جاب یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

() ورود/ثبت نام راهنما

جاب یابی

استخدام فروشگاه اتکا در سال 1400

تاریخ آخرین بروزرسانی : 13 اردیبهشت 1400

شرایط و آگهی‌های استخدام سازمان و فروشگاه اتکا در سال 1400

اتکا یکی از فروشگاه های زنجیره ای معتبر است که کارجویان زیادی علاقمند به استخدام در آن هستند، بنابراین دانستن شرایط استخدام فروشگاه اتکا می‌تواند به افزایش شانس استخدام در این فروشگاه بی‌انجامد. در این صفحه شما را با این شرایط آشنا کرده و به سوالات متداول در این زمینه پاسخ داده شده است.

آشنایی با فروشگاه اتکا

یکی دیگر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای مطرح ایران، فروشگاه‌ زنجیره ای اتکا است. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های تجاری هلدینگ اتکا است که در سال‌های گذشه با ورود به بازار خرده فروشی توانسته به موفقیت چشمگیری در بازار عرضه و فروش محصولات دست پیدا کند. محصولاتی که در این فروشگاه‌ها ارائه می‌شود، شامل محصولات خوراکی و خواربارفروشی، محصولات الکترونیکی خانگی و دیگر کالاهای مصرف خانواده می‌شود. فروشگاه‌های اتکا در سالیان گذشته همواره سعی کرده تا از تولیدات داخلی حمایت کند. به همین دلیل اغلب برندهای موجود در فروشگاه‌های اتکا تولید داخلی است. امروزه این فروشگاه‌ها بیش از ششصد شعبه فعال در سراسر ایران دارد؛ که اغلب این شعبه‌ها در مراکز استان‌ها و شهرهای با جمعیت متوسط قرار دارد.

 

بیشتر بخوانید : استخدام‌ فروشگاه‌های زنجیره ای

 

سازمان اتکا یا آنچه امروزه به نام هلدینگ تجاری اتکا شناخته می‌شود، یک سازمان تجاری قدرتمند است که دارای زیرمجموعه‌های قدرتمندی می‌باشد. زیرمجموعه‌های این هلدینگ شامل تولید محصول، شرکت بیمه، شرکت‌های سرمایه گذاری، شرکت‌های خدمات مسافرتی، شرکت‌های بازرگانی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌شود.

تاریخ تأسیس فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا به سال 1334 و بیست و یک خرداد همان سال برمی‌گردد. فروشگاه‌های زنجیره‌ای این هلدینگ در ابتدا به صورت یک تعاونی مصرف ایجاد شد. هدف اصلی این فروشگاه‌های تعاونی نیز ارائه محصولات خانگی و خواربار به کارکنان نیروهای مسلح کشوری بود. روندی که پس از انقلاب نیز حفظ شد تا فروشگاه‌های تعاونی اتکا با مدیریت جدید نیز همواره پشتوانۀ محکمی برای کارکنان ارگان‌های نیروهای مسلح باشد.

 

بیشتر بخوانید : استخدام‌های فروشگاه جانبو در سال 1400

 

سوالات متداول

در سال 1362 نام این تعاونی مصرف بار دیگر تغییر کرد و این بار با نام «سازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران» به ثبت رسید تا خط و مشی آن نیز برای سال‌های پیش رو مشخص باشد. در این سال‌ها هدف اصلی شرکت تعاونی اتکا حمایت از کارکنان نیروهای مسلح بوده است؛ که این کار با تأمین نیازهای ضروری و رفاهی لازم برای گذران زندگی و ارتقای سطح زندگی و معیشتی این خانواده‌ها صورت می‌گیرد.

شرایط عمومی و اختصاصی استخدام در فروشگاه اتکا چیست؟

در مورد شرایط عمومی استخدام در این فروشگاه‌های زنجیره‌ای همان شرایط عمومی استخدام در سایر نهادهای دولتی حکم می کند، در مورد شرایط اختصاصی نیز با توجه به عناوین و رده‌های شغلی تصمیم‌گیری می‌شود و اطلاعاتی نظیر شرط سنی، شرط معدل، مدرک تحصیلی و ... در زمان انتشار اخبار استخدام اعلام خواهد شد.

مدرک تحصیلی مورد نیاز بر استخدام در فروشگاه اتکا

از آنجایی که رده‌های شغلی در فروشگاه اتکا از نیروی خدمات و حراست تا کارشناسان امور دفتری و سازمانی متغیر است، مدرک تحصیلی با توجه به عنوان شغلی مورد نظر از دیپلم تا فوق لیسانس متفاوت خواهد بود.

آیا برای استخدام در فروشگاه اتکا شرط معدل وجود دارد؟

خیر، هیچ شرط معدلی برای استخدام در فروشگاه‌های اتکا وجود ندارد و تنها به داشتن مدرک تحصیلی مورد نظر اشاره شده است.

حقوق و مزایای استخدام در فروشگاه های اتکا چیست؟

استخدام در بخش‌های مختلف فروشگاه‌های اتکا توسط نمایندگی‌هایی که غرفه فروش اجاره می‌کنند صورت می‌گیرد و این مزایا با توجه به سیاست‌های نمایندگی برندها و مسئولان غرفه‌ها مشخص می‌شود، اما در مورد کارکنان فروشگاه اتکا که مستقیما در این فروشگاه استخدام شده‌اند حقوق و دریافتی مطابق با آخرین مصوبه حقوق پایه وزارت کار، بیمه تامین اجتماعی، پاداش، اضافه کاری و ... خواهد بود.

آیا استخدام در فروشگاه اتکا به صورت تمام وقت است؟

استخدام در فروشگاه‌های زنجیره‌ای غالبا به صورت شیفتی است، البته در برخی عناوین شغلی نیز استخدام به صورت تمام وقت یا پاره وقت خواهد بود.

شرایط سنی استخدام در فروشگاه اتکا به چه صورت است؟

شرط سن استخدام در فروشگاه اتکا حداقل 18 سال و حداکثر 35 سال تعریف شده است ضمن این که آقایان باید کارت پایان خدمات سربازی داشته باشند.

آدرس دفتر مرکزی ، کد پستی ، شماره تماس و دورنگار فروشگاه اتکا

نشانی: فلکه اول تهرانپارس، ابتداي بلوار پروين، پلاک 15 - شماره تماس: 0214856  -  شماره دورنگار: 02175167963  -  کد پستی: ۱۶۵۴۷۱۳۷۱۱

شرایط استخدام فروشگاه های زنجیره ای اتکا در سال 1400 چیست؟

هنوز اخبار رسمی استخدامی این فروشگاه در سال 1400 منتشر نشده است، به محض انتشار اخبار استخدام فروشگاه اتکا در سال 1400 اطلاعات این صفحه به روز خواهد شد.

اطلاعات تماس

  • اعتبار خبر تا تاریخ : 1402/01/08
  • موقعیت : سراسری , سراسر کشور

پیش نیازهای شغلی

  • پیش نیازهای شغلی : ندارد
  • وضعیت تاهل : مهم نیست
  • حقوق ماهانه : توافقی
  • تحصیلات : -

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

برای این مطلب هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز