جاب‌یابی سایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰ ب.ظ درباره ما تماس با ما

جاب‌یابیسایت استخدام و کاریابی

شرایط استخدام منطقه ویژه پارس جنوبی (عسلویه) ۱۴۰۱

با استفاده از این لینک میتوانید درخواست بررسی رزومه خود را جهت پذیرش این شغل ، به کارفرمای مربوطه ارسال نمایید.

تاریخ آخرین بروزرسانی : 7 خرداد

هرآنچه در مورد شرایط استخدام و آزمون‌های استخدامی منطقه ویژه اقتصادی مجتمع گاز پارس جنوبی عسلویه باید بدانید

منطقه عملیاتی پارس جنوبی یکی از پتانسیل‌های عظیم ایجاد اشتغال در کشور محسوب می‌شود، بنابراین کارجویان بسیاری در سراسر کشور و به ویژه منطقه عسلویه، بوشهر و هرمزگان به دنبال یافتن فرصت شغلی مناسب خود در این بخش هستند. قبلا در مقاله‌ای به شرایط شرکت نفت در سال ۱۴۰۱ پرداخته شده است، در این صفحه به بررسی شرایط استخدام این بخش خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید - استخدام شرکت پتروشیمی کنگان ۱۴۰۱

استخدام مجتمع گاز پارس جنوبی در سال 1401

آشنایی با مجتمع نفت و گاز پارس جنوبی

شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، بزرگترین شرکت گازی ایرانی است، که به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت ملی گاز ایران، در زمینه تولید و بهره‌برداری از تأسیسات مستقر در خشکی (فازهای ۱ تا ۲۴) میدان گازی پارس جنوبی فعالیت می‌کند.
مجتمع گاز پارس جنوبی در سال ۱۳۷۷ تأسیس شد. این شرکت مسئولیت بهره‌برداری و پالایش میعانات گازی و گاز طبیعی تمامی فازهای میدان گازی پارس جنوبی را بر عهده دارد که به عنوان بزرگترین تامین کننده گاز طبیعی مصرف داخل و صادرات خارجی نیز می‌باشد.

بیشتر بخوانید - استخدام مهندس عمران در عسلویه

شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی همچنین مالکیت و مدیریت بر ۱۰پالایشگاه گازی، در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع در بندر عسلویه، استان بوشهر را نیز در اختیار دارد. پالایشگاه‌های گاز پارس جنوبی مجموعه‌ای از ۱۴ پالایشگاه گازی است که برای پالایش گاز طبیعی حاصل از میدان گازی پارس جنوبی به وجود آمده است. این پالایشگاه‌ها در اطراف شهرهای عسلویه، کنگان و تنبک واقع شده‌اند.

این مجموعه متشکل از ۲۴ فاز است که با عنوان طرح توسعه پارس جنوبی از سال ۱۳۷۶ خورشیدی (شروع به کار طرح توسعه فاز ۲ و ۳ آغاز شده است.

در سایت‌های ۱ و ۲ که در شهرستان‌های عسلویه و کنگان مشتمل بر ۲۴ فاز گازی است که فازهای ۱.۲، ۳.۴، ۵.۶، ۷.۸، ۹.۱۰، ۱۵.۱۶، ۱۷.۱۸، ۲۰ و فاز ۲۱ در سایت ۱ (عسلویه) و فازهای ۱۱.۱۲، ۱۳.۱۴، ۱۹.۲۲، ۲۳ و فاز ۲۴ در سایت ۲ (کنگان) قرار دارند.

استخدام شرکت گاز پارس جنوبی در سال 1401

شرایط استخدام در مجتمع گاز پارس جنوبی (منطقه ویژه اقتصادی)

شرایط استخدام در این بخش به دو گروه شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می‌شود، از آنجایی که مجتمع گاز جنوبی یک شرکت دولتی است شرایط استخدام عمومی آن مشابه با سایر نهادهای دولتی است که در ادامه به بررسی هریک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی استخدام

- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.
- ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام ویا یکی از ادیان رسمی کشور.
-عدم سوء پیشینه کیفری.
- داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمانی به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت.
- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان مرد.

بیشتر بخوانید - کار با جای خواب در عسلویه

با توجه به مصوبه هیات وزیران و بخش‌نامه‌های دولتی مبنی بر استخدام حداقل پنجاه درصد از نیروهای مورد نیاز وزارت نفت و شرکت‌های تابعه در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی، متولدین و افراد بومی استان بوشهر از اولویت استخدامی برخوردار هستند.

