جاب‌یابی سایت استخدام و کاریابی ، ثبت آگهی استخدام ، آگهی و آزمون استخدامی

دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳ ب.ظ درباره ما تماس با ما

جاب یابی

استخدام وزارت اطلاعات 1400 + چگونه در وزارت اطلاعات استخدام شویم

با استفاده از لینک بالا میتوانید درخواست بررسی رزومه خود را جهت پذیرش این شغل ، به کارفرمای مربوطه ارسال نمایید.
برای ارسال رزومه خود به این کارفرما ، حتما میبایست به عنوان کارجو در سایت ثبت نام کرده باشید و حداقل یک رزومه فعال به ثبت رسانده باشید. رزومه شما توسط کارفرما بررسی شده و نتیجه به شما اعلام میشود.

تاریخ آخرین بروزرسانی : 22 دی 1400

چگونه در وزارت اطلاعات استخدام شویم؟

هرآنچه در مورد استخدام در وزارت اطلاعات اعم از پذیرش دانشکده اطلاعات و امنیت، زمان استخدام، مراحل گزینش، مصاحبه استخدامی، شرایط سن استخدام بانوان در وزارت اطلاعات و سایر شرایط باید بدانید

بیشتر بخوانید - مدرک تحصیلی برای استخدام در وزارت اطلاعات

استخدام وزارت اطلاعات

وزارت اطلاعات یکی از ارگان‌های دولتی است که متقاضیان بسیاری استخدام دارد. دسترسی به فرم استخدام در وزارت اطلاعات می‌تواند بهترین راه برای امتحان کردن شانس‌تان جهت استخدام در این ارگان دولتی باشد. در این مقاله نکات مفیدی را جهت استخدام در وزارت اطلاعات به شما ارائه می‌کنیم.

شرایط استخدام وزارت اطلاعات

وزارت اطلاعات همانند سایر ارگان‌های دولتی برای استخدام نیروی انسانی ضوابطی دارد که شامل شرایط عمومی و اختصاصی می‌شود. به این ترتیب افرادی که شرایط آن‌ها احراز شود، می‌شود می‌توانند به راحتی در آزمون شرکت کرده و سپس وارد مرحله مصاحبه و گزینش می‌شوند.

شرایط عمومی استخدام در وزارت اطلاعات

- تابع جمهوری اسلامی
- تابعیت ایرانی
- تدین به دین اسلام
-عدم وابستگی به گروهک‌ها
- نداشتن سوء سابقه
- سلامتی کامل جسمی و روحی

شرایط اختصاصی استخدام وزارت اطلاعات

شرایط استخدام در وزالرت اطلاعات

شرایط اختصاصی استخدام در وزارت اطلاعات با توجه به نیاز این ارگان در هر سال متغیر است. با این حال می‌توان گفت که رایج‌ترین آن‌ها عبارتند از:

- ارائه مدرک پیش دانشگاهی
- داشتن حداقل معدل ۱۶ برای انسانی و ۱۵ برای تجربی و ریاضی
-عدم تعهد به سازمان‌های دیگر دولتی
- داشتن حداقل ۱۸ و حداکثر ۴۰ سال سن
- داشتن صلاحیت استخدام
-عدم اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان
- نداشتن همسر غیر ایرانی یا همسری که تابیعت ایرانی او اکتسابی باشد.
- حداقل مدت زمان تعهد مستخدمین در آغاز خدمت ۱۰ سال تمام
- داشتن هوش و استعداد لازم و سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز
- داشتن حسن شهرت و سابقه از نظر اعتقادات، تعهد و صداقت، امانت داری، رازداری، دلسوزی و حسن خلق
- داشتن شرایط تحصیلی و تخصصی مورد نیاز

مراحل گزینش در وزارت اطلاعات شامل چه مواردی می‌شود؟

مراحل گزینش وزارت اطلاعات با توجه به روشی که داوطلب برای استخدام انتخاب کرده است مشخص می‌شود. برخی از داوطلبان کنکور متقاضی ادامه تحصیل در دانشکده وزارت اطلاعات هستند که این گروه در صورتی که واجد شرایط استخدام در وزارت اطلاعات باشند پس از طی کردن مراحل گزینش در وزارت اطلاعات استخدام این مرکز می‌شوند.

