جاب یابی سایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

سه شنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۵:۳۰ ب.ظ درباره ما تماس با ما

جاب یابیسایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

شرایط استخدام نگهبان بانک در سال ۱۴۰۱ (حقوق نگهبانی)

با استفاده از این لینک میتوانید درخواست بررسی رزومه خود را جهت پذیرش این شغل ، به کارفرمای مربوطه ارسال نمایید.

تاریخ آخرین بروزرسانی : 2 خرداد

شرایط استخدام نگهبان در بانک‌‌های خصوصی و دولتی

آنچه در این مطلب می‌خوانید، شرایط عمومی و اختصاصی حقوق و استخدام نگهبان در بانک‌های دولتی و خصوصی به همراه مزایا و معایب استخدام در بانک

با تحقیقی کوتاه متوجه میشیم که استخدام در بانک می‌تواند آرزوی هر جوینده کاری باشد. اگرچه مشاغلی که در بانک وجود دارد از نگهبان و حراست تا رده‌های مدیریتی متفاوت است اما هرکدام از این مشاغل متقاضیان بسیاری دارد.

استخدام جدید نگهبان بانک

همانطور که اشاره کردیم استخدام نگهبان در بانک از جمله مشاغلی است که متقاضیان زیادی دارد چراکه برای احراز این شغل داشتن مدرک دیپلم کفایت می‌کند و چه کاری می‌تواند برای یک دیپلمه جویای کار بهتر از مشغول شدن در یک شغل رسمی در بانک باشد.

در حالت کلی برای "استخدام در بانک" نیاز است که متقاضی آزمون استخدامی را با موفقیت پشت سر بگذارد، هیچ فرقی نمی‌کند شما متقاضی کدامیک از عناوین شغلی در بانک هستید، در هر صورت احراز شرایط عمومی و اختصاصی برای شرکت در آزمون الزامی است، ضمن این که بعد از پشت سر گذاشتن آزمون با موفقیت باید در مصاحبه شغلی و دیگر مراحل نیز مورد تأیید واقع شوید.

بیشتر بخوانید - شرایط استخدام بانک برای خانم ها

برای شغل نگهبانی بانک عموما متقاضیان مرد هستند. ضمن این که استخدام در این عنوان شغلی با مدرک دیپلم امکان‌پذیر است اما تنها دارندگان مدرک دیپلم رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی امکان شرکت در آزمون برای احراز این شغل را دارند.

شرایط عمومی استخدام نگهبان بانک

برای این که در شغل نگهبانی در بانک مشغول به کار شوید باید شرایط عمومی ذیل را داشته باشید:
- تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی
- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور
- تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک
-عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان
- نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر
- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم (غیرپزشکی).

شرایط استخدام نگهبان بانک

شرایط اختصاصی استخدام نگهبان در بانک

- حداقل مدرک دیپلم
- حداکثر سن ۲۵ سال
- حداقل قد ۱۷۵
- دید ۱۰/۱۰ هر دو چشم
- آمادگی جسمانی بالا

لازم به ذکر است که گاهی بانک‌ها و موسسات مالی خصوصی نیز اقدام به استخدام نگهبان بانک از موسسات حفاظتی می‌کنند. در این صورت قرارداد نگهبانان بانک با موسسات حافظتی بسته می‌شود و به صورت مأموریتی در بانک خدمت می‌کنند. این موسسات عموما زیر نظر پلیس پیشگیری نیروی انتظامی فعالیت می‌کنند.

بیشتر بخوانید - بهترین رشته برای استخدام بانک

البته باید این نکته مهم را نیز یادآور شویم که استخدام در سمت نگهبانی بانک خطرات و مسئولیت‌های زیادی را به همراه دارد که باید به آن‌ها نیز توجه داشته باشید. در هر صورت شما به عنوان نگهبان بانک وظیفه محافظت از بانک و مشتریان را برعهده دارید و این مسئولیت کمی نیست.

حقوق نگهبان بانک

شغل نگهبانی از جمله مشاغل بسیار حساس هست و حفاظت از بانک‌ها را به هرکسی نمی‌سپارند، افرادی که مستقیم توسط بانک‌ها استخدام می‌شوند دارای حقوق و مزایای مناسبی هستند اما همانطور که در بالا اشاره شد برخی از بانک‌ها اقدام به استخدام نگهبان از موسسات حفاظتی می‌کنند، بنابراین حقوق و مزایای کارکنان شرکت‌های محافظتی همانند سایر مشاغل هر ساله توسط وزارت کار تعیین می‌شود که چنگی به دل نمی‌زند. در برخی از قراردادها بصورت روزانه  و براساس روزهای کاری پرداخت می‌شود

حقوق نگهبان بانک

شرایط عمومی استخدام در بانک

شرایط عمومی استخدام در بانک‌ها معمولا میان مردان و زنان مشترک است اما از جمله شرایط اختصاصی می‌توان به تعیین مدرک تحصیلی یا معدل اشاره کرد که در زمان انتشار آگهی استخدامی و متناسب با نیاز بانک‌ها مشخص می‌شود. داشتن مهارت‌هایی مثل تسلط به ICDL یا زبان‌های خارجه می‌تواند امتیازات ویژه‌ای برای اشتغال در بانک محسوب شود.

بیشتر بخوانید - مدرک تحصیلی برای استخدام در بانک‌

-عدم سوء پیشینه کیفری
- دارا بودن تابعیت ایرانی و التزام به قوانین جمهوری اسلامی ایران
- اعتقاد به ادیان رسمی کشور
- برخورداری از روابط عمومی مناسب و روحیه مشتری مداریدارا بودن روحیه مشارکت و انجام کار گروهی
- دارای حسن شهرت در طول دوران خدمت
- داشتن روحیه بازاریابی تهاجمی و روش‌های نوین بازارهای مالی با تکیه بر خلاقیت و نوآوری
- تسلط به مهارت‌هایICDL و خدمات بانکداری الکترونیکی
- آشنایی با زبان انگلیسی
- سلامت کامل جسم و روان وعدم اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان

بهترین رشته‌ها برای استخدام در بانک

اگر تا کنون آگهی استخدام بانک‌های مختلف خصوصی و دولتی را دیده باشید حتما می‌دانید که اکثر فارغ‌التحصیلان رشته بانکداری در اولویت استخدام قرار دارند. دلیل آن نیز مطالعه دروس مرتبط با حوزه بانکداری از جمله مدیریت شعب، اعتبارات، سرمایه‌گذاری، روابط عمومی و … در این رشته است. رشته مدیریت امور بانکی در سطح کارشناسی، ارشد و دکترا در دانشگاه‌ها ارائه می‌شود و دانشجویان می‌توانند تا مقطع دکترا در این رشته ادامه تحصیل دهند.

اگرچه در اکثر مواقع رشته‌های مورد نظر برای احراز مشاغل موجود در بانک در زمان انتشار اخبار استخدام بانک‌ها و با توجه به نیاز مجموعه مشخص می‌شود اما می‌توان گفت که برخی از رشته‌های مرتبط با این مشاغل از امکان استخدام بیشتری نسبت به سایرین بهره‌مند هستند. این رشته‌ها عبارتند از:

- رشته بانکداری یا مدیریت امور بانکی
- حسابداری یا حسابرسی
- مهندسی مالی
- علوم اقتصادی
- آمار
- ریاضی
- حقوق
- مهندسی کامپیوتر
- مهندسی آی تی

مزایای استخدام در بانک

- امنیت شغلی خواهید داشت.
- امکان ارتقای شغلی برای شما فراهم است. معمولا کار در بانک با تحویلداری آغاز شده و با ارتقای شغلی به سرپرست ارشد، معاونت و ریاست بانک می‌رسد.
- مزایا و تسهیلات ویژه دارید: تنوع تسهیلات پرداختی به کارمندان بانک در کنار نرخ سود پایین وعدم نیاز به ارایه وثیقه و تضمین‌های معمول قابل توجه است.

معایب استخدام در بانک

- این شغل دارای یک پروسه کاملا تکراری است و تنوع کاری وجود ندارد..
- اشتغال در بانک نیازمند تمرکز و دقت بسیار بالایی است چرا که هر روزه با اعداد و ارقام زیادی در ارتباط خواهید بود.
- در شغل بانکداری همیشه حق با مشتری است، بنابراین باید صبور و با متانت باشید و نیاز است که با مباحث روانشناسی و کنترل خشم کاملا آشنایی داشته باشید.
- فشار کاری بالا و استرس زیاد از جمله مواردی است که در این شغل با آن روبه رو خواهید بود. ضمن این که مسئولیت کاری بالایی نیز دارد و امکان مواجهه با اشتباهات بانکی، کلاهبرداری، جعل و کسری موجودی نیز همواره وجود دارد.

نکته پایانی:

متقاضیان محترم استخدام در بانک لطفا توجه داشته باشید شرایط استخدام نگهبان در بانک‌های دولتی پست بانک ایران، بانک ملی، صادرات، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، سپه، تجارت، توسعه تعاون و بانک مسکن تفاوتن اندکی به شرایط استخدام نگهبان در بانک های خصوصی سینا، مهر ایران، سامان، کارآفرین، اقتصاد نوین، گردشگری، پارسیان، پاسارگاد، رفاه کارگران، دی و بانک شهر دارد. اگر مایل هستید شرایط استخدام بانک‌های دولتی و خصوصی را به صورت اختصاصی مطالعه کنید لطفا از لینک زیر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید - شرایط استخدام در بانک‌های دولتی و خصوصی

چگونه نگهبان بانک شویم؟

اگر می‌خواهید در شغل نگهبانی در بانک مشغول به کار شوید باید شرایط عمومی استخدام را داشته باشید، با مراجعه به متن مقاله میتوانید شرایط عمومی استخدام نگهبان در بانک را مطالعه کنید.

چکونه به آگهی‌های استخدامی نگهبان در بانک‌ها دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به آخرین اخبار و آگهی‌های استخدامی نگهبان در بانک کافیست در سایت جاب یابی ثبت نام کنید.

  • موقعیت سراسری , سراسر کشور
  • حقوق توافقی
  • مدرک تحصیلی تمام مقاطع تحصیلی

اطلاعات تماس

  • تلفن / همراه -
  • واتساپ -
  • تلگرام -

ایمیل - - -

وضعیت تاهل مهم نیست

این خبر/آگهی تا تاریخ 16 اسفند 1405 اعتبار دارد.

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

هادی حسن نیاسماکوشسلام خسته نباشید دارم خدمت کلیه کارکنان سایت جاب یابی هادی حسن نیا ء سماکوش از استان مازندران شهرستان بابل هستم من در یک شرکت تولیدی سیفون زیر لگنی شهرک صنعتی به عنوان نگهبان شرکت به صورت سیستم 12 ساعت کار و 24 ساعت استراحت مشغول کار هستم ضمن همکاری از سایت شما می خواهم یک کار پاره وقت یا کار را به منزل خودم انجام بدهم
11 بهمن 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمدرضا کوهکن سلام و عرض ادب محمدرضا کوهکن هستم متولد ۱۳۷۴ قد ۱۸۶ ساکن تهران خدمت سربازی رفته ام و جویای کار هستم با تشکر 09304504344
29 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
رحیم علیپورسلام من رحیم علیپور هستم از استان کرمان خدمت رفتم و سابقه دارم تو نظام سپاه مرزبان بودم نگهبانی میتونی بگیرم و دنبال کار دولتی میگردم حراست باشه
25 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدی خدادادیسلام مهدی خدادادی ازقم هستم دنبال کار برا حراست تو اداره دولتی هستم مدرکم هم دیپلم هست متاهل هستم سابقه حراست هم دارم ۰۹۱۹۱۴۷۹۶۶۷
04 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
رضاجهاندیدهبرای قسمت آبدارچی یانگهبانی بانک
01 دی 2022 پاسخ به این دیدگاه
اینایی که گفتی مال کدوم کشوره.!؟من هفت سال هست که نگهبان هستم نصف حقوق اداره کار و دادن. حق اولاد و بن مزایای دیگه هم ندارم. قرارداد و بیمه هم نیستم. هفت سال رو به همین ترتیب به امید اینده ی بهتر گذروندم. هیچ نهادی مسولیت ما رو بعهده نگرفته.کار من با سلاح، جان من در خطر، عمر من در هدر.
04 آذر 2022 پاسخ به این دیدگاه
جوادحقیریسلام ادب‌. دارای کارت پایان خدمت هستم و بسیجی فعال. ساکن مشهد الرضا. 09010199220 بنده بدون هیچ نقصی دربدن میتوانم حراست بانک باشم. باتشکر
25 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام من امیر امیدی منش 25سالمه خدمت رفتم 09911767242
23 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
حسین محمدی باسلام و عرض ادب خدمت شما بنده ساکن بیرجند متولد 1368هستم دارایه گواهینامه پایه یک ومتاهل هستم 2فرزند دارم مدرک تحصیلم دیپلم هستش الان جویا کار هستم ممنون میشم درخواست من رو برا کار درخواست نادیده نگیرید شماره تماس 09158640511
21 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلمان پاراسییبا سلام و‌عرض ادب خدمت شما بزگوار بنده ساکن بیرجند هستم متولد ۱۳۸۱خدمت سربازی هم رفتم و‌الانم خیلی ب این شغل علاقه دارم
12 آبان 2022 پاسخ به این دیدگاه
ابوالفضل کاظمیباسلام خسته نباشید بند ساکن مشهد متولد 1380 بسیار منظم و مرتب جویای کار در حراست بانک هستم
18 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
: داداش کار حراست داخل بانک فقط عمر تلف کردنه.من 7سال تو بانک بودم فقط جوونی مون رفت
مهدی گلگونبنده ساکن شهرستان رباط کریم.دارای مدرک دیپلم ۸ سال سابقه در سپاه پاسداران. کارت پایان خدمت.متاهل و دارای یک فرزند.۰۹۳۷۷۸۹۹۳۰۳
11 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمد نصیری با سلام بنده محمد نصیری هستم متولد ۱۳۷۷ ساکن خوزستان . مجرد . قد ۱۸۰ . وزن ۱۱۰ . ورزشکار حرفه ای پاورلیفتینگ. سابقه کار ۸ سال .دارای پایان خدمت مقدس سربازی. دارای کارت عضویت فعال سپاه و بسیج و تقاضای استخدامی حراست بانک را دارم .
29 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
حامدمرشدیباسلام بنده متاهل متولد 1360 شهر تهران دارای 3فرزند ومستاجرهستم و 5 سال سابقه کار در فروشگاه افق کوروش دارم مدرک تحصیلی دیپلم دنبال کار برای حراست یا نگهبان بانک هستم فردی منظم و خوش اخلاق در کار هستم شماره تلفن 09192479001
29 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمد علی زارعینسلام من همه چیزم درسته فقط معافیت پزشکی دارم قبول میکنین تهران هستم
28 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
مجید نورانفر با سلام بنده متاهل متولد 1362 شهر تبریز دارای دو فرزند ودو سال سابقه کار در حراست را دارم میخواهم در قسمت حراست بانک کار کنم هر بانکی باشه ودر کار محوله خود بسیار توانمد هستم تا کارم را به نحو احسنت انجام بدم ممنون میشم اگه دسته بندرو هم بگیرین یا حق
03 شهریور 2022 پاسخ به این دیدگاه
سید مرتضی حسینیبازنسشته وزارت دفاع از مازنداران خیلی دنبال کار بودم ولی شغلی مناسب نتوانستم پیدا کنم شرایط بسیار بدی داریم دارای دو فرزند و خانه اجارهای ممنون اگر برای کار جدید راهنمای کنید خیلی شرایط سختی داریم اگر خواستید برای تحقیق آدرس می فرستم برای سر کشی دست این خانواده سادات را بگیرید ممنون
29 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
عباسعلی فرهمندباسلام.بنده متاهل دارای یک فرزند.مدرک تحصیلی دیپلم.دارنده کمربندمشکی دفاع شخصی.مشکی کیک بوکسینگ ودارنده مقام اول مسابقات.دارای سابقه کاروبیمه.علاقه بسیاردارم درحراست وانتظامات بانکها(فرق نداره کدوم بانک)مشغول بکارشوم.ممنونم ازتون.یاحق
25 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
احسان پرتونباسلام بنده متاهل دارای یک فرزند دارای مدرک دیپلم دوست دارم در قسمت حراست ونگهبانی بانک ملی یا کشاورزی مشغول به کار شوم
10 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
سیدابراهیم حسینیبا سلام من سیدابراهیم حسینی هستم از استان گلستان شهر ستان گالیکش متولد 1369دارای کارشناسی کشاورزی دارای کارت پایان خدمت و متاهل هستم و بیکار و آماد همکاری در هر زمینه کاری هستم با تشکر
29 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
ابوالفضل میخوام وارد استخدامی بانک بشم لطفا هرکاری میکنم نمیشه
03 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
رضا عبادیسلام من ۱۲ سال پشتیبان بانک بودم درحال حاضر میخواهم شغل مورد علاقه ام یعنی نگهبانی و حفاظت را در کسب و کار خود قرار بدهم با تشکر
23 خرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
افشینسلام دیدگاه من حفاظت و همچنین کسب کار
27 اردیبهشت 2022 پاسخ به این دیدگاه
فرزاد : سلام فرزادخادمی‌هستم ازسال‌۱۳۸۸ تا سال ۱۳۹۹ نگهبان بانک بودم به‌صورت‌روزمزد زیرنظرشرکت بودم‌قراردادمون‌که‌تموم‌شد‌گفتن‌نیرو‌نمی خوایم‌بعداز‌۱۱‌سال گفتن نیرونمیخایم برید به سلامت خودمون خبرتون میدیم‌ازسال‌۹۹‌تا الان هرجاهم‌زنگ میزنیم‌کسی هم‌درست‌جوابمون‌رانمیده
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز

بستن پنجره

برای پیشنهاد دادن رزومه خود ، ابتدا میبایست وارد سایت شوید.
چنانه پیشتر حساب کاربری خود را در جاب یابی افتتاح کرده اید ، میتوانید از طریق لینک پایین ، وارد حساب خود شوید.
اگر عضو سایت نیستید ، از لینک ثبت نام ، اقدام به نام نویسی و ساخت حساب کاربری کرده و اولین رزومه خود را به ثبت برسانید.