-عدم تعهد واشتغال به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمان‌ها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن وعدم استخدام پیمانی یا رسمی در شرکت‌های تابعه صنعت نفت (شرکت ملی نفت، گاز، پتروشیمی، پالایش و پخش وشرکت‌های فرعی).

- از کلیه پذیرفته‌شدگان نهایی تعهد نامه محضری مبنی بر خدمت در منطقه صورت مکتوب قبل از شروع به کار اخذ خواهد شد.

بیشتر بخوانید - شرایط استخدام پتروشیمی‌ عسلویه

شرایط اختصاصی استخدام

شرایط اختصاصی استخدام با توجه به نیاز مجموعه در زمان انتشار آگهی مشخص می‌شود، این شرایط عموما به بررسی شرایط سنی، شرط معدل، رشته‌های تحصیلی مورد نظر و مدارک تحصیلی می‌پردازد.

شرایط مدرک تحصیلی:

مدارک دانشگاهی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون‌های استخدامی است که از طریق آزمون‌های سراسری دانشگاه‌های دولتی یا آزاد اسلامی، موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و یا از لحاظ ارزش علمی، مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فنآوری/وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی / سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد. داوطلبان استخدام باید با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده درآزمون‌های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد.

استخدام فازهای پارس جنوبی عسلویه

- جذب و به‌کارگیری دانش آموختگان ممتاز دانشگاه‌ها: دانش آموختگان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر دانشگاه‌های دولتی و آزاد اسلامی متقاضی استخدام، در یکی از رشته‌های تحصیلی مورد نیاز چنانچه در تاریخ ثبت‌نام برای استخدام، از تاریخ فارغ‌التحصیلی آن‌ها بیش از سه سال نگذشته باشد بدون شرکت در آزمون علمی وارد بقیه مراحل استخدام می‌شوند.

محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی کجاست

محل خدمت کلیه افرادی که استخدام خواهند شد، صرفاً منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع در استان بوشهر-بندر عسلویه شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی به آدرس سایت www. spgc. ir بوده و بصورت دائم در منازل سازمانی پیش‌بینی شده در شهرستان جم سکونت خواهند یافت. ضمنا تا آماده شدن منازل مذکور و یاعدم واگذاری منازل سازمانی، به‌صورت طرح اقماری ۲ به ۱ (دو هفته کار و یک هفته استراحت) خواهد بود.

رشته‌های تحصیلی مورد نیاز برای استخدام در منطقه پارس جنوبی

رشته‌های مورد نیاز برای فعالیت در منطقه پارس جنوبی شامل انواع رشته‌های مهندسی و فنی است، رشته‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم از شانس بیشتری برای استخدام برخوردار هستند:

بیشتر بخوانید - رشته‌های مورد نیاز شرکت نفت

مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، حقوق، اقتصاد، بهداشت حرفه‌ای، روانشناسی صنعتی سازمانی، علوم اجتماعی، مدیریت، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مواد، کارشناسی ارشد، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، فیزیک، مهندسی ایمنی و بازرسی، حسابداری، مهندسی صنایع
مقاطع تحصیلی مورد نیاز در سه مقطع فوق دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد طبقه‌بندی می‌شود.

تفاوت‌های استخدام رسمی و پیمانکاری

استخدام رسمی در این منطقه اقتصادی به دو شکل صورت می‌گیرد. یا استخدامی رسمی دولت مثل استخدام در مجتمع گازی پارس جنوبی (SPGC) و یا استخدامی رسمی یک شرکت خصوصی مانند استخدام در پتروشیمی‌ها.

نیروهای رسمی دولت عموماً ۱۴-۱۴ هستند (۱۴ روز کار و ۱۴ روز استراحت). درحالی‌که نیروهای رسمی پتروشیمی‌ها اغلب ۱۴.۷ (۱۴ روز کار و ۷ روز استراحت) یا معادل آن مثلاً ۵.۱۰هستند. گفته می‌شود که شرکت‌های پتروشیمی حقوق بالاتری نسبت به پالایشگاه‌ها که در اختیار بخش دولتی است، پرداخت می‌کنند. بخشی از حقوق احتمالاً بالاتر پتروشیمی‌ها نسبت به پالایشگاه‌ها به دلیل سختی کار بیشتر، آلودگی بیشتر و اضافه‌کاری بیشتر است.

