جاب‌یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱:۴۵ ب.ظ درباره ما تماس با ما

جاب یابی

استخدام سرایدار، نگهبان و کارگر ساده در تهران با جای خواب

با استفاده از لینک بالا میتوانید درخواست بررسی رزومه خود را جهت پذیرش این شغل ، به کارفرمای مربوطه ارسال نمایید.
برای ارسال رزومه خود به این کارفرما ، حتما میبایست به عنوان کارجو در سایت ثبت نام کرده باشید و حداقل یک رزومه فعال به ثبت رسانده باشید. رزومه شما توسط کارفرما بررسی شده و نتیجه به شما اعلام میشود.

تاریخ آخرین بروزرسانی : 25 دی 1400

هر آنچه در مورد شرایط استخدام نگهبان، سرایدار و کارگر ساده با جای خواب در تهران باید بدانید.

اگر شما هم از آن دست متقاضیانی هستید که به دنبال یافتن کار مناسبی در تهران با جای خواب هستند، بهتر است تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید - استخدام کارگر ساده با جای خواب در کیش

معمولا مشاغلی با جای خواب عرضه می شوند که نیاز به حضور تمام وقت کارجو در محل استخدام وجود داشته باشد، به همین دلیل هم مشاغلی چون سرایداری، نگهبانی، سرپرستی کارگران در معادن، کارخانه ها و .... از جمله مشاغلی است که می توان امید داشت در آنها با جای خواب مشغول به کار شد.

آیا برای استخدام در تهران با جای خواب به مدرک تحصیلی نیاز است؟

این سوالی است که شاید برای بسیاری از کارجویان مطرح باشد، در پاسخ به این سوال باید گفت این مسئله کاملا به شغلی که قرار است در آن استخدام شوید خواهد داشت، گاهی برای استخدام شدن در مشاغلی مثل نگهبانی یا سرایداری به مدرک تحصیلی توجه چندانی نمی‌شود اما گاهی نیز کارفرما ترجیح می دهد که یک مدرک تحصیلی معتبر آکادمیک را برای افرادی که قرار است به صورت شبانه روزی در اختیار او و مجموعه اش باشند در نظر بگیرد.

بیشتر بخوانید - کار با جای خواب برای بانوان

معمولا حداقل مدرک تحصیلی مورد نظر برای مشاغلی چون حراست و نگهبانی دیپلم است، اما ممکن است در مواردی چون پرسنل هتل، رزوشن، سرپرست کارگاه و ... از شما مدرک تحصیلی بالاتری بخواهند، گاهی حتی مشاغلی وجود دارد که در آنها باید مدرک تحصیلی مرتبط داشته باشید، به طور مثال اشتغال به کارهایی مثل مسئول فنی کارخانه، کارگاه یا مسئول دستگاه و ... نیاز به مدارک فنی معتبر خواهند داشت.

ویژگی‌های شغلی استخدام با جای خواب

بسیاری از متقاضیان کار با جای خواب هنوز نمی‌دانند که وقتی قرار است با استخدام آنها با مزایایی چون جای خواب همراه باشد چه انتظارات و مسئولیت‌هایی در انتظار آنها خواهد بود، این دست مشاغل در کنار مزایای بسیاری که دارند مسئولیت‌های سختی را نیز متوجه شما خواهند کرد که در این بخش به آنها می پردازیم.

- معمولا در مشاغلی که با جای خواب به کارجو ارائه می شوند به ویژه مشاغلی چون سرایداری و نگهبانی، مسئولیت حافظت و مراقبت از اموال شخصی کارفرما در محل کار با شخصی است که استخدام شده است، بنابراین می توان گفت که یک شغل کاملا پر مسئولیت در انتظار شما است.

- گاهی کارفرما در ازای ارائه جای خواب به کارجو مبلغی را از حقوق او کسر می کند که مسلما کمتر از اجاره بهای پرداختی برای یک مکان اقامتی در شهر بزرگی چون تهران است.

بیشتر بخوانید - کار با جای خواب در رستوران های مشهد

- در اکثر موارد شما مجاز به دعوت دوستان و آشنایان خود در مکانی که در اختیار شما قرار داده شده است نخواهید بود و عواقبت آن بر عهده شما است.

- گاهی در کنار جای خواب مزایای دیگری چون غذا نیز در نظر گرفته می شود که این مسئله می تواند امتیاز ویژه ای محسوب شود، هزینه خورد و خوراک و جای خواب در شهر بزرگی چون تهران مهمترین هزینه های جاری شما خواهد بود.

- در مواردی چون سرایداری و نگهبانی ممکن است در ازای ارائه جای خواب از شما بخواهند تا برخی کارها مثل نظافت یا انجام امور روزمره محل اقامت را انجام دهید.

