جاب یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

() ورود/ثبت نام راهنما

جاب یابی

استخدام شرکت پارسیان پخش بیژن در تهران و سراسر کشور

تاریخ آخرین بروزرسانی : 20 اردیبهشت 1400

شرایط استخدام شرکت صنایع غذایی و شرکت پارسیان پخش بیژن در سال 1400

استخدام ویزیتور حضوری با مزایای عالی در پارسیان پخش بیژن تهران


مطمئنا همه فاکتورهای یک استخدام ایده‌آل صرفا در استخدام‌های دولتی نیست، گاهی اوقات با استخدام شدن افراد در شرکت‌های بزرگ خصوصی و برندهای سرشناس نیز می‌تواند یک حاشیه امن شغلی برای آنها ایجاد کند. یکی از شرکت‌های بزرگ فعال در کشورمان شرکت صنایع غذایی بیژن است، در این یادداشت به بررسی شرایط همکاری با شرکت بیژن و استخدام در رده‌های شغلی مختلف این شرکت می‌پردازیم.

آشنایی با شرکت تولیدی صنایع غذایی بیژن

قدمت محصولات غذایی بیژن به سال 1348 بازمی‌گردد، اما پیش از آن مهندس بیژن مهاجرین (-1315) کار خود را از زیرزمین منزل‌اش آغاز کرده بود. آنچنان که خود می‌گوید وقتی برای تحصیلات عالی به آمریکا رفته بود، با اطلاعاتی که در زمینه سس سفید هنگام تحصیل یافته بود، در سال 1348 تولید این چاشنی را در کشور، با راه‌اندازی کارخانه دیاموند به مرحله اجرا گذاشت. کار در ابتدا با یک همزن و یک کارتن روغن در زیرزمین منزل شروع شد و برای نخستین مرتبه در ایران سس مایونز به بازار آمد.

 

بیشتر بخوانید شرایط استخدام شرکت افق کوروش Okala

 

 مدیریت جدید این واحد تولیدی بر عهده حسین مصطفی‌زاده است و هم چنین از سال 1393 سازمان فروش بیژن با مدیریت نرگس اله‌یاری، راه‌اندازی شده است. «بیژن» در این دوره سعی دارد با توسعه کارآفرینی و نیز تکیه بر دانش روز و نگاه به افق‌های دور، بتواند سهمی بسزا و اثرگذارتر از گذشته، در ارتقای سطح سلامت و تغذیه جامعه داشته باشد.

استخدام در شرکت بیژن

با گسترش و متنوع شدن روزافزون فعالیت‌های شرکت بین‌المللی بیژن و به منظور افزایش و تقویت کادر شرکت، بیژن در تقریبا 40 عنوان شغلی از بین افراد مستعد و مجرب استخدام می‌کند. اکثر استخدام ها در شرکت بیژن مربوط به دو استان تهران و البرز است. اما در مورد مراکز پخش انحصاری توزیع محصولات این شرکت در سایر شهرهای کشور نیز استخدام می‌گیرد.

معرفی کوتاه شرکت پارسیان پخش بیژن

شرکت پارسیان پخش بیژن با بیش از 500 تا 1000 کارمند با مدیریت خانم نرگس الله یاری و با تکیه بر سابقه و اعتبار محصولات صنایع غذایی بیژن با هدف توزیع راهبردی کالا در حوزه پخش مویرگی در سراسر کشور فعالیت میکند.

پارسیان پخش بیژن، پبشرفت کسب و کار خود را در سود تامین کنندگان و خریداران دیده و ارتقاء فضای کیفی پخش مویرگی را نیز در برنامه خود قرار داده است.

سوالات متداول

چگونه از شرایط استخدام در شرکت بیژن با خبر شوم؟

بهترین راه برای مطالعه شرایط استخدام شرکت بیژن این است که اخبار استخدامی مرتبط در این زمینه را به شکل مرتب  پیگیری کنید. همچنین می‌توانید برای آشنایی با شرایط شغلی مورد نظر می‌توانید به سایت شرکت بیژن به آدرس اینترنتی bijanfood بخش استخدام مراجعه کنید.

