جاب یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

() ورود/ثبت نام راهنما

جاب یابی

استخدام بانک شهر در سال 1400

چگونه از اخبار استخدامی بانک شهر آگاه شوم؟

کلیه اخبار استخدامی اعم از آزمون ها و تاریخ استخدام و سوالات استخدامی بانک شهر بصورت فوری در این صفحه برای استحضار کاربران گرامی بروزرسانی میشود ، برای اطلاع از اخبار استخدامی بانک شهر در سال 1400 میبایستی به صورت متناوب به سایت جاب یابی سر بزنید، آسان‌ترین راه برای دریافت اخبار استخدامی بانک شهر ثبت نام در خبرنامه سایت جاب یابی است، در این صورت به محض انتشار اخبار مربوط به همکاری با بانک شهر و شرایط استخدام در این بانک، خبرها برای شما ارسال خواهد شد.

هرآنجه در مورد استخدام بانک شهر در سال 1400 باید بدانید

استخدام در بانک برای هر فرد جویای کار یک موقعیت شغلی ایده‌آل محسوب می‌شود، فرقی نمی‌کند که بانک‌های دولتی یا خصوصی باشد، استخدام شدن در بانک به معنای دریافت حقوق و مزایای مناسب و برخورداری از یک امنیت شغلی است. در این مقاله قصد داریم به شرایط استخدام بانک شهر بپردازیم.

آشنایی با بانک شهر

بانک شهر یکی از بانک‌های خصوصی در ایران است که در 21 بهمن 1388 افتتاح گردید.این بانک توسط شهرداری تهران تأسیس شد و سهام آن بیشتر متعلق به شهرداری‌های شهرها، کلان‌شهرها، کارکنان شهرداری و بخشی از مردم است. سال 1393 بیشترین میزان افزایش منابع را میان بانک‌های خصوصی را داشته‌است. گفته می‌شود این بانک در چند سال آینده به یکی از 4 بانک برتر کشور تبدیل خواهد شد. بانک شهر در بسیاری از شهرهای ایران شعبه دارد.

شرایط استخدام و دعوت به همکاری در بانک شهر

این بانک نیز مثل سایر بانک‌ها دارای شرایط عمومی و اختصاصی ویژه‌ای است که علاقمندان به استخدام در بانک شهر باید واجد این شرایط باشند. شرایط عمومی استخدام در بانک شهر مانند سایر بانک‌های کشور است اما شرایط اختصاصی با توجه به نیاز بانک و رده‌های شغلی مورد نیاز در زمان استخدام ممکن است تغییر کند.

شرایط عمومی استخدام در بانک شهر

- دارا بودن تابعیت ایرانی و تعهد به نظام جمهوری اسلامی
- نداشتن محکومیت به فساد اخلاقی
- عدم پیشینه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه‌های سیاسی دارای دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ‌ایران
- نداشتن اعتیاد به دخانیات و موادمخدر
- مشغول نبودن در دستگاه های دولتی، خصوصی، مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی
- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی (توجه داشته باشید که چنانچه در مراحل استخدامی ‌مشخص گردد داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد، استخدام وی لغو خواهد شد.)
- حسن شهرت در دوران خدمت
- بهره مندی از سلامت کامل جسم و روان
- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی (برای متقاضیان آقا)
- نداشتن هرگونه ممنوعیت به کارگیری پس از استعلام از بانک محل اشتغال سابق از سوی مراجع ذیصلاح
- برخورداری از روابط عمومی خوب و روحیه مشتری مداری
- عدم سوء سابقه کیفری

شرایط اختصاصی استخدام و آزمون استخدامی بانک شهر

همانطور که اشاره کردیم شرایط اختصاصی استخدام در بانک شهر با توجه به شرایط زمان استخدام متغیر است، در آخرین فراخوان استخدامی این بانک شرایط زیر به عنوان شرایط اختصاصی استخدام در این بانک اعلام شده است:
- داشتن حداقل 8 سال سابقه بانکی (حداقل 6 سال در زمینه امور ارزی و بین الملل)
- تسلط کافی به زبان انگلیسی
- بومی و ساکن شهر مورد تقاضا
- دارای حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های مدیریت‏، حسابداری‏، اقتصاد‏، زبان انگلیسی‏، کامپیوتر‏، ریاضی‏ و صنایع (کلیه گرایش‌ها) از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات با حداقل معدل 16

شرایط سنی استخدام در بانک شهر چگونه است؟

شرط سن استخدام در بانک شهر با توجه به شرایط و ملزومات این بانک در زمان استخدام ممکن است متغیر باشد اما در حالت کلی حداکثر سن برای مدرک کارشناسی 27 سال و برای مدرک کارشناسی ارشد 30 سال مشخص می‌شود.

آیا استخدام در بانک شهر شرط معدل دارد؟

در  آخرین فراخوان استخدامی بانک شهر شرط داشتن حداقل معدل کل 16 در دوران تحصیلات عالی تعریف شده است.

رشته های تحصیلی مورد نیاز استخدام در بانک شهر کدام است؟

ممکن است با توجه به شرایط استخدامی بانک، هر دوره رشته های مختلفی برای همکاری با بانک شهر اعلام شوند، اما معمولا رشته‌های مدیریت‏، حسابداری‏، اقتصاد‏، زبان انگلیسی‏، کامپیوتر‏، ریاضی‏ و صنایع (کلیه گرایش ها) از جمله رشته‌هایی هستند که شانس بیشتری برای شرکت در آزمون استخدامی بانک شهر دارند.

آیا برای استخدام شدن در بانک شهر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی کافی است؟

توجه داشته باشید که برای استخدام در بانک صرفا دارا بودن شرایط عمومی ‌و اختصاصی فوق کافی نیست بلکه قبولی در آزمون کتبی، پذیرش مصاحبه حضوری، انجام معاینات پزشکی و قبولی در آزمونی که در دوره شروع خدمت برگزار می شود، از دیگر شرایط لازم می باشند.

چگونه می‌توانم برای همکاری با بانک شهر اقدام کنم؟

در سایت رسمی بانک شهر بخش همکاری با ما فرمی تعبیه شده است که علاقمندان به استخدام در این بانک می‌توانند با مراجعه به این بخش اقدام به پر کردن فرم نمایند. توجه داشته باشید که ارسال فرم استخدام در بانک شهر به منزله استخدام قطعی شما نیست، اما ممکن است رزومه شما به عنوان شخص جویای کار واجد شرایط استخدام مورد بررسی قرار گیرد.

شرایط استخدام بانک شهر در سال 1400 چیست؟

آخرین فراخوان استخدامی بانک شهر مربوط به سال 1398 است، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که آزمون استخدامی بانک شهر در سال 1400 برگزار شود، با این وجود هنوز هیچ خبر قطعی و رسمی در این زمینه از سوی بانک منتشر نشده است. پیش‌بینی می‌شود که شرایط عمومی استخدام بانک شهر در سال 1400 همانند سایر سال‌ها باشد، شرایط اختصاصی استخدام در بانک شهر در سال 1400 از جمله شرط معدل استخدام در بانک شهر و یا شرط سنی برای همکاری با بانک شهر ممکن است دچار تغییراتی شود.

مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون استخدامی بانک شهر

- تصویر کارت ملی ( پشت ورو )
– تصویر صفحه اول ، دوم و توضیحات شناسنامه
– تصویر عکس 4*3 تمام رخ
– تصویر کارت پایان خدمت ( ویژه آقایان )
– تصویر مدرک تحصیلی

آیا برای استخدام در بانک شهر مصاحبه استخدامی صورت می‌گیرد؟

بله بعد از قبولی در آزمون استخدامی بانک شهر، استخدام در بانک شهر از طریق مصاحبه‌های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین انجام می‌پذیرد و افراد پذیرفته شده در این مرحله نیز نیاز به تاییدات پزشکی از نظر جسمی و روانی خواهند داشت.

اطلاعات تماس

  • اعتبار خبر تا تاریخ : 1500/11/15
  • موقعیت : سراسری , سراسر کشور

پیش نیازهای شغلی

  • پیش نیازهای شغلی : ندارد
  • وضعیت تاهل : متاهل
  • حقوق ماهانه : توافقی
  • تحصیلات : -

استانها

استخدام‌های روز