طبق قانون کار، یک کارگر باید ماهیانه حدود ۱۷۶ ساعت کار کند. اما از آنجا که کار ما اقماری است (یک هفته روزکار، یک هفته شب‌کار و یک هفته استراحت)، در یک ماه، حدود ۲۴۰ ساعت کار می‌کنیم. مابه‌التفاوت ساعت کارکرد با ساعتی که قانون کار معین کرده است. باید به عنوان اضافه‌کار در نظر گرفته شود که بسته به سیاست داخلی شرکت، مبلغ اضافه‌کار ممکن است به کارگر داده شود یا نشود! ساعت کاری برای نیروهای اقماری ۱۲ساعته است. در پارس جنوبی بیشتر کارگران، سه‌شیفته و اقماری هستند و روزانه ۱۲ ساعت کار می‌کنند (یک شیفت روزکار، یک شیفت شب‌کار و یک شیفت استراحت)

شرایط استخدام خانم‌ها در منطقه گازی پارس جنوبی

در سال‌های اخیر با توجه به سختی کار در این منطقه استخدام خانم‌ها با مشکلاتی همراه بوده است اما اخیرا سعی شده که با فراهم کردن شرایط مناسب، امکان استخدام بانوان در عناوین مختلف شغلی در منطقه فراهم شود، در چند سال اخیر خانم‌های فارغ‌التحصیل رشته‌های فوق دیپلم مکانیک و شیمی در بخشی از مجموعه مشغول به کار شدند، برنامه‌ها به صورتی پیش می‌رود که بتوان از دارندگان مدرک دوره کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، مکانیک، برق، مدیریت، فیزیک نیز در عناوین شغلی مختلف بهره‌مند شد.

آیا برای استخدام در مجتمع نفت و گاز پارس جنوبی مهارت خاصی مورد نیاز است؟

در مورد استخدام بیش از هر چیز مدرک تحصیلی اهمیت دارد اما تسلط به زبان انگلیسی در بیشتر عناوین شغلی یک امتیاز مثبت برای کارجو محسوب می‌شود، ضمن این که برای بیشتر فرصت‌های شغلی در این منطقه کلاس‌های آموزشی برگزار می‌شود.

آدرس و کد پستی دفتر مرکزی مجتمع گاز پارس جنوبی

آدرس دفتر مرکزی: استان بوشهر - بندرعسلویه - شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی - صندوق پستی ۷۵۳۹۱/۳۱۱

شماره تلفن ساختمان اداری و پالایشگاه‌ها

- ساختمان ستاد مجتمع گاز پارس جنوبی: ۰۷۷۳۱۳۱۲۰۰۰
- پالایشگاه اول، فاز ۱ - ۰۷۷۳۱۳۱۴۰۰۰
- پالایشگاه دوم، فازهای ۲ و ۳ - ۰۷۷۳۱۳۱۳۰۰۰
- پالایشگاه سوم، فازهای ۴ و ۵ - ۰۷۷۳۱۳۱۵۰۰۰
- پالایشگاه چهارم، فازهای ۶ و ۷ و ۸ - ۰۷۷۳۱۳۱۶۰۰۰
- پالایشگاه پنجم، فازهای ۹ و ۱۰ - ۰۷۷۳۱۳۱۷۰۰۰
- پالایشگاه ششم، فازهای ۱۵ و ۱۶ - ۰۷۷۳۱۳۱۸۰۰۰
- پالایشگاه هفتم، فازهای ۱۷ و ۱۸ - ۰۷۷۳۱۳۱۱۰۰۰
- پالایشگاه هشتم، فاز‌های ۲۰ و ۲۱ - ۰۷۷۳۱۳۱۹۰۰۰
- پالایشگاه نهم، فاز ۱۲ - ۰۷۷۳۱۴۶۳۰۰۰
- پالایشگاه دهم، فاز ۱۹ - ۰۷۷۳۱۴۶۶۰۰۰
سامانه نیروی انسانی و و ایمیل مجتمع پارس جنوبی

نشانی سایت - https://www.spgc.ir/ پست الکترونیکی - info@spgc. ir


سوالات متداول

چگونه به آگهی‌های استخدامی منطقه ویژه پارس جنوبی دسترسی داشته باشیم؟

از آنجایی که مجتمع گاز جنوبی یک شرکت دولتی است شرایط استخدام آن مشابه با سایر نهادهای دولتی است . برای دسترسی به آخرین اخبار و آزمون‌های استخدامی در سایت جالب یابی عضو شوید.

