‌جاب‌‌‌‌یابی‌ سایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

جاب‌یابی

ورود | عضویت

جاب یابیسایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

توجه : این خبر منقضی شده است.

استخدام انستیتو پاستور ایران در سال 1402

انستیتو پاستور ایران برای تکمیل نیروهای مورد نیاز خود از طریق آزمون كتبی در حیطه های عمومی، تخصصی و ارزیابی تكمیلی به صورت پیمانی با شرایط و ضوابط اعلام شده استخدام نماید.

مهلت ثبت نام تا 15 مهر 1402

شرایط عمومی

- داشتن تابعیت ایران

- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

تبصره: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان كه پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مركز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی كرده باشند، می توانند قبل از صدور كارت پایان خدمت در آزمون ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداكثر تا یكسال پس از برگزاری آزمون موظف به ارائه گواهی پایان خدمت خود می باشند. درصورت عدم ارائه گواهی مربوطه در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی استخدام و به كارگیری آنها كان لم یكن تلقی میشود.

- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه استخدام میشوند (به تشخیص شورای طب كار یا كمیسیون پزشكی انستیتو).

- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

- نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر

- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

- داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند.

- دارا بودن مدرك تحصیلی دانشگاهی از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی معتبر،

تذكرات مهم در خصوص شرایط عمومی:

- افرادی كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

1. افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی

2. انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت

3. افرادی كه به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.

4. افرادی كه تعهد انجام كار به سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی دارند.

5. دارندگان مدارك تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.

6. دارندگان تابعیت مضاعف

نكته: در صورتیكه داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر (مرتبط یا غیرمرتبط) با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرك تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی برعدم درخواست اعمال مدرك تحصیلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.

شرایط سنی

داشتن حداقل ٢٠ سال و حداكثر ٤٠ سال تمام (متولد شدگان از ١٣٦٢/٠٧/٠٨ تا ١٣٨٢/٠٧/٠٨) برای دارندگان مدرك تحصیلی كارشناسی و كارشناسی ارشد و داشتن حداكثر ٤٥ سال تمام برای دارندگان مدارك تحصیلی دكتری و بالاتر (متولد شدگان از ١٣٥٧/٠٧/٠٨ به بعد) تا اولین روز ثبت نام.

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیههای معتبر، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

1. جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف می باشند.

* سایر مشمولین سهمیه ٢٥ درصد و ٥ درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مكلف به رعایت حداكثر سنهای اعلام شده در ذیل میباشند، در غیر این صورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.

2. پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال

3. داوطلبانی كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشكی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها

4. داوطلبانی كه به صورت غیررسمی و تماموقت در وزارتخانه ها و موسسات و شركت های دولتی، بانك ها و شركت های تحت پوشش آنها، شركتهای بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شركت های دولتی كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركت های ملی و مصادره شده كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده میكنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شركت های تحت پوشش آنها از تاریخ ١٣٥٧/١١/٢٢ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.

5. داوطلبانی كه طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشكان و پیراپزشكان انجام داده اند، به میزان انجام خدمت فوق.

6. به استناد بند الف ماده ١٥ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ١٤٠٠/٨/١٩ مجلس شورای اسلامی به ازاء تاهل و نیز داشتن هر فرزند یكسال تا حداكثر ٥ سال به سقف محدودیت سنی اضافه می شود مشروط به آن كه نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای ٢.٥ نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت كشور در زمان برگزاری آزمون میباشد. 

مراحل ثبت نام

ثبتنام به صورت اینترنتی تا پایان روز شنبه ١٥ مهرماه ١٤٠٢ از طریق سایت انستیتو پاستور ایران ادامه خواهد یافت. این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد، متقاضیان باید در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موكول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند داوطلب متقاضی استخدام در آزمون استخدامی باید در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.  

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت

كارت شركت در آزمون، از روز سه شنبه ٢ آبان ماه برا ی مشاهده و پرینت بر سامانه انیسیتو قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه ٥ آبان ماه ١٤٠٢ در تهران برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی كارت شركت در امتحان درج و به هنگام پرینت كارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط مؤسسه مربوط مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تعیین حدنصاب

كسب حداقل پنجاه درصد (%٥٠) میانگین نمره مكتسبه سه نفر اول با ارزش وزنی چهل درصد (٪٤٠) برای حیطه عمومی آزمون كتبی و شصت درصد (٪٦٠) برای حیطه تخصصی و اختصاصی آزمون كتبی در هر سهمیه استخدامی - شغل – شهرستان.

تذكر: داوطلبان فاقد حد نصاب، از ادامه سایر مراحل استخدامی حذف و صرفاً كارنامه آزمون كتبی از طریق سامانه ثبت نام جهت اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود. 

برای دریافت راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی انستیتو پاستور ایران اینجا را کلیک نمایید

برای ثبت نام در آزمون اینجا را کلیک نمایید

  • موقعیت , سراسرکشور
  • حقوقتوافقی
  • مدرک تحصیلیكارشناسی به بالا

اطلاعات تماس

    ارسال رزومه برای این آگهی

لینک ثبت نام https://fa.pasteur.ac.ir/اخبار/فراخوان-آزمون-استخدامی-انستیتو-پاستور-ایران

تاریخ انقضاء : 15 مهر 1402
استخدام های استان استخدام های روز

دیدگاه ها

دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است
بستن پنجره

برای ارسال درخواست همکاری ابتدا وارد سایت شوید
چنانچه حساب کاربری ندارید برای ایجاد آن ثبت نام کنید

اطلاعات خود را وارد کنید

×