جاب یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

() ورود/ثبت نام راهنما

جاب یابی

شرایط استخدام سپاه پاسداران در سال 1400

تاریخ آخرین بروزرسانی : 20 خرداد 1400

استخدام سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در سال 1400 ، هر آنچه در مورد شرایط، مراحل و زمان استخدام سپاه برای خانم‌ها و آقایان در رده شغلی درجه‌داری و افسری، شرط معدل و شرایط سنی و مزایای استخدام در سپاه باید بدانید.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از نهادهای نیروهای مسلح است که متقاضیان استخدام علاقمند به فعالیت در آن هستند.  در حال حاضر جذب نیروی انسانی در سپاه پاسداران از طریق سیستم عضو یاب صورت می‌گیرد و افراد علاقمند به استخدام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید برای استخدام به پایگاه‌های سپاه پاسداران در منطقه مورد سکونت خود مراجعه کنند. در این مقاله سعی می‌کنیم به تمام سوالات داوطلبان استخدام در سپاه پاسداران پاسخ دهیم.

مراحل استخدام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بعد از این که شخص داوطلب برای استخدام به یکی از پایگاه‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مراجعه و صلاحیت او تایید شود باید در یک دوره آموزشی عمومی با نام "تربیت پاسداری" شرکت کند. این دوره در دانشکده افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار می‌شود.

چگونه استخدام سپاه شوم

برای استخدام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دو صورت انجام می‌گیرد که به شرح زیر است:
گروه اول: از طریق جذب نیرو بر اساس مدرک تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله فوق دکترا، دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی، فوق دیپلم و دیپلم.

گروه دوم: جذب نیرو از بین افراد متخصص و دارای مهارت عملی که دارای مدرک تحصیلی حداقل پایان دوره نهضت سواد آموزی و حداکثر نیز پایان دوره تحصیلی دبیرستان هستند.

شرایط استخدام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

برای استخدام شدن در سپاه دو گروه شرایط عمومی و تخصصی وجود دارد. شرایط تخصصی معمولا به صورت مقطعی و با توجه به نیاز سازمان در زمان استخدام تعیین می‌شوند.

شرایط عمومی استخدام در سپاه

- اعتقاد داوطلب به اصول و مبانی دین مبین اسلام، انقلاب اسلامی و نیز نظام جمهوری اسلامی ایران
- وفاداری، اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه
- عدم هرگونه عضویت رسمی و غیر رسمی و یا طرفداری از گروه‌ها و احزاب سیاسی
- عدم هر گونه سابقه عضویت و یا طرفداری از گروه‌ها و سازمان‌ها و یا احزاب غیرقانونی، غیر اسلامی، الحادی
- اعتقاد و التزام عملی داوطلب به قوانین جههوری اسلامی، احکام دین مبین اسلام و نیز تعهد به رعایت تمامی موازین اخلاقی اسلامی
- دارا بودن مدارک و شرایط تعیین شده تحصیلی و نیز مهارت و تخصص مورد نیاز در سپاه پاسداران جهموری اسلامی ایران
- عدم هر گونه سؤسابقه و نیز دارا بودن از حسن شهرت
- عدم هرگونه سؤمصرف و اعتیاد به انواع مختلف مواد مخدر
- عدم محکومیت داوطلب به محرومیت از امکانات و خدمات دولتی
- داوطلبین دارای شرایط سنی حداقل 16 سال تمام تا حدأکثر 40 سال تمام
- استخدام کارمندان پیمانی و نیز نیروهای بسیجی ویژه، از نظر دارا بودن شرط حداکثر سن مبرا بوده و همچنین جذب محصلین نیز از شرط حداقل سنی مستثنی خواهند بود.

بیشتر بخوانید - شرایط استخدام و امریه قرارگاه خاتم الانبیا

- همچنین، در صورت نیاز، سپاه پاسداران می‌تواند برای تأمین نیروی سازمانی خود، از میان داوطلبانی که دارای مدرک حداقل پایان دوره تحصیلی ابتدایی هستند، با شرط تعهد خدمت نظامی 5 ساله و یا تعهد خدمت کارمندی 6 ساله گزینش نموده و به صورت قرارداد پیمانی استخدام نماید.