آیا برای استخدام در پارس جنوبی شرایط سنی وجود دارد؟

بله، حداکثر سن برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ۳۰ سال، مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ۳۴ سال است.

حداقل معدل برای شرکت در آزمون استخدامی مجتمع گاز پارس جنوبی چند است؟

حداقل معدل کل برای فارغ‌التحصیلان مقطع تحصیلی دکتری ۱۵، حداقل معدل کل برای فارغ‌التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد ۱۵، حداقل معدل کل برای فارغ‌التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی ۱۳ است.

  • موقعیت بوشهر , عسلویه
  • حقوق توافقی
  • مدرک تحصیلی کارشناس,کارشناس ارشد,دکتری

اطلاعات تماس

  • تلفن / همراه 07731312000
  • واتساپ -
  • تلگرام -

ایمیل - - -

وضعیت تاهل مهم نیست

این خبر/آگهی تا تاریخ 15 خرداد 1405 اعتبار دارد.

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

یه ایرانی ساکن استان همدانبنده بیکارم وشغلی ودرآمدی ندارم،اگردرمنطقه عسلویه باجای خواب شرکتی نیروخواست بهم خبربدید،مدرک کارشناسی مدیریت هم دارم ،مدرک کامپیوتردارم ازفنی وحرفه ای ،اینم شمارم۰۹۰۳۴۶۰۱۳۴۶
28 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
یه ایرانی ساکن استان همدانبنده بیکارم وشغلی ودرآمدی ندارم،اگردرمنطقه عسلویه باجای خواب شرکتی نیروخواست بهم خبربدیداینم شمارم۰۹۰۳۴۶۰۱۳۴۶
28 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
کاظم یک کلام بیکار هستم دیپلم برق صنعتی جویای کارهستم نیاز کار دارم 09025698174
26 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمدسلام دارای مدرک کارشناسی حسابداری هستم .آرموتوربندی جوشکاری در عسلویه کار کردم گواهینامه پایه ۲ دارم خواهش میکنم اگه کاری هست باای شماره تماس بگیرید ۰۹۳۵۶۵۵۳۴۵۰
25 مهر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مسعودبابا ناموسا مارفتیم نفت خوندیم الان باید کجا انبال کار باشیم هیچ جا مارو نمیخوان
25 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
حمید میرزاییسلام بنده گواهینامه لیفتراک دارم مدرک جوشکاری دارم و ام دی اف کار و نجاری بلدم در صورت نیاز با این شماره تماس بگیرید ممنونم.09333720265
24 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
ابراهیم۰۹۱۲۲۸۳۱۵۳۳ تراشکاردرجه یک فرزکاری نقشه کشی صنعتی نقشه خوانی جوش آرگون خلاصه آچارفرانسه ای هستم ولی پول اولیه واسه تولی ندارم اگر این جانب را نیاز دارید هستم درخدمتتون
11 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
ابراهیمسلام تراشکار هستم با مدرک پایه یک ودوره نقشه کشی صنعتی دیدم وجوش برق وجوش آرگون هم دوره دیدم و۱۴سال سابقه بیمه دارم وکاملا استاد کار در قطعه سازی وفلنچ تراشی ووخلاصه یه استاد کار کامل هستم ولی به دلیل نداشتن سرمایه نمیتونم کار تولید را ادامه بدم اگر فنی کار آچارفرانسه خواستید من در خدمتم.
11 مرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام آقا۴۳ساله هستم،آشنابه تراشکاری،جوشکاری،آرموتوربندی،رانندگی وخیلی به کاراحتیاج دارم سرپرست خانواده هستم با دوفرزند
28 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلام آقا۴۳ساله هستم،آشنابه تراشکاری،جوشکاری،آرموتوربندی،رانندگی وخیلی به کاراحتیاج دارم سرپرست خانواده هستم با دوفرزند
28 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
سلمان اسلامی سلمان اسلامی باسلام خسته نباشی بنده۳۰سال سن دارم فقیربیکارم خودم نان آور خانواده هستم کمک کنید یه کار دائم جور کنید برام تو را خدا به دادم برسید ۰۹۱۶۹۲۱۱۷۱۲
