جاب یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

() ورود/ثبت نام راهنما

جاب یابی

استخدام بانک کارآفرین در سال 1400

شرایط استخدام در بانک کارآفرین در سال 1400 + آزمون و سوالات استخدامی

کاربران گرامی برای دستیابی به آخرین اطلاعات مربوط به اخبار استخدامی بانک کارآفرین، می‌توانند به صورت متناوب به این صفحه مراجعه کنند، آخرین اخبار استخدامی و شرایط استخدام در بانک کارآفرین در سال 1400 در اسرع وقت بعد از انتشار توسط مراجع رسمی بانک در این صفحه به روز خواهد شد.

آشنایی با بانک کارآفرین

بانک کارآفرین فعالیت خود را از تاریخ 1378/9/18در چارچوب مؤسسه اعتباری غیربانکی تحت عنوان شرکت اعتباری کارآفرینان آغاز کرد. فعالیت رسمی این بانک در قالب یک بانک خصوصی، پس از اخذ مجوز از بانک مرکزی و تحقق افزایش سرمایه، از تاریخ پنجم آذرماه 1379 آغاز شد. بررسی‌های کارشناسی از عملکرد مطلوب بانک کارآفرین موجب شد تا دو سال پس از تأسیس، در تاریخ چهاردهم مرداد 1382 سهام بانک در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شود. نام بانک کارآفرین هم‌اکنون به عنوان یکی از اولین بانک‌های کشور در فهرست تابلوی بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفته‌است و اکنون سهام آن یکی از سهم‌های پربازده بازار بورس اوراق بهادار تهران به‌شمار می‌رود.

شرایط استخدام در بانک کارآفرین چیست؟

بانک کارآفرین یکی از بانک های خصوصی است که با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی تعریف شده در چارچوب بانک اقدام به استخدام نیروی انسانی می‌کند. شرایط عمومی و اختصاصی بانک کارآفرینی بر اساس نیاز بانک در زمان انتشار آگهی استخدام متغیر خواهد بود. مطالبی که در این بخش مطالعه می‌کنید بر اساس آخرین فراخوان استخدامی بانک  کارآفرینی در سال 1399 تهیه شده است.

شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون استخدامی بانک کارآفرین چیست؟

شرایط عمومی

- سلامت کامل جسم و روان
- نداشتن سوء پیشینه کیفری
- داشتن کارت پایان خدمت/ معافیت دائم غیرپزشکی (برای آقایان)
- گواهی فراغت از تحصیل مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (در صورت پذیرش نهایی باید گواهینامه موقت یا دانشنامه پایان تحصیلات ارائه گردد)
نکته: گاهی اوقات بانک کارآفرینی اقدام به جذب نیروی بومی در استان های خاصی می کند. در این صورت ممکن است بومی بودن داوطلب نیز یکی از شرایط عمومی برای ثبت نام در فرم استخدامی این بانک باشد.

شرایط اختصاصی استخدام در بانک کارآفرین

معمولا شرایط اختصاصی با توجه به رده‌های شغلی مورد نیاز و التزام بانک در زمان فراخوان استخدامی مشخص می‌شود، به طور مثال ممکن است برای استخدام رده شغلی معاونت یا ریاست بانک شرایط سنی تغییر کند و یا با توجه به عناوین شغلی مدرک تحصیلی دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مورد نیاز باشد.
شرایطی مثل شرط معدل، جنسیت، شرط سنی، عناوین شغلی، بومی بودن یا نبودن داوطلبین و ... از جمله فاکتورهایی است که معمولا در زمان انتشار خبر دعوت به همکاری مشخص می شود.

چه رشته‌های تحصیلی برای استخدام در بانک کارآفرین دعوت به همکاری می‌شوند؟

فارغ‌التحصیل رشته‌های مدیریت، حسابداری، مهندسی کامپیوتر، اقتصاد، مهندسی صنایع، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی تجارت الکترونیک، مهندسی مالی، آمار و حقوق شانس بیشتری بری ثبت نام و پرکردن فرم استخدام بانک کارآفرینی دارند.
در اکثر فراخوان های استخدامی این بانک آمده است که اولویت ثبت نام و استخدام با دانشجویان ممتاز دانشگاه‌های دولتی است با این وجود در فرم استخدامی امکان ثبت نام برای فارغ التحصیلان دانشگاه‌های سراسری، آزاد و پیام نور مهیا است.

شرط معدل استخدام در بانک کارآفرین چقدر است؟

دارا بودن معدل 14 به بالا برای دانشگاه دولتی و معدل 15 به بالا برای دانشگاه آزاد اسلامی شرط ثبت نام برای استخدام در بانک کارآفرینی است.