- جذب کارمندان برای کادر ثابت نظامی، بر اساس مدرک تحصیلی آنها در مقاطع مختلف از جمله پایان دوره راهنمایی، پایان دبیرستان، فوق دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد، دکترا و یا فوق دکترا صورت خواهد گرفت.

- استخدام کارمندان کادر ثابت سپاه پاسداران، مشروط به تابعیت آن در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

- دارا بودن شرایط سلامت و صحت کامل جسمی و روحی  و روانی متناسب با پست مورد نظر.

- در شرایط مساوی استخدامی، ایثارگران جنگ تحمیلی و نیز انقلاب اسلامی و خانواده‌های درجه یک و فرزندان آنان، برای اخذ پست شغل کارمندی سپاه در اولویت قرار دارند.

- در صورت نیاز به استخدام نیروی انسانی زن، سپاه با در نظر گرفتن محل خدمت متناسب با شرایط خدمتی همسر وی، استخدام را انجام خواهد داد.

آیا بدون کارت پایان خدمت سربازی می‌توان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استخدام شد

- کارمندان قرارداد پیمانی سپاه، که دوره خدمت را نگذرانده‌اند، خدمت آنان در سپاه به منزله گذراندن دوره خدمت سربازی آنان تلقی می‌گردد و در صورتی که زودتر اتمام دوره خدمت خود از شغل مورد نظر استعفا داده و یا بر کنار شوند، مابقی دوره خدمت آنها مطابق با قوانین نظام وظیفه عمومی تصمیم‌گیری خواهد شد.

-همچنین، سپاه پاسداران می‌تواند افرادی را که در حال گذراندن دوره خدمت سربازی خود هستند با قرارداد پیمانی استخدام نماید.

- در صورت نیاز، سپاه می‌تواند از میان پرسنل پیمانی خود که طبق مدت قراردادشان در حال خدمت هستند و یا از میان افراد بسیجی عادی و یا فعال و نیز افرادی که دوره خدمت سربازی را می‌گذرانند، در صورت دارا بودن شرایط لازم، نیروهای مورد نیاز برای کادر ثابت خود استخدام نماید. در این صورت تمامی رتبه‌ها و درجات این افراد مزابق با مقررات موجود در قانون استخدامی سپاه لحاظ خواهند شد.

- سپاه پاسداران می‌تواند از بین نیروهای بسیجی ویژه که بالای 18 سال هستند، افرادی را گزینش کرده و با آنان قراردادی انعقاد نماید که طی آن، فرد می‌تواند پس از گذراندن دوره آموزشی اولیه، بقیه خدمت وظیفه خود را در طول ده سال به صورت چند ماه از سال، بگذراند تا از این طریق، بتواند برای مأموریت‌های ویژه در شرایط خاص احتمالی، همواره آماده باشد.

- بر همین اساس، در صورت وقوع جنگ یا هر نوع موقعیت اضطراری دیگری که منجر شود این افراد توسط سپاه احضار شوند، افراد می‌بایست همکاری کرده و اگر بیشتر از یک ماه در سال (طبق قرار داد) به خدمت سپاه مشغول باشند، این مدت مازاد ثبت گردیده و از دوره آموزشی یا خدمت سال بعد کسر می‌گردد.

- این افراد بعد از گذراندن آموزش‌های اولیه خدمت، مانند دیگر افراد منقضی خدمت نظام وظیفه، دارای حقوق اجتماعی لازم برای استخدام و تحصیل هستند. اما در صورت لغو قرارداد به هر علتی، این حقوق از آنها سلب می‌گردد تا خدمت سربازی خد را به طور کامل بگذرانند.