12 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدیسلام خسته نباشید بنده دیبلم وسن ۲۹ سال مهارت المتور بندی و قالب بندی صنعتی آماد همکاری هستم
10 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
علی زری دلسلام.من حدودا۶سال سابقه در شرکت قطعات خودرو دارم،متولد۷۴هستم متاهل و یه فرزند اماده همکاری در شرکت عسلویه یا شرکت نفتی هستم.یاعلی09365925703
08 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
با سلام بنده دارای ۸ سال سابقه کار در تصفیه خانه آب و فاضلاب دارم و دنبال کار میگردم و آماده همکاری با تمام شرکت ها و پتروشیمی ها را دارم ۰۹۳۹۰۹۴۷۵۴۱
05 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
یاسر شهبازیبا سلا بنده دارای ۱۶ سال سابقه کار در واحد مکانیک کارخانه سیمان میباشم وآماده همکاری در جوشکاری با شرکت ها را دارم۰۹۱۸۵۰۶۱۵۱۸
02 تیر 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمد با سلام درود،بنده دارای ۸سال سابقه کار در پتروشیمی ها پالایشگاه دارم اهم از مکانیکی و پایپینگ و ابزار دقیق دارم،بنده خانواده شهید هستم و دو خواهر معلول جسمی ذهنی شدید و متاسفانه نابینا دارم،بنده آماده همکاری با تمام شرکت های پالایشگاه ها و پتروشیمی ها را دارم،ارادتمندم09038328751
31 خرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
اکبرعباسی باسلام دنبال کار هستم شغلم داربست بند هستم 15 سال هم سابقه دارم پیمان کار داربست هم هستم کا.ر از شرکتهای مانند پی ام سی خیلی شرکت‌های دیگه 09179795119
30 خرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
هوشنگ احمدپوربا سلام اینجانب کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و دارای سابقه کار ۲۵ سال در صنعت پتروشیمی و ۶ سال در کشور آلمان بوده ام . تسلط به زبان انگلیسی و آلمانی دارم . لطفا راهنمایی کنید . با تشکر
25 خرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
مجتبیسلام من دنبال کارم،گواهی پ۳ دارای پایان خدمت ومدرک دیپلم انسانی، اهل دخانیات نیستم ،سن ۲۷، شماره ۰۹۱۶۸۰۴۲۰۲۴
20 خرداد 2022 پاسخ به این دیدگاه
رضاباسلام بنده بیکار هستم مدرک سیم پیچی دارم و دیپلم هستم قبلا کمک جوشکار هم بودم و کار کردم جویایی کار هستم سن 28 سال کارگر ساده رانندگی هم باشه انجام میدم ففط دنبال کار ثابت هستم با حقوق خوب و بیمه لطفا 09907124933رضا با این شماره تماس بگیرید لطف میکنید ممنون
06 اردیبهشت 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدی ریسی زادهسلام .جوشکار هستم .تاسیسات .باشه یا هرچه که مربوط به حرفه من .ممنون.اینم شمار.۰۹۳۰۷۷۹۰۷۴۴
05 اردیبهشت 2022 پاسخ به این دیدگاه
سجادفوق دیپلم حسابدری دارم،رنگ کاری با پستوله جوشکاری تاسیساتی جکار باشه انجام میدم اگه مایل باشید به این شماره تماس بگیرید ۰۹۳۸۸۱۲۰۹۰۹
28 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
احد حیدری سرخه دیزجسلام ببخشید بیکار می‌باشم ودر جستجوی کار در عسلویه هر کاری باشه انجام میدم،اموردفتری یا انجام اموربانکی،آشپزی، رانندگی پایه۳ سواری،خودم هم سابقه کار پرسکاری وایسته گری دارم لطفا اگر بدرد بخور هستم با شماره ۰۹۱۰۷۸۴۱۶۷۳ تماس بگیرید ممنون
23 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
جمشید امانی دورودخسته نباشید خدمت شما دوست عزیز ببخشید که مزاحم اوقات شما شدم معذرت‌خواهی میکنم لطفأ من به کار نیاز دارم وبیکار هستم و شغل من جوشکار آرگون
19 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
جمشید امانی دورودخسته نباشید خدمت شما دوست عزیز ببخشید که مزاحم اوقات شما شدم معذرت‌خواهی میکنم لطفأ من به کار نیاز دارم وبیکار هستم و شغل من جوشکار آرگون
19 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