اما گروه دیگر در دانشکده وزارت اطلاعات تحصیل نکرده‌اند و فارغ التحصیل از دانشگاه‌های متفرقه دیگر هستند به وسیله معرف وارد این مرکز می‌شوند که شامل معرفی به سازمان طی کردن مراحل مصاحبه و انجام تحقیقات محلی و در نهایت استخدام است.

بیشتر بخوانید - مراحل استخدام در ادارات دولتی

مرحله مصاحبه اصلی‌ترین مرحله گزینش در وزارت اطلاعات است و نسبت به دیگر مراحل چه از طریق معرف و چه از طریق آزمون از اهمیت بیشتری برخوردار است. افراد داوطلب حتی اگر بهترین نمره و تراز را در کنکور کسب کرده باشند اما در مرحله مصاحبه امتیاز لازم را دریافت نکنند در این مرکز استخدام نمی‌شوند. حتی افرادی که به مرکز معرفی می‌شوند نیز با داشتن سوابق تحصیلی و روزمه کاری عالی اگر در مصاحبه رد شوند صلاحیت استخدام را از دست می‌دهند.

مراحل مصاحبه وزارت اطلاعات

مراحل مصاحبه و گزینش وزارت اطلاعات

حال که با اهمیت مصاحبه در استخدام وزارت اطلاعات آشنا شدید باید بدانید که چه معیارهایی برای سنجش در این مصاحبه وجود دارد. باید گفت که در مراحل گزینش در وزارت اطلاعات، مصاحبه مهم‌ترین مرحله است و صلاحیت اصلی افراد، توسط مصاحبه سنجیده می‌شود.

در مرحله مقدماتی مصاحبه به بررسی جوانب شخصیتی افراد پرداخته شده و نقاط قوت و ضعف شخصیت آن‌ها بررسی می‌شود. در این مرحله است که اطلاعات عمومی فرد، هوش و نگرش افراد مورد بررسی قرار می‌گیرد. افرادی که موفق به کسب امتیاز کافی در این مرحله شوند در مرحله بعدی مصاحبه، از نظر سوابق خانوادگی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید - شرایط استخدام وزارت نفت

مهمترین بخش مصاحبه در مراحل گزینش در وزارت اطلاعات بررسی شم اطلاعاتی فرد متقاضی است. افرادی که دارای شم اطلاعاتی قوی باشند و دارای اطلاعات عمومی خوبی هستند از شانس بیشتری برای استخدام برخوردار هستند.

نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه وزارت اطلاعات

اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه دانشگاه وزارت اطلاعات، از طریق هیچ سایتی اعلام نمی‌شود بلکه با داوطلبانی که شرایط شرکت در مصاحبه این دانشگاه را دارند، تماس تلفنی گرفته شده و زمان و مکان مصاحبه از این طریق اعلام می‌شود.

داوطلبان علاقمند به این دانشگاه باید در نظر داشته باشند که تسلط و آگاهی به نسبت به کیفیت سوالات مصاحبه دانشگاه وزارت اطلاعات می‌تواند موجب افزایش احتمال موفقیت افراد در جلسه مصاحبه باشد. سوالات مصاحبه و مراحل استخدام وزارت اطلاعات شامل موارد زیر است:

- سوالاتی در رابطه با مسائل فرهنگی، عقیدتی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و مسائل فردی و خانوادگی داوطلب
- آزمون تست هوش و شخصیت‌شناسی داوطلبان
- انجام معاینات پزشکی بدنی
- انجام تحقیقات محلی درمورد داوطلب که شامل استعلام‌های حفاظتی و امنیتی می‌شود.

سوالات استخدامی وزارت اطلاعات

مزایای استخدام شدن در وزارت اطلاعات

استخدام در وزارت اطلاعات با مزایای بسیاری همراه است، از جمله آموزش مداوم کارمندان این ارگان، همچنین حقوق مزایای این وزارت خانه نیز قابل توجه است. از آنجایی که وزارت اطلاعات یک ارگان دولتی است، پایه حقوق این ارگان نیز همانند سایر نهادهای دولتی تعریف شده و مزایایی که کارمندان این وزارتخانه از آن برخوردارند همانند سایر سازمان‌ها و وزارتخانه‌های دولتی است.