بیشتر بخوانید - استخدام نیروی انتظامی 1400

لازم به ذکر است که، وظیفه  تعیین سیاست ها و قوانین مربوط به گزینش کارمندان سپاه و همچنین تدوین دستورالعمل های لازم و نظارت بر عملکرد هسته‌های گزینش در سپاه پاسداران، در چارچوب قانون سپاه و  بر عهده گروهی به اسم ” هیأت مرکزی گزینش” می‌باشد که متشکل از؛ فرمانده کل سپاه و یا جانشین ایشان، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و یا جانشین ایشان، همچنین رئیس ستاد کل سپاه، معاون نیروهای انسانی ستاد کل سپاه، وزیر یا جانشین ایشان و نیز مسئول حفاظت اطلاعات سپاه می‌باشد. از این رو، پذیرش و استخدام کارمندان، بستگی به تأیید هیأت مرکزی گزینش دارد.

استخدام در بخش حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چگونه است؟

بخش اطلاعات سپاه، واحدی است که از سال 88 با کنار هم قرار گرفتن واحد معاونت اطلاعات سپاه و چند ارگان دیگر تشکیل شده است و رئیس آن مستقیما از طرف نهاد رهبری منصوب می‌شود. کار اطلاعات سپاه در زمینه‌های سایبری و جنگ نرم باعث شده است که در این حوزه آگهی استخدامی سپاه به سمت به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه فناوری اطلاعات و سایبری باشد. البته در صورتی که نیاز به استخدام نیروی انسانی در رده‌های شغلی این بخش وجود داشته باشد در آگهی‌های استخدامی که توسط این نهاد منتشر می شوند اعلام خواهد شد.

شرایط عمومی استخدام در حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

- تدین به دین مبین اسلام.
- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
- داشتن اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
- احراز صلاحیت استخدامی برابر ضوابط گزینش وزارت اطلاعات.
- برخورداری از سلامت روانی و جسمی به تشخیص مراجع پزشکی وزارت اطلاعات.
- داوطلبان نباید در استخدام و متعهد به سازمان یا وزارتخانه‌های باشند.
- حداکثر سن برای داوطلبان مقطع کارشناسی 22 سال تمام می‌باشد.
- پذیرفته شدگان این دانشگاه میتوانند با سپردن تعهد، خدمت دوران سربازی را در وزارت اطلاعات طی کنند.
- دانشجویان در طول دوره تحصیل، از کمک هزینه برخوردار می‌باشند و پس از فارغ‌التحصیلی، در وزارت اطلاعات استخدام خواهند شد.
- دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی برای دانشجویان مجرد واجد شرایط، خوابگاه تهیه می‌نماید.
- تحصیل در این دانشگاه تمام وقت، به صورت شبانه‌روزی و با بهره‌گیری از امکانات بسیار مناسب خواهد بود.
- دانشجویان مقطع کارشناسی در طول مدت تحصیل ملزم به فراگیری یکی از زبانهای زنده دنیا و امور فوق برنامه می‌باشند.
- در صورتی که پذیرفته شدگان از تحصیل انصراف دهند باید خسارت مالی ناشی از گزینش و تحصیل را پرداخت نمایند.
- به دانشجویان پس از اتمام مدت تحصیل و انجام تعهدات، گواهینامه فارغ التحصیلی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء می‌گردد.

حداقل مدرک تحصیلی برای استخدام در سپاه چیست؟

مدرک تحصیلی مورد نیاز سپاه بر اساس محل خدمت و نوع کار از دیپلم تا فوق دکترا متغیر است، ولی حداقل گواهی پایان دوره ابتدایی و پایان دوره تکمیلی نهضت سوادآموزی لازم خواهد بود. البته برای افرادی که دارای گواهی پایان دوره ابتدایی هستند، تعهد 5 سال خدمت نظامی یا 6 سال خدمت کارمندی الزامی است.

شرایط استخدام خانم‌ها در سپاه چگونه است؟

سپاه برای مشاغلی که مستلزم به‌کارگیری زنان باشد، از میان بانوان متقاضی استخدام می‌نماید. شرایط عمومی که برای استخدام سپاه در نظر گرفته شده است، برای خانم‌ها و آقایان یکسان می‌باشد. البته محل خدمت زنان حتی‌الامکان تابع شرایط‌ خدمت همسران آنان خواهد بود.

