جاب یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

() ورود/ثبت نام راهنما

جاب یابی

استخدام بانک اقتصاد نوین در سال 1400

شرایط استخدام بانک اقتصاد نوین در سال 1400 + سوالات و آزمون استخدامی

اطلاعیه مهم: کاربران عزیز ، اخبار استخدامی بانک اقتصاد نوین اعم از آزمون‌های استخدامی ، تاریخ و شرایط استخدام و همچنین سوالات تخصصی بانک اقتصاد نوین در سال 1400 پس از انتشار توسط مراجع رسمی بصورت فوری در این صفحه برای استحضار شما عزیزان بروزرسانی میشود ، لطفا جهت اطلاع از اخبار و تاریخ دعوت به همکاری بانک اقتصاد نوین روزانه به سایت کاریابی جاب یابی سر بزنید و یا با عضویت در خبرنامه سایت جدیدترین اخبار استخدامی بانک را در ایمیل و یا تلفن همراه خود دریافت کنید.

آشنایی با بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است، که در سال 1380 با سرمایه 250 میلیارد ریال، به‌عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران است. بانک اقتصاد نوین در سال مالی 1391 با درآمدی بالغ بر 35 هزار میلیارد ریال، به‌عنوان دهمین بانک بزرگ ایران برپایهٔ میزان درآمد، شناخته شد. این بانک همچنین در فهرست 100 شرکت برتر ایرانی، رتبهٔ 37  را به خود اختصاص داد.  بانک اقتصاد نوین، نخستین ارائه‌دهندهٔ خدمات بانکداری اختصاصی در ایران بود.

شرایط استخدام در بانک اقتصاد نوین چگونه است؟

بانک اقتصاد نوین از جمله بانک های غیردولتی ایرانی است که متقاضیان استخدام زیادی دارد. این بانک همانند سایر بانک‌های خصوصی و دولتی در کشور برای استخدام نیروی انسانی شرایط عمومی و اختصاصی خاصی دارد که متقاضیان همکاری با این بانک باید واجد این شرایط باشند.

معمولا شرایط عمومی استخدام بانک‌ها یکسان است و شرایط اختصاصی در زمان انتشار آگهی استخدام مشخص می‌شوند. مطالب این بخش با توجه به آخرین فراخوان استخدامی بانک اقتصاد نوین در سال 95 تهیه شده است.

شرایط عمومی استخدام بانک اقتصاد نوین

- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی
- متدین به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
- عدم سوء پیشینه کیفری
- سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشک معتمد بانک.
- عدم اعتیاد به مواد مخدر
- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی
شرایط اختصاصی استخدام در بانک اقتصاد نوین
- حداقل 5 سال سابقه کار تمام وقت (سابقه بیمه) در زمینه‌های تحلیل، طراحی، تولید، آزمون و استقرار نرم‌افزار (ترجیحا بانکی)
توجه: حداقل 3 سال از سابقه کار ذکر شده، باید در زمینه شناخت و تحلیل نیازمندی‌ها و مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری (ترجیحا حوزه‌های مختلف بانکی) باشد.
- آشنا با استانداردها و ابزارهای کنترل و مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری
- آشنا با فرآیند برون سپاری نرم‌افزار به شرکت‌های پیمانکار
- توانایی تعامل و نظارت بر پیمانکاران
- توانایی انجام کار تیمی
- توانایی حل مسئله
- توانایی برگزاری و مدیریت جلسات

شرایط سنی شرکت در آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین چیست؟

شرایط سنی حداکثر 31 سال برای لیسانس و 35  سال برای فوق لیسانس می‌باشد.
شرط معدل ثبت نام در آزمون استخدامی بانک اقتصاد نوین چند است؟
داشتن حداقل معدل 15 برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و 14 برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد الزامی است.
فارغ التحصیلان چه رشته ای می توانند جهت همکاری با بانک اقتصاد نوین ثبت نام کنند؟
دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس رشته‌های مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار)، مهندسی/ مدیریت فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی صنایع (گرایش مدیریت سیستم و بهره‌وری) می توانند برای همکاری با این بانک ثبت نام کنند.