آدرس شرکت ( کارخانه ) محصولات غذایی بیژن Company contact information

ايران,  تهران,  15156,  تهران – كيلومتر 7 جاده قديم كرج – خيابان صنايع فلزي – خيابان 17 شهريور (شادآباد) انتهاي كوي كاوش – كارخانه بيژن

شماره تماس شرکت پارسیان پخش و صنایع غذایی بیژن

گروه پژوهشی فنی +98 (21) 668-124-57  -  +98 (21) 668-071-86

 فروش +98 (21) 668-087-39

 بخش تغذیه +98 (21) 887-335-28

بازاریابی - +98 (21) 887-354-14

مدارک تحصیلی مورد نیاز برای استخدام در شرکت بیژن چیست؟

مدارک تحصیلی، تخصص و مهارت‌های مورد نیاز برای احراز شغل های مختلف در شرکت بیژن متفاوت است، این شرایط با توجه به رده شغلی مورد نظر مشخص می شود، اما معمولا برای رده‌های شغلی کارگری مدرک دیپلم و برای رده های شغلی کارشناسی مثل کارشناس مدیریت فروش، کارشناس بازاریابی و ... حداقل مدرک کارشناسی در رشته های مرتبط مورد نیاز است.

مراحل استخدام در شرکت بیژن چگونه است؟

برای استخدام در این واحد صنفی یا رزومه کاری خود را مستقیما از قسمت استخدام در سایت شرکت بیژن برای کارفرما ارسال  و یا در آگهی های منتشر شده از سوی این شرکت با توجه به شرایط ذکر شده به نشانی که در آگهی مندرج می‌شود رزومه خود را ارسال می‌کنید.

آیا استخدام در شرکت بیژن شرط معدل دارد؟

خیر، شرط معدل وجود ندارد، معیار تنها دارا بودن مدرک تحصیلی مورد نظر است.

شرط سنی استخدام در شرکت بیژن چگونه است؟

معمولا شرایط سنی با توجه به رده‌های شغلی مندرج در آگهی مشخص می‌شود، اما غالبا حداکثر سن کارجو 35 سال در نظر گرفته می‌شود.

مزایای استخدام در شرکت بیژن چیست؟

از جمله مزایای این شرکت برای استخدام کارجویان، بیمه تامین اجتماعی و در برخی رده‌های شغلی بیمه تکمیلی، ناهار، سرویس رفت و آمد و سایر مزایای مطابق با وزارت کار است.

شرکت بیژن در چه شهرهایی استخدام دارد؟

کارخانه محصولات غذایی بیژن تنها از دو استان تهران و البرز نیروی جدید استخدام می کند، اما شرکت مرکز پخش پارسیان بیژن که پخش کننده محصولات این شرکت در سراسر کشور است در اکثر استان‌های کشور استخدام خواهد داشت.

چگونه از انتشار استخدام جدید شرکت بیژن باخبر شوم؟

برای دریافت آخرین اخبار استخدامی شرکت بیژن بهتر است در خبرنامه سایت جاب یابی عضو شوید. یا به صورت منظم به این صفحه از سایت سر بزنید.

سایت شرکت بیژن

سایت اینترنتی شرکت صنایع غذایی بیژن به نشانی http://www.bijanfood.com/

شرایط استخدام شرکت بیژن در سال 1400 چیست؟

معمولا شرایط استخدامی در زمان انتشار آگهی استخدام مشخص می‌شود، اما معمولا شرایط عمومی استخدام همانند آگهی‌های استخدامی سابق این شرکت است و در جزئیات تفاوت کمی خواهد داشت.


سایت آگهی استخدام                  درج آگهی استخدام رایگان                 آموزش نگارش رزومه

اطلاعات تماس

  • اعتبار خبر تا تاریخ : 29 اسفند 1402
  • موقعیت : سراسری , سراسر کشور

پیش نیازهای شغلی

  • پیش نیازهای شغلی : ندارد
  • وضعیت تاهل : مهم نیست
  • حقوق ماهانه : توافقی
  • تحصیلات : دیپلم,کارشناسی,کارشناسی ارشد

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

برای این مطلب هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز