جاب یابی سایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۴۹ ب.ظ درباره ما تماس با ما

جاب یابیسایت استخدام و کاریابی، اخبار و آگهی‌های استخدامی

جذب امریه سربازی در آتش نشانی سنندج ( استخدام شهرداری ۱۴۰۱)

با استفاده از این لینک میتوانید درخواست بررسی رزومه خود را جهت پذیرش این شغل ، به کارفرمای مربوطه ارسال نمایید.

تاریخ آخرین بروزرسانی : 24 آبان

شرایط جذب امریه سربازی در آتش نشانی سنندج سال ۱۴۰۱

سهیل فضل وزیری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج آتش نشانی سنندج گفت: براساس چارچوب و ضوابط تعیین شده نیروهای وظیفه امریه از بین عموم شهروندان که موفق به کسب بالاترین امتیاز آزمون علمی و عملی می‌شوند جذب می‌کند.

سهیل فضل وزیری اظهار کرد: سازمان شهرداری‌های کشور براساس مجوز ستاد کل نیروهای مسلح از سال ۷۹ اقدام به جذب و بکارگیری نیروهای وظیفه در سازمان‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهرها نموده است.

وزیری خاطرنشان کرد: با عنایت به ارزیابی مثبت طرح سرباز آتش نشان و درخواست سایر شهرداری‌های مراکز استان‌ها با موافقت ستاد کل نیروهای مسلح از سال جاری جذب و بکارگیری نیروی وظیفه برای سازمان‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری‌های مراکز استان براساس ضوابط و مقررات ابلاغی ساست‌گذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح اجرا می‌شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج به اهداف اجرای این طرح هم گریزی زد و گفت: تربیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص در زمینه امور ایمنی و آتش نشانی، کمک به تامین بخشی از نیازهای پرسنلی و همچنین صرفه جویی در هزینه‌های سازمان‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی از مهمترین اهداف اجرای این طرح است.
فضل وزیری در مورد شرایط جذب سرباز امریه هم عنوان کرد: سازمان‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری داری سهمیه مکلف هستند براساس چارچوب و ضوابط تعیین شده سهمیه خود نسبت به جذب و بکارگیری نیروهای وظیفه از بین عموم شهروندان که موفق به کسب بالاترین امتیاز آزمون علمی و عملی و نیاز سازمان مربوطه به رشته تحصیلی سرباز آتش نشانی است گزینش و جذب کنند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج با بیان اینکه متقاضیان می‌توانند از روز شنبه ۷ آبان ماه امسال در ساعت کاری به سازمان آتش نشانی سنندج در خیابان طالقانی مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: جذب کارکنان وظیفه دارای وابستگی نسبی و سببی با کارکنان شاغل و مسئولین سازمان بکارگیرنده بعنوان سرباز آتش نشانی ممنوع است.

فضل وزیری شرط لازم برای جذب و بکارگیری سرباز امریه در آتش نشانی را دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس ذکر کرد و گفت: افراد متقاضی باید حداقل یکی از شرایط خانواده ایثارگران، تحت پوشش بودن نهادهای حمایتی مانند «کمیته امداد و بهزیستی»، متاهل بودن، معاف از رزم، عضویت حداقل ۶ ماه در بسیج، حافظ قرآن، قاری برتر، فارغ التحصیل ممتاز دانشگاهی، ایتام و دارنده مدارک تحصیلی مرتبط در یکی از رشته‌های ایمنی را داشته باشد.

وی با بیان اینکه مشمولین دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی از شرایط جذب مستثنی هستند، تاکید کرد: سازمان آتش نشانی صرفا مشمولینی را جذب می‌کند که غیبت اولیه در برگه اعزام خود نداشته باشند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اضافه کرد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشمولینی را که تخصص آنان مرتبط به نوع وظایف و فعالیت‌های مورد نیاز سازمان بوده و از توانمندی علمی و تاثیرگذاری فعالیت آن‌ها اطمینان داشته باشد جذب خواهد کرد.

  • موقعیت کردستان , سنندج
  • حقوق توافقی
  • مدرک تحصیلی فوق لیسانس

اطلاعات تماس

  • تلفن / همراه -
  • واتساپ -
  • تلگرام -

ایمیل - - -

وضعیت تاهل مهم نیست

این خبر/آگهی تا تاریخ 16 آذر 1401 اعتبار دارد.

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

برای این مطلب هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز

بستن پنجره

برای پیشنهاد دادن رزومه خود ، ابتدا میبایست وارد سایت شوید.
چنانه پیشتر حساب کاربری خود را در جاب یابی افتتاح کرده اید ، میتوانید از طریق لینک پایین ، وارد حساب خود شوید.
اگر عضو سایت نیستید ، از لینک ثبت نام ، اقدام به نام نویسی و ساخت حساب کاربری کرده و اولین رزومه خود را به ثبت برسانید.