بیشتر بخوانید - شرایط ورود به دانشگاه افسری شهید ستاری

شرکت در مأموریت‌ها برای کارمندان پاداش‌های متعددی در پی دارد و به صورت کلی مزایای بسیاری شامل حال افرادی که در این ارگان خدمت می‌کنند می‌شود.

زمان استخدام وزارت اطلاعات

همانطور که اشاره شد روش‌های استخدام در وزارت اطلاعات مختلف است، با این حال با توجه به این که وزارت اطلاعات هرسال از میان دانشجویان دانشکده اطلاعات افراد واجد شرایط را استخدام می‌کند می‌توان گفت که این سازمان هرسال استخدام دارد. همچنین، یک سری از افراد توسط معرف وارد این سازمان می‌شوند که باز هم در این مورد آگهی و یا فراخوان عمومی در رسانه‌ها مشاهده نخواهد شد. بنابراین افراد می‌توانند به روش‌های مستقیم و غیر مستقیم به فرم استخدام وزارت اطلاعات دست پیدا کنند و بتوانند وارد این ارگان شوند. اما در خصوص استخدام با درج آگهی درسایت‌های شغل‌یابی، این اتفاق کمتر رخ می‌دهد.

شرایط استخدام وزارت اطلاعات برای بانوان

برای بسیاری از متقاضیان خانم این سوال مطرح است که آیا خانم‌ها هم می‌توانند در وزارت اطلاعات استخدام شوند، در پاسخ به این عزیزان باید گفت که در حال حاضر وزارت اطلاعات به هیچ عنوان از میان داوطلبین خانم استخدام ندارد. حتی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی نیز از خانم‌ها پذیرش نخواهد داشت. پس تنها آقایان هستند که با گذراندن مراحل مورد نیاز به استخدام این سازمان در خواهند آمد.

دانشگاه اطلاعات و امنیت

دانشگاه اطلاعات و امنیت

یکی دیگر از راه‌های ورود به وزارت اطلاعات تحصیل در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی است. پذیرش در دانشگاه وزارت اطلاعات شامل دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه است. داوطلبانی که موفق به عبور از مرحله اول این گزینش می‌شوند و فرم انتخاب رشته را پر می‌کنند، در صورتی که تمامی شرایط شرکت در مصاحبه دانشگاه وزارت اطلاعات را دارا باشند، وارد مرحله مصاحبه خواهند شد.

بیشتر بخوانید - شرایط استخدام وزارت کشور و استانداری ها

دانشگاه وزارت اطلاعات هر سال از طریق کنکور سراسری و برگزاری مصاحبه اختصاصی از میان داوطلبان مرد در گروه آزمایشی ریاضی، انسانی و تجربی که شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای تحصیل در این دانشگاه را دارند در مقطع کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.

بنابراین برای ورود به دانشگاه وزارت اطلاعات تنها کسب رتبه قبولی در کنکور کفایت نمی‌کند و داوطلبان باید خود را در مرحله مصاحبه نیز اثبات نمایند. با توجه به اهمیت مرحله مصاحبه دانشگاه وزارت اطلاعات در کنکور، در ادامه به جزئیات این مرحله که شامل شرایط عمومی و اختصاصی مصاحبه دانشگاه وزارت اطلاعات است، می‌پردازیم.

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه وزارت اطلاعات

شرایط پذیرش دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی به دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می‌شود که هر یک از این شرایط به صورت مجزا در دفترچه ثبت نام کنکور قرار گرفته است. مطابق دفترچه ثبت نام این شرایط به شرح زیر است:

شرایط عمومی پذیرش در دانشگاه وزارت اطلاعات

- تدین به دین مبین اسلام
- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
- داشتن اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
- احراز صلاحیت استخدامی برابر ضوابط گزینش وزارت اطلاعات
- برخورداری از سلامت روانی و جسمی به تشخیص مراجع پزشکی وزارت اطلاعات
- داوطلبان نباید در استخدام و متعهد به سازمان یا وزارتخانه‌های باشند

شرایط اختصاصی پذیرش در دانشگاه وزارت اطلاعات

- حداکثر سن برای داوطلبان مقطع کارشناسی ۲۳ سال تمام با احتساب دوره خدمت
- شرط معدل برای داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و علوم تجربی (معدل کل دیپلم ۱۵) و داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی و معارف اسلامی (معدل کل دیپلم ۱۶) است.
- پذیرفته شدگان دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی می‌توانند با سپردن تعهد، خدمت دوران سربازی را در وزارت اطلاعات طی کنند.

