‌جاب‌‌‌‌یابی‌ سایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

جاب‌یابی

ورود | عضویت
توجه : این خبر منقضی شده است.

استخدام گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سال 1402

شرکت‌های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس (ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون)، به منظور تامین و تکمیل نیازمندی‌های نیروی انسانی در مشاغل مورد نظر و مناطق جغرافیایی مختلف، در نظر دارد متقاضیان واجد شرایط را، مطابق با قوانین، مقررات کار و تامین اجتماعی و سایر شرایط ذکر شده در این آگهی و دفترچه راهنما، دعوت به همکاری نماید.

مهلت ثبت نام تا 22 بهمن 1402 می باشد.

مراحل ارزیابی داوطلبان

مراحل ارزیابی و انتخاب داوطلبان واجد شرایط به شرح زیر میباشد:

1. برگزاری آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)؛

2. ارزیابی و صحت سنجی اسناد و مدارک مطابق با ضوابط ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون؛

3. ارزیابی آمادگی جسمانی برای متقاضیان واجد شرایط مشاغل حراست، ایمنی و آتشنشانی و سایر مشاغل مطابق با ضوابط مورد اشاره در دفترچه؛

4. انجام مصاحبه فنی، تخصصی و رفتاری برای داوطلبان واجد شرایط مراحل قبل؛

5. انتخاب بر ا ساس اولویت امتیاز ک سب شده، ظرفیت مورد نیاز اعلامی در هر منطقه و سایر ضوابط ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون؛

6. انجام فرایند معاینات طب کار؛

7. طی سایر مراحل اداری.

شرایط عمومی

متقاضیان ثبت نام در آزمون، میبایست شرایط عمومی زیر را دارا باشند.

1. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران؛

2. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛

3. اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی؛

4. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تایید پزشک متخصص طبکار مورد تایید شرکت؛

5. عدم سوء پیشینه و سابقه محکومیت کیفری موثر؛

6. عدم اعتیاد به مصرف مواد مخدر؛

7. عدم اشتغال به کار به صورت رسمی، پیمانی و یا آزمایشی در سازمان های دولتی و همچنین نداشتن تعهد خدمت در سایر شرکت ها و سازمان ها؛

تبصره 1: ضروری است داوطلب، نسبت به ارایه تعهد کتبی به شرکت مبنی بر عدم دارا بودن تعهد خدمت در سایر شرکت ها و سازمان ها اقدام نماید؛

تبصره 2: چنانچه در هر مرحله از فرایند ارزیابی و بکارگیری داوطلب، مکاتبه ای از طرف شرکت ها و سازمان های ذیربط مبنی بر دارا بودن تعهد خدمت متقاضی شرکت کننده در آزمون مطرح گردد، از ادامه روند ارزیابی، بکارگیری و ادامه همکاری وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

8. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن کارت معافیت دایم غیرپزشکی برای متقاضیان مرد؛

تبصره 1: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دایم غیرپزشکی باید حداکثر تا تاریخ 1402/12/03 (روز آزمون کتبی) باشد.

تبصره 2: متقاضیانی که از طریق بنیاد ملی نخبگان در حال گذراندن خدمت نظام وظیفه میباشند، براساس ضوابط مربوط و با ارایه مکاتبه رسمی از بنیاد ملی نخبگان، ثبتنام آنها در آزمون امکانپذیر میباشد. این گروه از متقاضیان در صورت پذیرش در مرحله آزمون کتبی، در صورتی میتوانند در آزمون مصاحبه تخصصی- رفتاری شرکت نمایند که کارت پایان خدمت نظاموظیفه خود را حداکثر تا روز برگزاری مصاحبه، به مجری آزمون ارایه نمایند.

9. دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت آموزش و پرورش (مطابق با ضوابط ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون)، برای کلیه متقاضیان، بدون ذکر کلمه ارزش استخدامی الزامی است.