شرایط سنی برای استخدام در بانک کارآفرین چگونه است؟

حداکثر سن 28 سال برای پر کردن فرم استخدام در بانک کارآفرین لازم است.
تذکر: - در خصوص آقایان مدت خدمت نظام وظیفه گذرانده شده به سن اضافه می‌گردد.
- داشتن سابقه کار مرتبط قابل پذیرش می‌تواند تا 5 سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام استخدام بانک کارآفرینی
• فایل اسکن شده عکس پرسنلی سه در چهار
• فایل اسکن شده کارت ملی
• فایل اسکن شده صفحه اول شناسنامه و صفحه دوم در صورت داشتن توضیحات
• فایل اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی و ارسال فایل اسکن شده مدرک لیسانس الزامی است
• فایل اسکن شده کارت نظام وظیفه ( برای آقایان)

چگونه وارد بانک کارآفرین شوم؟

بانک کارآفرین معمولا برای استخدام نیروی جدید، فرم همکاری را در سایت رسمی این بانک در قسمت همکاری با ما قرار میدهد. بنابراین افراد واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت فرم مربوطه را پر کرده و منتظر پاسخ از سوی مسئولان بانکی باشند. گاهی اوقات نیز استخدام از طریق شرکت در آزمون استخدامی صورت می‌گیرد که در این صورت باید در زمان مقتضی اقدام به ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی بانک کارآفرین کنید.

چگونه از زمان استخدام بانک کارآفرین مطلع باشم؟

بهترین راه برای دستیابی به اخبار استخدامی بانک کارآفرین آن است که به صورت مرتب به سایت رسمی این بانک مراجعه کنید و یا با مراجعه منظم به سایت جاب یابی آخرین اخبار استخدامی این بانک را در صفحه مربوطه مطالعه کنید.

آیا برای همکاری با بانک کارآفرین باید مصاحبه انجام داد؟

معمولا بعد از پر کردن فرم ثبت نام و پذیرش در مرحله اول استخدام، نوبت به حضور در مصاحبه بانک کارآفرینی می‌رسد. سوالات معمولا در حوزه های عمومی و تخصصی مرتبط با رشته داوطلب خواهد بود. ضمن این که سوالات عقیدتی و روانشناسی نیز بخشی از مصاحبه استخدامی بانک کارآفرینی خواهد بود.

مفاد آزمون استخدامی بانک کارآفرین چه منابعی است؟

معمولا برای همکاری با بانک کارآفرین پر کردن فرم استخدام موجود در سایت رسمی این بانک تنها مرحله است، با این وجود در سال 98 نیز بانک کارآفرینی آزمون استخدامی برگزار کرده است که در آن در دو بخش عمومی و اختصاصی از داوطلبان آزمون گرفته شده است.

منابع عمومی آزمون استخدامی بانک کارآفرین چیست؟
- هوش
- زبان انگلیسی
- ادبیات فارسی

منابع اختصاصی آزمون استخدامی بانک کارآفرین

- مهندسی صنایع: مبانی سازمان و مدیریت- کنترل پروژه- تحقیق در عملیات- اقتصاد مهندسی
- مهندسی کامپیوتر/IT : ساختمان داده- معماری کامپیوتر- شبکه کامپیوتری- پایگاه داده- سیستم عامل
- کارشناسی مدیریت : تئوری های مدیریت- مدیریت منابع انسانی- اقتصاد خرد و کلان
- کارشناسی اقتصاد: اقتصاد خرد- اقتصاد کلان
- کارشناسی آمار: مبانی آنالیز ریاضی-مبانی احتمال- آمار ریاضی- نمونه گیری و رگرسیون
- کارشناسی حسابداری: حسابداری مالیاتی- حسابرسی- مدیریت مالی
- کارشناسی حقوق:  حقوق مدنی- آیین دادرسی مدنی- حقوق تجارت- حقوق ثبت
- کارشناسی ریاضی: مبانی علوم ریاضی- آنالیز ریاضی- مبانی آنالیز عددی- مبانی احتمال

شرایط استخدام بانک کارآفرینی در سال 1400 چیست؟

آخرین فراخوان استخدامی بانک کارآفرینی مربوط به سال 1399 است، نمیتوان به طور دقیق احتمال فراخوان استخدامی این بانک در سال 1400 را پیش بینی کرد، با این وجود در صورت منتشر شدن هرگونه اخبار مربوط به این بانک گروه تهیه اخبار سایت جاب یابی این اخبار را سریعا در این صفحه به روز می کنند.

اطلاعات تماس

  • اعتبار خبر تا تاریخ : 1402/11/22
  • موقعیت : سراسری , سراسر کشور

پیش نیازهای شغلی

  • پیش نیازهای شغلی : ندارد
  • وضعیت تاهل : متاهل
  • حقوق ماهانه : توافقی
  • تحصیلات : -

استانها

استخدام‌های روز