معرفی مشاغل با جای خواب در تهران

مشاغل بسیاری هستند که اکثر کارفرمایان آنها را با ارائه جای خواب آگهی می کنند، اما در این بخش ما به معرفی مشاغلی خواهیم پرداخت که مشغول شدن در آنها با جای خواب و انجام مسئولیت های مشخص همراه خواهد بود.

نگهبان با جای خواب در تهران

نگهبانی از جمله مشاغلی است که در برخی مواقع با جای خواب همراه می شود، اگرچه این شغل از جمله پر مسئولیت ترین مشاغل در این دست محسوب می شود، چرا که مسئولیت تمام وسایل و اموال موجود در محل نگهبانی با شما خواهد بود، با این وجود معمولا مزایایی چون جای خواب، غذا، بیمه و ... باعث می شود تا افراد بسیاری که علاقه به شغل با جای خواب و بیمه و درآمد بالا دارند به دنبال شغل نگهبانی با جای خواب در تهران باشند. نگهبانی ممکن است شامل مواردی چون نگهبانی پاساژ، کارخانه، کارگاه، ساختمان های در حال ساخت، انبار و ... باشد.

سرایدار در تهران با جای خواب

سرایداری نیز از جمله مشاغلی است که معمولا با جای خواب ارائه می شود. سرایداری وظایف تعریف شده ای دارد و البته انواع مختلفی که در ادامه به آن می پردازیم، در برخی مواقع کارفرما ترجیح می دهد که برای سرایداری به جای فرد از خانواده استفاده کند در این صورت ممکن است حقوق و مزایایی برای افراد خانواده با توجه به نیازی که کارفرما به آنها دارد در نظر گرفته شود.

- سرایدار مجتمع: در تهران روز به روز بر تعداد ساختمان های بزرگ افزوده می شود، بنابراین شغل سرایداری مجمتع از جمله مشاغلی است که با جای خواب ارائه می شود، سرایدار اصولا باعث نظم بخشیدن به امور جاری مجتمع خواهد شد، اموری مثل نظافت، نگهبانی رسیدگی به موتورخانه، بررسی مشکلات ساکنین، رسیدگی به سیستم های گرمایشی و سرمایشی، رسیدگی به محوطه سبز مجتمع و حفاظت از ساختمان، انجام امور مربوط به ساکنین در صورت لزوم و ... به صورت شبانه روزی از جمله وظایف سرایدار است، گاهی شاید بتوان به صورت خانوادگی در انجام امور شرکت کرد و برای کارهایی که انجام می شود دستمزد دریافت کرد.

- سرایدار باغ و ویلا: باغ و ویلاهای اطراف تهران نیز از جمله مکان هایی است که برای آنها سرایدار استخدام میکنند، معمولا وظایف این افراد نگهداری از ساختمان و مراقبت از اموال کارفرما است. رسیدگی به امور باغ یا ویلا، رسیدگی به سیستم های گرمایشی و سرمایشی، مراقبت و محافظت از محیط ویلا، انجام امور تعمیراتی و ... از جمله وظایف دیگری است که برای سرایدار باغ و ویلا در نظر میگیرند.
- سرایداری کارخانه: کارخانه های بزرگ هم در کنار نگهبان از سرایدار استفاده می کنند، معمولا انجام اموری چون نظافت کارخانه و محوطه کارگاهی، انجام امور مربوط به کارمندان و حتی گاهی تهیه غذای کارگران از جمله وظایفی است که به سرایدار سپرده می شود.

کارگر ساده با جای خواب در تهران

آگهی های استخدامی زیادی با عنوان استخدام کارگر ساده با جای خواب در سایت های استخدامی یا سایر منابع انتشار آگهی استخدامی دیده می شود، این مشاغل معمولا مربوط به کارگران ساده در محیط های کارگاهی ساختمانی، تولیدی، کارخانجات، باربری ها، مراکز خدماتی و ... می شود که بسته به نظر کارفرمایان شرایط خاص خود را دارا هستند.

برای استخدام با جای خواب چه ویژگی‌هایی در نظر گرفته می شود

فردی که قرار است به عنوان سرایدار یا نگهبان یا هر مسئولیت دیگری به صورت شبانه روز در محل کار حضور داشته باشد، باید صلاحیت های لازم برای احراز این شغل را داشته باشد، بسیاری از ویژگی هایی که اکثر کارفرمایان برای این مشاغل در نظر دارند شامل موارد زیر است:

- محدودیت سنی، حداقل 35، 40 و حداکثر 60 سال

- وضعیت تاهل (اکثر کارفرمایان برای شغل سرایداری افراد متاهل را ترجیح می دهند اما برای شغل نگهبانی معمولا فرد مجرد انتخاب می شود)

- عدم سوء پیشینه کیفری و حقوقی
- عدم اعتیاد به مواد مخدر
- برخورداری از سلامت جسمی و روانی
- آشنایی با کارهای فنی و تعمیراتی
- آشنایی با قوانین نگهبانی و سرایداری
- ارائه چک، سفته یا ضامن معتبر

آیا کار با جای خواب در تهران به صورت رسمی وجود دارد؟

این دست مشاغل اصولا به صورت پیمانی یا قراردادی هستند، بنابراین معمولا از روش های قرادادهای موقتی یا سه ماهه برای استخدام سرایدار یا نگهبان استفاده می شود، معمولا در صورت رضایت طرفین از شرایط کاری این قراداد به صورت سه ماه به سه ماه تمدید می شود. اما مزایایی چون بیمه، سنوات، اضافه حقوق و ... از جمله مواردی است که کاملا توافقی است و بستگی به نظر کارفرما خواهد داشت.