تبصره 1: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان میبایست حداکثر تا تاریخ 1402/12/03 (روز آزمون کتبی) باشد.

تبصره 2: آخرین مدرک تحصیلی ارایه شده مورد ملاک آزمون در زمان ثبت نام، مبنای استخدام خواهد بود و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش و احتساب مدارک تحصیلی بالاتر در طول دوران خدمت کارکنان را ندارد.

بدیهی است در صورتیکه متقاضیان استخدام، قبل از ثبت نام، مدارک تحصیلی بالاتری نسبت به مدرک ثبت شده در آزمون را داشته باشند، مدارک تحصیلی مورد نظر پس از قبولی در آزمون تحت هیچ شرایطی، قابل تعدیل نمیباشد.

تبصره 3: دانشنامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور در صورتی مورد تایید میباشد که به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.

10. متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط سنی ذکر شده در جدول شماره 3 میتوانند نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

مراحل آزمون

مراحل برگزاری آزمون به شرح زیر میباشد:

1. این آزمون در دو مرحله برگزار میگردد، در مرحله اول شرکت کنندگان از طریق آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) مورد سنجش قرار میگیرند و براساس نتایج مرحله اول آزمون، حداقل سه برابر ظرفیت نیروی انسانی مورد نیاز، به مرحله دوم آزمون، جهت انجام مصاحبه تخصصی- رفتاری دعوت خواهند شد و پس از انجام مصاحبه تخصصی- رفتاری، متناسب با ظرفیت مورد نیاز (براساس جداول شماره 5)، افرادی که بالاترین امتیاز را کسب نموده باشند، جهت انجام سایر مراحل اداری دعوت میگردند، بدیهی است اعلام اسامی نفرات در این مرحله به منزله پذیرش قطعی محسوب نمیگردد؛

تبصره: آمادگی جسمانی متقاضیان گروه مشاغل حراست، آتشنشان/ آتشنشان راننده و مشاغل دیپلم پذیر، قبل از ورود به مرحله دوم آزمون (مصاحبه فنی، تخصصی- رفتاری)، براساس شاخص های استاندارد مشاغل، برگرفته شده از استاندارد NFPA، ارزیابی میگردند که درصورت کسب امتیاز لازم در این بخش، افراد واجد شرایط به مرحله بعدی آزمون (مصاحبه تخصصی - رفتاری) راه خواهند یافت.

2. در آزمون کتبی، یک دفترچه حاوی سوال های عمومی و تخصصی به هر داوطلب ارایه خواهد شد؛

3. ضریب نمره آزمون مرحله کتبی، بر اساس 40 درصد عمومی و 60 در صد تخصصی محاسبه میگردد؛

4. کلیه سوالات عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه ای میباشد؛

5. به ازای هر پاسخ غلط، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد؛

6. محاسبه نمره نهایی هر داوطلب با در نظر گرفتن ضریب 60 درصد برای مرحله آزمون کتبی (عمومی، تخصصی) و ضریب 40 درصد برای مرحله مصاحبه تخصصی- رفتاری صورت میپذیرد.

تبصره: برای متقاضیان شغلی رشته آتشنشان/ آتشنشان راننده، 30 درصد نمره مرحله مصاحبه به ارزیابی آمادگی جسمانی تخصیص داده خواهد شد.

  • موقعیت , سراسرکشور
  • حقوقتوافقی
  • مدرک تحصیلیفوق دیپلم به بالا

اطلاعات تماس

    ارسال رزومه برای این آگهی

لینک ثبت نام https://pgpic.iran-azmoon.ir/Register.aspx

تاریخ انقضاء : 22 بهمن 1402
استخدام های استان استخدام های روز

دیدگاه ها

دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است
بستن پنجره

برای ارسال درخواست همکاری ابتدا وارد سایت شوید
چنانچه حساب کاربری ندارید برای ایجاد آن ثبت نام کنید