بیشتر بخوانید - استخدام ارتش در سال 1400

هم چنین استخدام بانوان در صورت نیاز به پلیس خانم در دانشگاه افسری بانوان امکان‌پذیر خواهد بود.  تمامی دروس آموزشی در استخدام سپاه و جذب نیروی انتظامی خانم، برای بانوان و آقایان مشترک بوده و تنها تفاوت در بخش هایی متناسب با توانایی بانوان و نیز ماموریت‌های آنان می باشد. بانوان باید توانایی جسمی متناسب با ماموریت خود در سپاه داشته باشند.

شرایط سنی استخدام در سپاه به چه صورتی است؟

رده سنی مورد پذیرش سپاه 16 تا 40 سال می‌باشد، ولی کارمندان پیمانی و نیروهای بسیجی ویژه از شرط حداکثر سن معاف بوده و محصلین هم از شرط حداقل سنی مستثنی خواهند بود.

آیا حین خدمت سربازی می‌توان برای استخدام در سپاه اقدام کرد؟

بله در این مورد هیچ مشکلی وجود  ندارد و می‌توان برای استخدام در این نهاد اقدام کرد.

آیا در زمان تحصیلی می‌توان برای استخدام در سپاه اقدام کرد؟

بله در صورتی که فرد داوطلب غیبت سربازی نداشته باشد می‌تواند با دریافت فرم اشتغال به تحصیل از دانشگاه جهت استخدام در سپاه اقدام نماید.

شرایط استخدام سپاه پاسداران برای سال 1400 چیست؟

از جمله شرایط استخدام سپاه پاسداران در سال 1400عبارت است از گزینش افراد واجد صلاحیت برای انجام خدمت موظف در یکی از مشاغل پیش‌بینی شده در قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی. مشاغل سپاه، ستاد کل و وزارت از نظر ماهیت شغل، به سه گروه تقسیم می‌شوند، شغل نظامی، شغل کارمندی و شغل مشترک.

1. مشاغل فرماندهی، مدیریت‌های سطوح بالای سپاه و سایر مشاغلی که نیاز به دانش و مهارت نظامی داشته یا در ارتباط مستقیم با‌مأموریتهای نظامی سپاه باشند از مشاغل نظامی محسوب می‌شوند.

2. غیر از مشاغل موضوع تبصره 1 این ماده، مدیریت سایر رده‌های سپاه و سایر مشاغلی که با پشتیبانی‌های مستقیم و نیز غیر مستقیم‌مأموریتهای نظامی سپاه ارتباط دارند از مشاغل مشترک می‌باشند.

3. مشاغل نظامی، کارمندی و مشترک با رعایت مفاد این قانون در جداول سازمان مشخص می‌شود.

آیا سپاه پاسداران در سال 1400 استخدام دارد؟

هنوز هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر استخدام نیرو در بخش های مختلف این نهاد اعلام نشده است.

اولویت‌های استخدامی سپاه پاسدارن چیست؟

در این نهاد برخی اولویت‌های استخدامی وجود دارد که به شرح زیر می‌باشد:
- استخدام پرسنل کادر ثابت، مشروط به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
- برای مشاغل کارمندی در شرایط مساوی شرایط استخدام سپاه پاسداران، ایثارگران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و خانواده درجه یک آنان در اولویت‌می‌باشند.
- استخدام پرسنل مذکور در این ماده منوط به تأیید صلاحیت آنان توسط هیأت مرکزی گزینش سپاه است که پس از ارزیابی در طول دوره‌آموزش اولیه صورت می‌گیرد و در صورت لزوم هیأت مرکزی گزینش می‌تواند این اختیار را به هسته‌های گزینش تفویض نماید.

شرایط استخدام در سپاه قدس

یکی از نهادهای فعال زیر نظر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپاه قدس است که متقاضیان زیادی جهت استخدام دارد. سپاه قدس نیروی برون مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که تا سال گذشته تحت فرماندهی شهید قاسم سلیمانی اداره می شد و از زمان شهادت ایشان تا کنون این مسئولیت بر عهده سردار اسماعیل قاآنی سپرده شده است.
استخدام در این نیرو بستگی به شرایطی دارد که سپاه قدس در زمان استخدام اعلام می کند، اما شرایط عمومی  استخدام در این نهاد همان شرایط عمومی استخدام در سپاه پاسداران است.