- دانشجویان در طول دوره تحصیل، از کمک هزینه برخوردار هستند و در صورت حفظ شرایط استخدامی و تائید صلاحیت، پس از فارغ التحصیلی، در وزارت اطلاعات استخدام خواهند شد.
- تحصیل در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی تمام وقت، به صورت شبانه روزی خواهد بود.
- دانشجویان در طول مدت تحصیل ملزم به فراگیری یکی از زبان‌های زنده دنیا و امور فوق برنامه هستند.
- درصورتی که پذیرفته شدگان از تحصیل انصراف دهند باید خسارت مالی ناشی از گزینش و تحصیل را پرداخت نمایند.
- به فارغ التحصیلان دانشگاه پس از انجام تعهدات، دانشنامه مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا می‌گردد.
- درصورتی که پذیرفته شدگان از تحصیل انصراف دهند باید خسارت مالی ناشی از گزینش و تحصیل را پرداخت نمایند.

مشاوره قبولی رشته محل‌های متمرکز با شرایط خاص کنکور

چنانچه فردی در نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور در رشته‌ای متمرکز پذیرفته شده باشد در صورتی که برای مراحل گزینش در رشته دانشگاه وزارت اطلاعات و امنیت ملی (نیمه متمرکز) معرفی شده، اقدام کرده و در مراحل مختلف گزینش رشته مذکور پذیرفته شود، فهرست اسامی آنان جزو پذیرفته شدگان نهایی رشته نیمه متمرکز اعلام گردد. با قبولی در دانشگاه وزارت اطلاعات، قبولی آنان در رشته متمرکز لغو گردیده و با آنان همانند دانشجویان انتقالی رفتار خواهد شد و به هیچ وجه نمی‌توانند در کد رشته قبولی شهریور ماه (متمرکز) خود ادامه تحصیل دهند.

نکات بسیار مهم استخدام در وزارت اطلاعات

- تمامی داوطلبانی که وارد وزارت اطلاعات می‌شوند، لازم است تا از تمام قوانین این سازمان در طول خدمت خود و یا در مواردی بعد از گذراندن خدمت خودشان پیروی کنند. در این قسمت با مهمترین قوانین و نکات استخدام در وزارت اطلاعات آشنا می‌شوید:

- مستخدمین این وزارتخانه اعم از شاغلین و بازنشستگان و منفصلین از خدمت مکلفند هنگام خروج از کشور از وزارتخانه مجوز لازم را اخذ نمایند در غیر این صورت تخلف به عنوان لغو دستور محسوب گردیده و پس از معرفی به محاکم صالحه قضایی، مفاد ماده (۲۳) قانون مجازات جرائم نیروهای مسلح در مورد آن‌ها اجرا خواهد شد.

- الزام اخذ مجور خروج از کشور برای بازنشستگان و منفصلین از خدمت وزارتخانه برای مدت دو سال از شروع بازنشستگی و انفصال

- اجرای تمام و کمال سلسله مراتب اداری و سازمانی، دستورات و احکام مسئولان مافوق در حدود قوانین و مقررات و ظایف محوله