جواد قنبری : عزیزم منم همکارتم جوشکار آرگون اگه کاری گیر اومد میام ۰۹۱۱۵۰۹۶۰۶۵
احسان کقصودیسلام دارای مدرک دیپلم الکتروتمنیک
16 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
عباس سلاماتسلام خسته نباشید کارشناس فناوری اطلاعات هستم فرزند جانباز و ایثارگر نیازمند کار هستم سن ۲۷
15 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
کیومرث رضاییسلام وقت بخیر دوستان، فارغ تحصیل مهندسی برق قدرت هستم، حداقل ۴ سال برقکار با سابقه کار در تونل آزاد راه و سد سازی دارم، آلان بیکارم و وضعیت مالی خوبی ندارم، خواهان کار پارس جنوبی(عسلویه و کنگان) هستم لطفا کمکم کنید
13 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
,تورج طاهرینیاز مند کار هستم از نظر مال وضعیت خوبی نداریم دنبال یه کار در شرکت های عسلویه هستم
08 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
میثم محمودیسلام کاردانی سرامیک هستم سابقه کار در شرکتهای سرامیک کاشی الوند و اپادانا با عنوان بازرس کنترل کیفیت و اپراتور و سرشیفتی دارم
03 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
مسعودجویای کار هستم. جوشکار، مونتاژ کار سازه های فلزی، پوشش ورق
17 اسفند 2021 پاسخ به این دیدگاه
سلام من اشپزهستم دنبال کارمیگردم لطفاخبربدهیدرزومه وسابقه کاری دارم ۰۹۱۴۸۰۲۳۲۲۴ انواع غذاهاوپیتزابلدم
14 اسفند 2021 پاسخ به این دیدگاه
خلیل چایان دنبال کار کمک اشپز هستم
25 دی 2021 پاسخ به این دیدگاه
سلام بنا هستم همه کار بنای بجز گچ کاری با مهایت دقت کاری از شیرگاه حمیرضا ذکاوتی
09 دی 2021 پاسخ به این دیدگاه
فرشاد تقویبنده 31 سال کارشناسی ارشد شیمی کاربردی دارم تجربه دوسال ونیم کار در شرکت های خصوصی شیمیایی را دارم وفعلا بیکارم ودنبال کار درمنطقه پارس جنوبی را دارم
09 دی 2021 پاسخ به این دیدگاه
علی غانمیانسلام من ٢٧ سالمه ساكن عسلويه هستم و به مدت ٦ سال آزاد كار ميكردم، و الان بیکار هستم لطفا اگر نیاز به کارگر داشتید بنده در خدمت شما هستم . با سپاس
15 آذر 2021 پاسخ به این دیدگاه
عبدالباسطدیپلم هستم دنبال کار نگهبانی میگردم
01 آذر 2021 پاسخ به این دیدگاه
سیدبهنام موسویسلام من دیپلم ریاضی دارم دنبال کار میگردم مهارت کامل با کامپیوتر دارم ممنون میشم بهم کمک کنین تشکر
05 آبان 2021 پاسخ به این دیدگاه
محمد : ۰۹۱۱۸۸۰۹۳۵۲تماس بگیرید
محمدکارگر ساده ال موتور بندی نیازمند شدسد ب کار
06 مرداد 1400 پاسخ به این دیدگاه
یوسف محمدی : سلامداربست و فیتر با ده سال سابقه در پروژه های عسلویه بیکارم خواهش میکنم برام یه کار پیدا کنید
صادقمدرک سیم پیچی از فنی حرفه ای
09 تیر 1400 پاسخ به این دیدگاه
علیرضاسلام . کاش نرم افزار هایی که توی این صنعت استفاده میشه هم ذکر میکردید. و اینکه کدوم گرایش از مکانیک شانس بالاتری برای پذیرفته شدن داره ممنون از مطالبتون
06 تیر 1400 پاسخ به این دیدگاه
محمدسلام بنده فوق لیسانس مهندسی برق دارم ،مدارک plc و hse و icdl از فنی حرفه ای گرفتم دنبال کار هستم با تشکر
02 تیر 1400 پاسخ به این دیدگاه
شایان دهقانی سلام و خسته نباشد مدرک hse بهداست و ایمنی و مدرک مهارت هفتگانه ICDL دارم گواهینامه پایه 1 با کدوم بخش باید برای کار صحبت کنم
30 خرداد 1400 پاسخ به این دیدگاه
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز

بستن پنجره

برای پیشنهاد دادن رزومه خود ، ابتدا میبایست وارد سایت شوید.
چنانه پیشتر حساب کاربری خود را در جاب یابی افتتاح کرده اید ، میتوانید از طریق لینک پایین ، وارد حساب خود شوید.
اگر عضو سایت نیستید ، از لینک ثبت نام ، اقدام به نام نویسی و ساخت حساب کاربری کرده و اولین رزومه خود را به ثبت برسانید.