استخدام در نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب

یکی از بخش های بسیار مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  نیروی هوافضای این نهاد است. معمولا استخدام در نیروی هوافضا سپاه در یکی از مناصب و رده های شغلی زیر انجام می شود:
- افسر دانش آموخته
افسر دانش آموخته به افرادی گفته می شود که مدرک تحصیلی کاردانی به بالا در رشته های مورد نیاز سازمان هوا فضا را داشته باشد.

بیشتر بخوانید - شرایط ثبت نام دانشگاه‌های افسری ارتش

- افسر محصل
افسر محصل افرادی هستند که مدرک پیش دانشگاهی خود را در رشته‌های علوم تجربی و ریاضی و فیزیک کسب کرده باشند.
شرایط استخدام افسر دانش آموخته
افسران دانش آموخته با یکی در یکی از رشته های مورد نیاز نیری هوافضا سپاه پاسداران فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های معتبر باشند. شرایط پذیرش افسر دانش آموخته به شرح ذیل می باشد.
- دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی به بالا در رشته های مورد نیاز
- حداکثر سن 26 سال برای مقاطع کارشناسی
- افراد دارای شرایط خاص را تا 28 سال نیز پذیرش می کنند.
- دانش آموختگی در دانشگاه‌های آزاد و دولتی
- شرط معدل 15 برای دانشگاه دولتی و 16 برای دانشگاه آزاد

استخدام افسر محصل در نیروی هوافضا

نیروهای جوان که در این سازمان تحت عنوان افسر محصل به کار گرفته می شوند بایستی واجد شرایط اختصاصی زیر باشند.
- فارغ التحصیل پایه دوازدهم و یا اشتغال به تحصیل در این مقطع در رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی
- حداکثر سن 21 سال
- حداقل معدل 16 و میانگین نمرات تخصصی بالای 15
- دارا بودن مدت سکونت حداقل 5 سال در تهران
- سلامت جسمی کامل نداشتن ضعف بینایی شنوایی سلامت دهان و دندان و تناسب قد و وزن
- حداقل قد 170 سانتیمتر و حداکثر 190 سانتی متر حداکثر وزن 80 کیلوگرم

دو نکته مهم در این زمینه وجود دارد

1. برای استخدام در نیروی هوافضا سپاه در شرایط مساوی اولویت با افراد دارای سابقه بسیجی و یا خانواده های شاهد می باشد.
2. استخدام پرسنل منوط به تایید صلاحیت توسط هیات مرکزی گزینش و پس از پایان دوره آموزش می باشد.

چه رشته هایی در نیروی هوافضای سپاه پاسداران استخدام می شوند؟

متقاضیان استخدام به عنوان افسر دانش آموخته می بایست در یکی از رشته ها و مقاطع زیر فارغ التحصیل شده باشد.
- کاردانی: برق (کلیه رشته ها)، رایانه (کلیه رشته ها)، مکانیک (کلیه رشته ها)
- کارشناسی: برق (کلیه رشته ها)، رایانه (کلیه رشته ها)، هوا فضا، صنایع، تعمیر و نگهداری هواپیما، مدیریت صنعتی، جغرافیا ، بهداشت محیط زیست، پرستاری، فیزیک
- کارشناسی ارشد: در (کلیه رشته ها)، رایانه (نرم افزار – هوش مصنوعی)، مکانیک (کلیه رشته ها)، عمران ( سنجش از راه دور)
- دکتری: عمران ( سنجش از دور – فتو گرامتری )، برق ( مخابرات – سیستم )، کامپیوتر (هوش مصنوعی)
شرایط استخدام در نیروی دریایی سپاه پاسداران
نیروی دریایی سپاه پاسداران نیز بسته به نیاز خود در تامین نیروی انسانی در دو رده شغلی درجه داری و افسری اقدام به استخدام افراد واجد شرایط می نماید. عموما شرایط استخدام در این نیرو به شرح زیر است:

شرایط استخدام در رده شغلی درجه داری سپاه :

