شرایط ثبت رزومه و یا ارسال رزومه برای تمام آگهی‌های مشابه شغلی را فراهم می‌کند، به علاوه اگر در رزومه خود به مهارت‌های خود اشاره کاملی کرده باشید، امکان این که رزومه شما مورد توجه کارفرمایانی که در بانک رزومه به دنبال یافتن فردی با مهارت های مورد نظر خود هستند، قرار گیرد بیشتر می‌شود.

جاب یابی منبع مطمئن آگهی های استخدام دورکاری برای دانشجویان

از آنجایی که جاب‌یابی با هدف تعامل مستقیم کارجو و کارفرما و همچنین ارائه خدمات مفید و کاربردی به هر دو قشر کارجو و کارفرما راه اندازی شده است، هم کارجویان و هم کارفرمایان می‌توانند با ثبت رزومه یا ثبت آگهی استخدام در جاب‌یابی به هدف خود در یافتن کار دانشجویی یا تامین نیروی انسانی ماهر و با تخصص لازم دست پیدا کنند.

با "ثبت روزمه" در جاب یابی فرصت اشتغال در زمینه‌های شغلی مورد علاقه را برای خود فراهم کنید، بانک رزومه قوی جاب یابی امکان دسترسی به نیروی انسانی در تمامی زمینه‌های تخصصی و مهارتی را برای کارفرمایان فراهم کرده است، ضمن این که به روز بودن آگهی‌های استخدامی در بخش های مختلف به تفیک عنوان شغلی و استان و شهرستان محل ثبت آگهی استخدام، هدف را برای یافتن کار دانشجویی دورکاری برای دانشجویان به خوبی پوشش می‌دهد.

سوالات متداول

به چه ایده‌ های پولساز گفته می‌شود؟

ایده ‌های پولساز و خلاقانه خیلی عجیب و غریبی نیستند. به مراجعه به متن مقاله می‌توانید با ایده‌هایی آشنا شوید که بسیار ساده و قابل اجرا هستند.

ایده‌های پولساز دانشجویی را از کجا پیدا کنیم؟

ایده‌های پولساز همان ایده‌هایی هستند که در ذهن شما هست، فقط باید به آن اعتماد کنید، در این مقاله بسیاری از مشاغل و ایده‌های پولساز دانشجویی را معرفی کرده‌ایم.

اطلاعات تماس

    ارسال رزومه برای این آگهی
تاریخ انقضاء : 22 تیر 1405
استخدام های استان استخدام های روز

دیدگاه ها

دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است
بستن پنجره

برای ارسال درخواست همکاری ابتدا وارد سایت شوید
چنانچه حساب کاربری ندارید برای ایجاد آن ثبت نام کنید