- رعایت کلیه ضوابط و مقررات عمومی، حفاظتی، امنیتی و انضباطی توسط کارمندان وزارت اطلاعات
- گذراندن ۵ سال از سنوات خدمتی کارمندان وزارت اطلاعات در مناطقی که وزارتخانه تعیین و ابلاغ می‌کند.
- ممنوعیت هرگونه تماس با بیگانگان مگر بنا به مقتضیات اداری و با اطلاع مسئولان ذیربط
- تمامی کارمندان باید هرگونه تغییر و تحول در وضعیت شخصی خود را از قبیل تغییر محل سکونت، ازدواج به اطلاع سازمان برسانند.
- ممنوعیت ازدواج کارمندان این وزارتخانه با اتباع بیگانه یا کسانی که قبلا به تابیعت ایران در آمده‌اند.
- حفظ و نگهداری اسرار اداری و سازمانی
-عدم عضویت و هرگونه وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی
- مستخدمین وزارتخانه حق شرکت در مجامع و جلسات تشکیلاتی احزاب و گروه‌های سیاسی را ندارند، مگر اینکه وظایف اداری اقتضا نماید و مسوولان ذیربط مطلع باشند.
- مستخدمین وزارتخانه حق هیچگونه موضع گیری له یا علیه احزاب و گروه‌های سیاسی قانونی در مجامع و محافل عمومی به گونه‌ای که باعث تأیید یا تکذیب آن‌ها شود را ندارند.
- ممنوعیت اقدام به خروج از تابعیت جمهوری اسلامی ایران و داشتن پیگرد قانونی برای این دسته از افراد
- ممنوعیت افشا و اظهار کلیه اسناد، اماکن و اطلاعات وزارتخانه مگر در محدوده وظایف اداری
- ممنوعیت اشتغال مستخدمین وزارت اطلاعات در سایر مشاغل
- مشاغل غیردولتی که مستخدمین حق اشتغال به آن‌ها را ندارند مطابق آیین نامه‌ای است که توسط وزارتخانه تهیه و با تایید وزیر اجرا می‌شود.
- ممنوعیت هرگونه سو استفاده از موقعیت شغلی به هر عنوان و برخورد با متخلفین برابر قوانین و مقررات
- رسیدگی به تخلفات کارمندان وزارت اطلاعات توسط هیات بدوی و تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری طبق قانون
- رسیدگی به اتهامات امنیتی و سیاسی کارمندان این وزارتخانه توسط محاکم صالحه قضایی
- جرایم عمومی کارمندان وزارت اطلاعات در دادگاه‌های عمومی رسیدگی می‌شود.
- ممنوعیت به کارگیری کارمندان وزارت اطلاعات در تمامی وزارتخانه ها، سازمان ها، شرکت ها، موسسات دولتی و شرکت‌هایی که مستلزم ذکر نام است، همچنین بانک‌ها و شهرداری‌ها بدون مجوز این وزارتخانه

لیست رشته‌های دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

لیست رشته‌های مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه اطلاعات و امنیت به شرح زیر است:
- امنیت اطلاعات
- امنیت اقتصادی
- علوم اجتماعی
- امنیت بین‌الملل
- مدیریت
- فناوری اطلاعات و ارتباطات
- علوم فنی امنیت
- پژوهشگری امنیت
- حفاظت اطلاعات
- ضد تروریسم
- امنیت نرم‌افزار
- علوم سیاسی

لیست رشته‌های دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی کارشناسی ارشد

- مدیریت اطلاعات
- بیوتروریسم
- پژوهشگری امنیت
- علوم جرم‌شناسی امنیتی
- مهندسی مخابرات امنیتی
- مهندسی فناوری اطلاعات و امنیت
- حفاظت اطلاعات
- مطالعات امنیتی ایران
- امنیت اطلاعات
- امنیت اقتصادی
- امنیت بین‌الملل

شرایط همکاری افتخاری با وزارت اطلاعات

امکان همکاری افتخاری با وزارت اطلاعات برای افرادی که علاقمند به خدمت به این ارگان هستند وجود دارد. اما استخدام رسمی در این زمینه صورت نمی‌گیرد. علاقمندان به همکاری با این ارگان می‌توانند اطلاعات خود را با ستاد خبری وزارت اطلاعات در میان بگذارند.

سایت ثبت نام در وزارت اطلاعات

همانطور که در مقاله اشاره کردیم برای استخدام در وزارت اطلاعات باید از طریق معرف و یا تحصیل در دانشگاه این وزارتخانه اقدام کنید بنابراین هیچ سایتی برای ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت اطلاعات وجود ندارد.
آدرس سایت وزارت اطلاعات: http://www.vaja.ir
تلفن‌های وزارت خانه اطلاعات
ستاد خبری: ۱۱۳
روابط عمومی: ۲۲۱۰۰
بازرسی و رسیدگی به شکایات: ۲۲۸۴۴۰۷۶
صندوق پستی: ۳۴۵۷-۱۶۷۶۵ و ۱۹۷۴-۱۶۷۶۵
آدرس وزارتخانه اطلاعات در تهران: منطقه ۴ کوچه شهید، خیابان نگارستان دوم

سوالات متداول

مدرک تحصیلی برای استخدام وزارت اطلاعات چیست؟

حداقل مدرک تحصیلی لازم برای استخدام در وزارت اطلاعات گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی است.