1- حداقل قد165 و داشتن تناسب اندام
2- حداقل معدل14
3- حداقل سن17وحداکثر23سال
4- داشتن حداقل 1سال عضویت فعال بسیج.
رشته های موردنیاز(ریاضی -تجربی-انسانی-فنی-کاردانش)

شرایط استخدام رده شغلی افسری

1. داشتن مدرک تحصیلی کاردانی-کارشناسی دررشته های(مدیریت-حقوق-علوم سیاسی-علوم اجتماعی-تربیت بدنی-مکانیک-برق- شیمی-بیوشیمی-ریاضی-جغرافی سیاسی)
2. حداکثرسن جهت کاردانی 26 سال - کارشناسی28 سال
3. رسته های استخدامی موشکی -ناوبری - اطلاعات - مکانیک - جنگهای نوین - اداری

جمع‌بندی نهایی

شرایط استخدام در سپاه بر اساس قوانین و مقررات سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران بوده و به دو طریق جذب افراد با مدرک تحصیلی مورد نیاز در تمامی مقاطع و جذب افراد با تخصص و مهارت‌های مورد نیاز سپاه صورت می‌گیرد. همچنین سپاه در صورت نیاز به پرسنل خانم از میان بانوان واجد شرایط نیز نیرو جذب خواهد کرد.

گزینش افراد توسط هیئت مرکزی گزینش انجام شده و در صورت عدم تایید، امکان جذب و استخدام متقاضی مربوطه وجود نخواهد داشت. متقاضیان باید شرایط عمومی و اختصاصی مورد نظر سپاه پاسداران را داشته و سپس در گزینش پذیرفته شوند و با توجه به قوانین مربوطه و گذراندن دوره‌های آموزشی، به استخدام سپاه در آیند.

اطلاعات تماس

  • اعتبار خبر تا تاریخ : 27 دی 1402
  • موقعیت : سراسری , سراسر کشور

پیش نیازهای شغلی

  • پیش نیازهای شغلی : ندارد
  • وضعیت تاهل : مهم نیست
  • حقوق ماهانه : توافقی
  • تحصیلات : -

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

محمد سلام کن کارت بسیجی فعال دارم وحتی پلیس افتخاری و دارای دیپلم مکانیک فنی حرفه ای هستم ولی یه مشکلی که دارم روی دستم جای بخیه هست میخواستم ببینم سپاه با این شرایط میگیره یا نه با تشکر 14 اردیبهشت 1400
ایوب شکریسلام رشته جغرافیا گرایش آمایش سرزمین میشه ثبت نام کرد؟ 14 اردیبهشت 1400
با سلام بنده 19 سالمه فارغ التحصیل تجربی هستم تمام شرایط رو دارم ثبت نام کردم خواستم بدونم زمان دقیق ازمون ورودی دانشگاه امام حسین کی هست؟؟ با تشکر فراوان 09 اردیبهشت 1400
دوستسلام من فوق لیسانس دارم و ۲۷ سالمه و زن هستم از اذربایجان شرقی میتونم تو سپاه مشغول به کار شم؟ اصلا سپاه امسال نیروی زن جذب میکنه؟؟؟ 09 اردیبهشت 1400
مهدی رشیدی نودهبا عرض سلام علاقه دارم در سپاه مشغول بکار شوم و فعالیت کنم از کجا شروع کنم و چطور نمیدونم راهنمایی کنید 03 اردیبهشت 1400
عسکریسلام من کلاس 11 هستم و این 2 سال دبیرستان همیشه شاگرد اول بودم با معدل 18 و نیم اما بسیج نرفتم تا حالا ولی نمازم میخونم و روزه هم میگیرم همه شرایطشو هم دارم میشه جوابمو بدید و بگید کی آگهی جدید واسه سال 1400 میاد؟ ممنون 27 فروردین 1400
مهدیتوضيحات كامل داخل متن امده بايد يكي از اون شرايط و داشته باشيد ، در ضمن سپاه هميشه اطلاعيه هاي جديد براي استخدام داره ، بهتره هميشه پيگير استخدام نيرو باشيد 20 فروردین 1400
محمد مهدی سلام من خیلی دوست دارم در سپاه کار کنم چیکار کنم که برم توی سپاه 20 فروردین 1400
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز