جاب‌یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱:۴۷ ب.ظ درباره ما تماس با ما

جاب یابی

منابع و مواد آزمون استخدامی بانک صادرات 1400

با استفاده از لینک بالا میتوانید درخواست بررسی رزومه خود را جهت پذیرش این شغل ، به کارفرمای مربوطه ارسال نمایید.
برای ارسال رزومه خود به این کارفرما ، حتما میبایست به عنوان کارجو در سایت ثبت نام کرده باشید و حداقل یک رزومه فعال به ثبت رسانده باشید. رزومه شما توسط کارفرما بررسی شده و نتیجه به شما اعلام میشود.

منابع و مواد آزمون استخدامی بانک صادرات در سال 1400

منابع آزمون "استخدام بانک صادرات" بانک صادرات به استثنای سال 98 از جمله بانک‌هایی در کشور محسوب می‌شود که در سال‌های اخیر اقدام به استخدام نیروی مورد نیاز خود از طریق آزمون استخدامی کرده است، حتما اطلاع دارید استخدام و پذیرش متقاضیان واجد شرایط برای استخدام در بانک‌ها از طریق آزمون‌های استخدامی و مصاحبه حضوری انجام می‌شود. به همین جهت آشنایی واجدین شرایط با منابع آزمون کتبی و مواد امتحانی می‌تواند تا حد زیادی خیال داوطلبان را برای موفقیت در گام اول آسوده کند.

منابع و مواد آزمون استخدامی بانک صادرات

پس از موفقیت در آزمون استخدامی پذیرفته شدگان محترم می‌بایست در مصاحبه حضوری نیز حضور پیدا کرده و با دیگر متقاضیان به رقابت بپردازند.

اطلاعات عمومی از جمله مواد آزمون استخدامی بانک صادرات به شمار می‌رود که شامل سوالاتی در زمینه‌های اقتصادی ، مالی ، اجتماعی ، مدیریت و حقوق می باشد.

مواد آزمون استخدامی بانک صادرات

همان‌طور که می‌دانید استخدام و جذب نیروی جدید در اکثر نهادها و مراکز دولتی و خصوصی از جمله بانک‌ها مضاف بر کسب حدنصاب نمره در آزمون ورودی ، مشروط به قبولی در مصاحبه نیز می‌باشد. بنابراین برای ورود به مرحله مصاحبه لازم است ابتدا با موفقیت از سد آزمون کتبی عبور کنید.

26 بهمن ماه سال 97آخرین دوره از آزمون استخدامی بانک صادرات برگزار شد و پس از آن این بانک اقدامی در راستای جذب نیروی جدید و استخدام انجام نداده و هیچ اطلاعیه‌ای نیز در رابطه با آن منتشر نکرده است.

مواد امتحانی موجود در جدول زیر مطابق با مندرجات آخرین دستورالعمل این بانک برای استخدام افراد واجد شرایط گردآوری شده است.

مواد آزمون مباحث تعداد سوالات
مهارت های ICDL کلیدهای ترکیبی و میانبر word ، powerpoint ، excel ، access ، ویندوز ، ایمیل ، شبکه ، اینترنت 20
ریاضی و آمار نامعادله ها ، توابع ، شاخص ها ، لگاریتم ، ریشه یابی معادلات ، مساحت ها ، حل مسائل جبری و کسری ، دنباله و تصاعد ، معادله خط ، حد و پیوستگی ، رگرسیون ، آمار ، انتگرال ، احتمال ، مجموعه ها 20
زبان انگلیسی گرامر ، معنی لغات ، درک مطلب 20
هوش حل مسئله توسط اشکال تجسمی ، حل مسائل کیفی و جبری ، استدلال و درک مطلب 20
اطلاعات عمومی مباحث مالی ، اقتصادی ، اجتماعی ، حقوق و مدیریت 40

مواد آزمون استخدامی بانک صادرات

در این بخش از مطلب قصد داریم به معرفی منابع مناسب برای آمادگی شما عزیزان جهت حضور در آزمون استخدامی بانک صادرات بپردازیم. برای پاسخ به سوالات دروس ریاضی و زبان انگلیسی ، عموما کتاب‌های دوره دبیرستان توصیه می شود که قطعا با اختصاص مدت زمان مطلوبی می توانید به راحتی به این سوالات پاسخ دهید.

برای سایر مواد آزمون نیز کتاب‌هایی را معرفی کرده‌ایم که قطعا مطالعه آن‌ها می‌تواند شما را در مسیر دستیابی به نتیجه دلخواه یاری نماید. توجه داشته باشید که منابع مندرج در جدول زیر صرفا بر اساس مواد آخرین آزمون استخدامی بانک صادرات ارائه شده اند و اگر این بانک در آزمون جدید خود تصمیم به طرح سوالات اختصاصی بگیرد ، لازم است علاوه بر منابع معرفی شده ، مطالعه کتب و جزوات دانشگاهی متناسب با رشته تحصیلی و عنوان شغلی مورد نظر را نیز در دستور کار خود قرار دهید.

مواد امتحانی موجود در جدول زیر مطابق با آخرین دستورالعمل بانک صادرات برای استخدام متقاضیان جمع‌آوری شده است.

مواد امتحانی منابع
مهارت های ICDL کتاب های آقای کاظم زرین ، کتاب کامپیوتر ICDL درجه 1 و 2 ، تمرین های عملی با کامپیوتر
ریاضی و آمار ریاضیات دوره دبیرستان ، ریاضی و آمار آمادگی آزمون های استخدامی انتشارات امید انقلاب ، ریاضیات مدرسان شریف
زبان انگلیسی کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی ، زبان انگلیسی راهنمایی تا پیش دانشگاهی ، کتاب tick eight گاج ، کتاب لغت دبیرستان لقمه انتشارات مهر و ماه
هوش سوالات هوش آزمون دکتری ، کتاب استعداد تحصیلی مدرسان شریف و یا دکتر مسیح خواه
اطلاعات عمومی (مباحث مالی ، اقتصادی ، اجتماعی ، حقوق و مدیریت) کتاب استخدامی بانک ها از مریم ساریخانی ، کتاب بانکداری از جمشید واحدی ، استخدامی بانک از مهندس میثم رستگارپور ، درسنامه علوم بانکی از علی اصغر علیزاده ، آزمون های استخدامی بانک ها از شاپور درویشی ، کتاب بانکداری داخلی 2 از مسعود جعفری ، آزمون های جامع استخدامی بانک ها از خدیجه پور معین ، سوالات آزمون های استخدامی ادارات دولتی و بانک ها از جمشید واحدی ، درسنامه علوم بانکی – انتشارات سمت ، مدیریت امور بانکی و کتاب بانکداری داخلی 1 از محمد بهمند و محمود بهمنی

آزمون‌های استخدامی بانک صادرات

آزمون‌های  استخدامی بانک صادرات در بازه‌های زمانی متفاوتی انجام می‌شود و داوطلبان واجد شرایط استخدام می‌توانند در مدت زمانی که از سوی بانک اعلام می‌گردد ، نسبت به ثبت نام خود در سایت استخدام بانک صادرات اقدام نمایند. این دسته از متقاضیان نیز با شناخت و مطالعه منابع آزمون استخدامی بانک صادرات می‌توانند خود را برای شرکت در این رقابت آماده کرده و گامی موثر در راستای تحقق اهداف خود بردارند.

کاربران عزیز سایت جاب یابی برای کسب اطلاعات تکمیلی درمورد استخدام بانک‌های کشور میتوانند روی عنوان روبرو کلیک نمایند. استخدام بانک‌ها در سال 1400

  • موقعیتسراسری , سراسر کشور
  • حقوقتوافقی
  • مدرک تحصیلیمهم نیست

اطلاعات تماس و پیش نیازها

  • تلفن / همراه-
  • واتساپ-
  • تلگرام-

ایمیل- - -

وضعیت تاهلمهم نیست

پیش نیازهای شغلیندارد

این خبر/آگهی تا تاریخ 1 شهریور 1405 اعتبار دارد.

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

برای این مطلب هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز

- کار اینترنتی در منزل با گوشی

 

- استخدام شرکت نفت عسلویه

 

استخدام مهماندار در ایرلان های خارجی

 

- شماره تلفن کار در منزل بسته بندی

 

بستن پنجره

برای پیشنهاد دادن رزومه خود ، ابتدا میبایست وارد سایت شوید.
چنانه پیشتر حساب کاربری خود را در جاب یابی افتتاح کرده اید ، میتوانید از طریق لینک پایین ، وارد حساب خود شوید.
اگر عضو سایت نیستید ، از لینک ثبت نام ، اقدام به نام نویسی و ساخت حساب کاربری کرده و اولین رزومه خود را به ثبت برسانید.