آیا تمام علاقمندان به وزارت اطلاعات مجاز به ثبت نام جهت استخدام در این وزارتخانه هستند؟

خیر استخدام در وزارت اطلاعات به دو صورت معرف و استخدام از طریق دانشگاه انجام می‌گیرد.

شرایط سنی جهت استخدام در وزارت اطلاعات چیست؟

همانطور ک در متن مقاله بطور کامل توضیح داده شده است، حداقل سن ۱۸ سال و حداکثر ۴۰ سال تمام برای استخدام در وزرات اطلاعات در نظر گرفته شده است.

آیا در انتخاب رشته دانشگاه وزارت اطلاعات و امنیت ملی خانم‌ها هم می‌توانند شرکت کنند؟

خیر! پذیرش تنها از داوطلبان مرد صورت می‌گیرد.

شرط معدل دانشگاه وزارت اطلاعات و امنیت ملی برای داوطلبان تجربی چند است؟

شرط معدل برای داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم تجربی و ریاضی حداقل معدل دیپلم بالای ۱۵ و برای گروه علوم انسانی حداقل معدل ۱۶ است.

سوالاتی که در مصاحبه دانشگاه وزارت اطلاعات و امنیت ملی پرسیده می‌شود، در چه زمینه‌ای است؟

همانطور که در مقاله توضیح داده شد، سوالاتی در رابطه با مسائل فرهنگی، عقیدتی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و مسائل فردی و خانوادگی داوطلب از وی پرسیده خواهد شد.

مقدار حقوق کارکنان وزرات اطلاعات چقدر است؟

پایه حقوق کلیه شاغلین در این سازمان همانند سایر نهادهای دولتی است. مزایا و اضافه حقوق و پاداش نیز بر اساس رده شغلی، استحقاق و شرایطی مثل شرکت در مأموریت‌ها تعیین می‌شود.

  • موقعیتسراسری , سراسر کشور
  • حقوقتوافقی
  • مدرک تحصیلیکاردانی تا دکتری

اطلاعات تماس و پیش نیازها

  • تلفن / همراه-
  • واتساپ-
  • تلگرام-

ایمیل- - -

وضعیت تاهلمهم نیست

پیش نیازهای شغلیندارد

این خبر/آگهی تا تاریخ 27 آذر 1405 اعتبار دارد.

دیدگاه ها

دیدگاه شما پیش از انتشار ، توسط ناظر سایت مورد بازبینی قرار میگیرد.

مهدیزمان سربازی هم میشه استخدام وزارت اطلاعات بشیم؟
13 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
مهدی : سلام، کلیه اطلاعات استخدامی سپاه در مطلب قرار گرفته، لطفا به متن مقاله مراجعه فرمایید
گمنامخودتون رو معتل این سازمان نکنید خیلی از بچه های انقلابی رفتن نشده اگر پارتی بزرگی مثل مدیر کل یا معاون مدیر کل دارید برید جلو وگرنه عمرتون رو هدر ندید پشت مراحل طولانی و بعضی اوقات بی نتیجه مراحل.یا علی
11 فروردین 2022 پاسخ به این دیدگاه
محمدبا سلام فرایند مصاحبه امسالی ها شروع شده؟
24 اسفند 2021 پاسخ به این دیدگاه
ذخیره پست

استانها

استخدام‌های روز

- کار اینترنتی در منزل با گوشی

 

- استخدام شرکت نفت عسلویه

 

استخدام مهماندار در ایرلان های خارجی

 

- شماره تلفن کار در منزل بسته بندی

 

بستن پنجره

برای پیشنهاد دادن رزومه خود ، ابتدا میبایست وارد سایت شوید.
چنانه پیشتر حساب کاربری خود را در جاب یابی افتتاح کرده اید ، میتوانید از طریق لینک پایین ، وارد حساب خود شوید.
اگر عضو سایت نیستید ، از لینک ثبت نام ، اقدام به نام نویسی و ساخت حساب کاربری کرده و اولین رزومه خود را به ثبت برسانید.