چگونه کار با جای خواب در تهران پیدا کنم؟

اگر همچنان مصر هستید که در تهران شغلی با جای خواب پیدا کنید، نیاز دارید که به صورت روزانه به آگهی استخدام کار با جای خواب در تهران دسترسی داشته باشید، پیشنهاد ما این است که به دنبال یک منبع به روز، مطمئن و حرفه ای برای یافتن شغل مورد نظر خود باشید، جاب یابی محلی است که می توانید مشاغل با جای خواب را به تفکیک استان و شهرستان در آن بیابید، ضمن این که آگهی های استخدامی روز تهران نیز به صورت جداگانه در اختیار کسانی قرار دارد که به دنبال یافتن شغل در کلانشهر تهران هستند.

در سامانه جاب یابی نه تنها می‌توانید مشاغل با جای خواب را پیگیری کنید بلکه سایر اخبار و آگهی‌های استخدامی دولتی، شرکت‌های خصوصی معتبر مثل فروشگاه‌های زنجیره‌ای، هتل‌ها و هلدینگ‌های بزرگ را نیز می‌توانید به تفکیک مشاغل و همچنین شهرستان و استان محل سکونت خود پیگیری کمید.

اگر با عنوان کارفرما می‌خواهید از سامانه جاب یابی بهره‌مند شوید می‌توانید آگهی‌های استخدام سرایدار با جای خواب، استخدام نگهبان با جای خواب، یا استخدام کارگر ساده با جای خواب را در جاب یابی ثبت کرده و از ویژگی‌های سامانه همچون چون دسترسی به بانک رزومه‌ و دریافت روزمه‌های مرتبط برخوردار شوید.

سوالات متداول

شرایط استخدام در تهران با جای خواب چیست؟

معمولا کارفرمایان هستند که شرایط استخدام را تعیین می‌کنند، اما یکی از مهترین شرایط داشتن وثیقه مناسب جهت اطمینان کارفرما است.

آگهی‌های استخدامی با جای خواب در تهران را چگونه دریافت کنم؟

برای دسترسی به آگهی‌های استخدامی کار با جای خواب روی عنوان روبرو کلیک کنید، کار با جای خواب

آیا مدرک تحصیلی برای مشاغل با جای خواب در تهران ضروری است؟

معمولا حداقل مدرک تحصیلی مورد نظر برای مشاغلی چون حراست و نگهبانی دیپلم است، اما ممکن است در مواردی چون پرسنل هتل، رزوشن، سرپرست کارگاه و ... از شما مدرک تحصیلی بالاتری بخواهند

  • موقعیتتهران , تهران
  • حقوقتوافقی
  • مدرک تحصیلیمهم نیست

اطلاعات تماس و پیش نیازها

  • تلفن / همراه-
  • واتساپ-
  • تلگرام-

ایمیل- - -

وضعیت تاهلمهم نیست

پیش نیازهای شغلیندارد

این خبر/آگهی تا تاریخ 11 مرداد 1405 اعتبار دارد.

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

عبدالقدوس ۰۰۹۳۷۹۵۲۴۵۵۵۰سلام خدمت شما. بنده از افغانستان هستم تجربه در بخش مالی و اداری دارم . به کار نیاز مندم ممنون شما
06 دی 2021 پاسخ به این دیدگاه
سید مرتضی میری هنوز امتیازی از این سایت نگرفتم نا گفته نباشد که تازه ثبت نام کردم امید به خدا
16 آذر 2021 پاسخ به این دیدگاه
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز

- کار اینترنتی در منزل با گوشی

 

- استخدام شرکت نفت عسلویه

 

استخدام مهماندار در ایرلان های خارجی

 

- شماره تلفن کار در منزل بسته بندی

 

بستن پنجره

برای پیشنهاد دادن رزومه خود ، ابتدا میبایست وارد سایت شوید.
چنانه پیشتر حساب کاربری خود را در جاب یابی افتتاح کرده اید ، میتوانید از طریق لینک پایین ، وارد حساب خود شوید.
اگر عضو سایت نیستید ، از لینک ثبت نام ، اقدام به نام نویسی و ساخت حساب کاربری کرده و اولین رزومه خود را به ثبت برسانید.