چگونه می‌توان برای استخدام در بانک اقتصاد نوین اقدام کرد؟

ثبت نام برای جذب نیرو از طریق سامانه استخدام بانک اقتصاد نوین در سایت رسمی این بانک صورت می‌گیرد. در زمان فراخوان استخدامی بانک اقتصاد نوین افراد می‌توانند با مراجعه به این بخش در سایت بانک، مراحل ثبت نام را طی و فرم همکاری را پر کنند.

برای ثبت نام پذیرش در بانک اقتصاد نوین چه مدارکی لازم است؟

ثبت نام برای جذب نیرو در بانک اقتصاد نوین به مدارکی هم نیاز دارد. مدارکی شامل مدارک تحصیلی و شناسنامه‌ای که باید قبل از فرا رسیدن تاریخ ثبت نام تمامی آن ها را آماده بفرمایید. پس از آماده کردن مدارک لازم برای ثبت نام نوبت به بارگذاری تمامی آنها در سایت ثبت نام می رسد که باید با دقت بالا برای این امر اقدام کنید تا خدایی ناکرده مرتکب خطا و اشتباهی نشوید.

این مدارک شامل موارد زیر است:

- کارت معافیت دائم و یا کارت پایان خدمت فرد متقاضی ثبت نام جهت پذیرش در بانک اقتصاد نوین
- تحویل آخرین مدرک تحصیلی فرد داوطلب جذب و پذیرش در بانک اقتصاد نوین
- تهیه اسکن از صفحه توضیحات و همین طور اولین صفحه شناسنامه فرد متقاضی
- تهیه کپی از پشت و روی کارت ملی فرد متقاضی
- اسکن عکس 4× 3 متقاضی

آیا در مراحل استخدام در بانک اقتصاد نوین مصاحبه استخدامی نیز وجود دارد؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید عرض کنیم که جذب و پذیرش در بانک اقتصاد نوین در سامانه استخدام نیز همچون سایر بانک‌های دولتی و خصوصی از طریق برگزاری مصاحبه نیز صورت می‌گیرد.
اما در رابطه با این که چگونه می‌توانید از زمان برگزاری مصاحبه مطلع شوید و اصلاً مجاز بودن به شرکت در این مرحله چگونه به اطلاعتان می‌رسد باید عرض کنیم که این موضوع به صورت تلفنی به کارجویان اطلاع داده می‌شود. فقط فراموش نکنید که در زمان ثبت نام شماره تلفن خود را در سامانه درج بفرمایید تا مسئولین بانک با شما تماس بگیرند.

شرایط استخدام بانک اقتصاد نوین در سال 1400 چیست؟

آخرین فراخوان استخدامی این بانک به سال 1395 باز میگردد، ممکن است در سال آینده این بانک اقدام به جذب نیروی انسانی کند، اما هنوز هیچ خبر رسمی مبنی بر استخدام بانک اقتصاد نوین در سال 1400 منتشر نشده است.

چگونه می توان به اخبار استخدامی بانک اقتصاد نوین  دسترسی داشت؟

برای اینکه بتوانید به موقع از اخبار استخدامی بانک اقتصاد نوین باخبر شوید باید به صورت منظم به سامانه رسمی این بانک سر بزنید همچنین می‌توانید با عضویت در خبرنامه سایت جاب یابی یا مطالعه این صفحه که در صورت انتشار اخبار استخدام بانک اقتصاد نوین به روز می شود در اسرع وقت از این خبرها مطلع شوید.

اطلاعات تماس

  • اعتبار خبر تا تاریخ : 1401/11/22
  • موقعیت : سراسری , سراسر کشور

پیش نیازهای شغلی

  • پیش نیازهای شغلی : ندارد
  • وضعیت تاهل : متاهل
  • حقوق ماهانه : توافقی
  • تحصیلات : -

استانها

استخدام‌های روز