جاب یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

() ورود/ثبت نام راهنما

جاب یابی

استخدام بانک گردشگری در سال 1400

شرایط استخدام بانک گردشگری در سال 1400 ( دفترچه ، سوالات و نتایج آزمون استخدامی بانک گردشگری )

کاربران گرامی ، اخبار استخدامی مربوط به بانک گردشگری اعم از تاریخ آزمون استخدامی و شرایط استخدام پس از فراخوان بانک گردشگری در این صفحه به‌روز رسانی می‌شود ، برای اطلاع از اخبار و تاریخ دعوت به همکاری بانک گردشگری ایران در سال 1400 لطفا به صورت متناوب به سایت جاب یابی سر بزنید و یا در خبرنامه عضو ضود.

استخدام در بانک گردشگری

بانک گردشگری یکی از بانک‌های خصوصی است که بسیاری از افراد جویای کار علاقمند به استخدام در آن هستند. این بانک نیز مثل سایر بانک‌های دولتی و خصوصی هر از گاهی فراخوان استخدامی و ثبت نام در آزمون استخدامی بانک گردشگری را منتشر می‌کند. در این بخش شما را با شرایط عمومی و استخدامی بانک گردشگری آشنا می‌کنیم.

آشنایی با بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 1389/10/07 به ثبت رسیده است.

این بانک در تاریخ 1389/10/30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 1389/09/02 اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرده است. تخصص مؤسسان این بانک در حوزه پرظرفیت و سودآور گردشگری، مزیت و فرصت‌های عمده‌ای برای سرمایه‌گذاری و ابتکارات بخش خصوصی در این صنعت فراهم می‌آورد و بدین لحاظ بانک گردشگری با تجهیز منابع و توسعه اشتغال در خدمت اقتصاد ملی قرار می‌گیرد.
بانک گردشگری در سه حوزه فناوری، مدیریت و تاًمین سرمایه، همکاری با مؤسسات مالی خارجی را نیز دنبال می‌کند. با این حال در شرایط جاری کشور، دو شاخص فناوری و مدیریت مهم‌تر از از تأمین منابع مالی از خارج کشور است.
مؤسسان بانک، ضرورت پیوند دادن فعالیت بانک با بازارهای پول و سرمایة جهان را نیز مهم دانسته و به‌ویژه حوزه سرمایه‌گذاری در خارج (placement)، مدیریت ارز، بازاریابی محصولات و خدمات در خارج از کشور را نیز ضروری برای استفاده از نهادها و مؤسسات مالی و اعتباری و بانکی خارجی می‌دانند.

چگونه از اخبار استخدامی بانک گردشگری باخبر شویم؟

اخبار رسمی استخدام در بانک گردشگری در سایت رسمی این بانک منتشر شده و در رسانه‌های خبری مختلف نیز پوشش داده می‌شود، برای آگاهی از آخرین اخبار استخدامی بانک گردشگری و سایر بانک ها می توانید عضو خبرنامه سایت جاب یابی شوید و جدیدترین اخبار حوزه استخدامی بانک‌ها را دریافت کنید.

چگونه در آزمون استخدامی بانک گردشگری شرکت کنم؟

معمولا فرم‌های ثبت نام در بخش همکاری با بانک گردشگری واقع در سایت رسمی این بانک منتشر می شود و واجدین شرایط می توانند با پر کردن فرم فرآیند ثبت نام جهت استخدام در بانک گردشگری را آغاز کنند.

شرط معدل در استخدام بانک گردشگری

معمولا شرط معدل برای شرکت در آزمون استخدامی بانک گردشگری نمره 16 است.

شرایط استخدام بانک گردشگری

بانک گردشگری نیز مانند سایر بانک‌ها برای استخدام نیروی انسانی در رده‌های شغلی مختلف شرایط عمومی و اختصاصی بسیاری دارد. شرایط عمومی تمام نهادهای دولتی و خصوصی تقریبا یکسان است، شرایط اختصاصی نیز با توجه نیاز بانک در زمان استخدام و شرایط مختلف دچار تغییرات می‌شود.

شرایط عمومی استخدام بانک گردشگری

- عدم سوء پیشینه کیفری
- دارا بودن تابعیت ایرانی و التزام به قوانین جمهوری اسلامی ایران
- اعتقاد به ادیان رسمی کشور
- برخورداری از روابط عمومی مناسب و روحیه مشتری مداریدارا بودن روحیه مشارکت و انجام کار گروهی
- دارای حسن شهرت در طول دوران خدمت
- داشتن روحیه بازاریابی تهاجمی و روش‌های نوین بازارهای مالی با تکیه بر خلاقیت و نوآوری
- تسلط به مهارت‌هایICDL  و خدمات بانکداری الکترونیکی
- آشنایی با زبان انگلیسی
- سلامت کامل جسم و روان و عدم اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان

شرایط اختصاصی دعوت به همکاری بانک گردشگری

-  دارا بودن حداقل دانشنامه کارشناسی ترجیحاً در رشته‌های مرتبط مالی یا بانکی
- تبصره: درخواست همکاران محترم بازنشسته دارای مدرک تحصیلی پائین‌تر از درجه کارشناسی، که با سمت سازمانی رئیس شعبه ممتاز و یا رئیس شعبه درجه 1 به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، نیزمورد بررسی قرار خواهد گرفت.
- حداکثر سن 58 سال (برای شغل ریاست بانک)
- دارا بودن حداقل 10 سال سابقه کار مدیریتی در سوابق شغلی طی شده نزد بانک قبلی
- چنانچه بانک در هر مرحله از همکاری، متوجه عدم رعایت “اصل صداقت” در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم مربوطه از سوی متقاضی شود، موضوع تداوم همکاری، کان لم یکن و بلا اثر خواهد بود.
نکته مهم : این اطلاعات با توجه به آخرین فراخوان استخدامی بانک گردشگری در سال 1398 تهیه شده است.

مدارک مورد نیاز برای استخدام در بانک گردشگری

- تصویر اسکن شده عکس 4*3 (عکس ارسالی باید تمام رخ بوده و چهره کاملاً واضح باشد)
- تصویر اسکن شده پشت و روی کارت ملی
- تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات (در صورت داشتن توضیحات)
- تصویر اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی (ارسال تصویر اسکن شده مدرک لیسانس الزامی باشد)
- تصویر اسکن شده سوابق شغلی طی شده تا تاریخ بازنشستگی (ویژه بازنشستگان) و سوابق طی شده تا کنون (ویژه غیربازنشستگان)

شرایط سنی استخدام در بانک گردشگری چگونه است؟

حداقل سن برای استخدام در بانک گردشگری بیست و پنج سال برای فارغ‌التحصیلان در مقطع کارشناسی و حداکثر سن، سی سال برای فارغ‌التحصیلان در مقطع کارشناسی ارشد تعریف شده است. ضمن این که برای رده شغلی ریاست بانک حداکثر سن پنجاه و هشت سال در نظر گرفته شده است.

رشته‌های تحصیلی مورد نیاز برای استخدام در بانک گردشگری

معمولا تمامی رشته‌های مرتبط با بانکداری از جمله اقتصاد، آمار، مدیریت، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، هوش مصنوعی و ... شانس بیشتری برای استخدام در بانک‌ها دارند، ضمن این که مدارک مورد نیاز و رشته ها معمولا همزمان با انتشار خبر رسمی دعوت به همکاری بانک گردشگری مشخص می‌شود.

شرایط استخدام در بانک گردشگری سال 1400 چگونه است؟

آخرین فراخوان استخدامی بانک گردشگری مربوط به سال 98 است که این بانک در چندین نوبت در رده‌های شغلی مختلف و در شهرهای گوناگون ایران اقدام به جذب نیرو کرده است، هنوز هیچ خبر رسمی مبنی بر استخدام این بانک در سال 1400 منتشر نشده است. به محض دریافت اخبار استخدام بانک گردشگری صفحه مربوط به این بانک در سایت جاب یابی به روز خواهد شد.

اطلاعات تماس

  • اعتبار خبر تا تاریخ : 1401/11/18
  • موقعیت : سراسری , سراسر کشور

پیش نیازهای شغلی

  • پیش نیازهای شغلی : ندارد
  • وضعیت تاهل : متاهل
  • حقوق ماهانه : توافقی
  • تحصیلات : -

استانها

استخدام‌های روز